Полюбляєте продукцію Apple і досі вважаєте, що ваш крутий смартфон був виготовлений американцями? Ми розвіємо цей та інші міфи стосовно виробництва iPhone.

Нещодавно на каналі YouTube з’явилось відео, яке відкриває правду щодо виробництва смартфонів iPhone.

Автор цього відео-ролика – Денис, блогер сайту gadget.letnick.com, раніше відомий своїми описами китайських гаджетів. Якось він отримав змогу зазирнути на завод Foxconn. Цей завод є партнером всесвітньовідомої компанії Apple. Адреса цього підприємства — місто Шеньчжэнь, Китай.

Вважаєте, що працювати над виготовленням дорогих телефонів – означає неодмінно отримувати велику зарплатню? Це також міф!

Штат працівників заводу Foxconn нараховує близько 300 тис. чоловік. Денис розповідає про те, як  заробітчани отримують копійки в буквальному сенсі збираючи вручну (а не за допомогою роботів!) «яблучні» гаджети, такі ж самі, як і інші китайські телефони.

Звертаємось до вас, власники iPhone та iPad, не варто тішитися думками, що ваші гаджети кращі за інші телефони. Ви створили собі кумира, і вважаєте, що все інше не має навіть права на існування. Ваша продукція так само як і будь-яка інша продукція, виготовляється китайською дешевою робочою силою. Черговий раз хизуючись вашим смартфоном чи планшетом згадайте про те, що всі вони виготовляються «в одному сараї» з іншими китайськими гаджетами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad Pro как пирожок, только вкуснее

iPad Pro никак не хочет уходить из новостных лент. Недавно мы уже говорили о том, что релиз гаджета отложен на полгода из-за проблем с дисплеями. Но, как оказалось, увеличение экрана iPad Pro это не единственная фишка, которой Apple порадует своих клиентов.  Новый планшет, скорее всего, будет иметь встроенный USB-порт. Источником этого волнующего слуха является Wall […]

Apple переходит на 64-битную архитектуру

Сегодняшние программисты и инженерный персонал в Купертино продолжают удивлять пользователей постоянными новыми решениями. На этот раз Apple обратилась к разработчикам и предупредила о грядущих изменениях в требованиях к приложениям для App Store. Яблочный гигант с 1 февраля намерен задействовать на полную мощность 64-битную архитектуру. Специалисты из Apple советуют разработчикам в создании новых приложений использовать проверенный […]

Инвесторами Apple являются сенаторы США

Для инновационного развития каждой компании необходимы инвестиции, даже компании с самой высокой рыночной капитализацией. Сегодня в Сети появилась информация о «непростых» инвесторах Apple, говоря точнее, о членах Конгресса США. Данным с читателями поделился беспартийный источник – исследовательская организация города Беркли (Калифорния) MapLight. Согласно опубликованной таблице, 48 сенаторов и членов их семей являются держателями акций компании из […]