Полюбляєте продукцію Apple і досі вважаєте, що ваш крутий смартфон був виготовлений американцями? Ми розвіємо цей та інші міфи стосовно виробництва iPhone.

Нещодавно на каналі YouTube з’явилось відео, яке відкриває правду щодо виробництва смартфонів iPhone.

Автор цього відео-ролика – Денис, блогер сайту gadget.letnick.com, раніше відомий своїми описами китайських гаджетів. Якось він отримав змогу зазирнути на завод Foxconn. Цей завод є партнером всесвітньовідомої компанії Apple. Адреса цього підприємства — місто Шеньчжэнь, Китай.

Вважаєте, що працювати над виготовленням дорогих телефонів – означає неодмінно отримувати велику зарплатню? Це також міф!

Штат працівників заводу Foxconn нараховує близько 300 тис. чоловік. Денис розповідає про те, як  заробітчани отримують копійки в буквальному сенсі збираючи вручну (а не за допомогою роботів!) «яблучні» гаджети, такі ж самі, як і інші китайські телефони.

Звертаємось до вас, власники iPhone та iPad, не варто тішитися думками, що ваші гаджети кращі за інші телефони. Ви створили собі кумира, і вважаєте, що все інше не має навіть права на існування. Ваша продукція так само як і будь-яка інша продукція, виготовляється китайською дешевою робочою силою. Черговий раз хизуючись вашим смартфоном чи планшетом згадайте про те, що всі вони виготовляються «в одному сараї» з іншими китайськими гаджетами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple и Android разделили более 95% рынка смартфонов США пополам

Впервые с конца 2012 года, Apple обошла всех конкурентов по объёмам продаж смартфонов в США, в том числе – работающих на Android. Последние данные из Kantar Worldpanel, опубликованные в среду, показывают, что 47,7 % покупателей смартфонов в США выбрали iPhone в течение последнего отчетного квартала. В результате дебюта  iPhone 6 и iPhone 6 Plus, Apple […]

Міняємо колір папок в OS X

В операційної системи OS X передбачений ряд алгоритмів для організації файлів. Один з них – установка кольорових тегів для папок. Але що робити в тому випадку, якщо хочеться повністю змінити її колір? Що це дає: можливість асоціативної роботи з папками шляхом призначення їх кольору. Наприклад, червона – для документів, зелена – для фотографій, чорна – […]

Креслення iPad Air 3 з`явились в мережі

Здається, що з зовнішнім виглядом iPad Air 3 в Купертіно визначилися. Уже кілька днів поспіль в мережі спливає ідентична інформація про дизайн нового планшета. Цього разу журналісти Engadget отримали знімки креслень нового iPad. Вони лише підтверджують думку про те, що навесні ми побачимо зменшену версію iPad Pro, але з LED спалахом. Природно, мова поки тільки […]