Полюбляєте продукцію Apple і досі вважаєте, що ваш крутий смартфон був виготовлений американцями? Ми розвіємо цей та інші міфи стосовно виробництва iPhone.

Нещодавно на каналі YouTube з’явилось відео, яке відкриває правду щодо виробництва смартфонів iPhone.

Автор цього відео-ролика – Денис, блогер сайту gadget.letnick.com, раніше відомий своїми описами китайських гаджетів. Якось він отримав змогу зазирнути на завод Foxconn. Цей завод є партнером всесвітньовідомої компанії Apple. Адреса цього підприємства — місто Шеньчжэнь, Китай.

Вважаєте, що працювати над виготовленням дорогих телефонів – означає неодмінно отримувати велику зарплатню? Це також міф!

Штат працівників заводу Foxconn нараховує близько 300 тис. чоловік. Денис розповідає про те, як  заробітчани отримують копійки в буквальному сенсі збираючи вручну (а не за допомогою роботів!) «яблучні» гаджети, такі ж самі, як і інші китайські телефони.

Звертаємось до вас, власники iPhone та iPad, не варто тішитися думками, що ваші гаджети кращі за інші телефони. Ви створили собі кумира, і вважаєте, що все інше не має навіть права на існування. Ваша продукція так само як і будь-яка інша продукція, виготовляється китайською дешевою робочою силою. Черговий раз хизуючись вашим смартфоном чи планшетом згадайте про те, що всі вони виготовляються «в одному сараї» з іншими китайськими гаджетами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

MacBook значно збільшить прибуток Apple в 2016 році

Лінійка ноутбуків Apple стане однією з головних статтей доходів компанії в 2016 році. Принаймі, в цьому впевнений аналітик з KGI Мін-Чі Куо. Він вважає, що Apple не зможе збільшити прибуток за рахунок iPhone 5se і iPad Air 3, анонс яких очікується в березні. У ролі основного драйвера експерт бачить оновлену лінійку MacBook. За словами Мін-Чі Куо цілком імовірно, що Apple, чекає нових процесорів […]

Apple + IBM – страшний сон Microsoft

Два роки тому продажі планшетів були більшими за продажі десктопних комп’ютерів. Прогнози, які дають аналітики, підтверджують подальшу стагнацію в сегменті стаціонарних комп’ютерів та продовженні розвитку сегмента планшетів та ноутбуків. Світ змінюється, і разом з ним змінюються люди. Фінансові та консалтингові компанії все частіше надають своїм працівникам планшети замість стаціонарних комп’ютерів. Рік, що завершується вже приніс […]

GAMES. Evoland – ностальгия по культовым RPG играм

Хорошо, что создатели мобильных платформ позаботились том, чтобы с их помощью можно было бы играть в различные игры. Взять хотя бы популярную, и многими любимую игру Evoland. Некоторые геймеры могут утверждать, что это творение компании  Shiro Games трудно отнести к какому-то конкретному игровому жанру, хотя на самом деле все довольно просто. Вне сомнения Evoland относится […]