Полюбляєте продукцію Apple і досі вважаєте, що ваш крутий смартфон був виготовлений американцями? Ми розвіємо цей та інші міфи стосовно виробництва iPhone.

Нещодавно на каналі YouTube з’явилось відео, яке відкриває правду щодо виробництва смартфонів iPhone.

Автор цього відео-ролика – Денис, блогер сайту gadget.letnick.com, раніше відомий своїми описами китайських гаджетів. Якось він отримав змогу зазирнути на завод Foxconn. Цей завод є партнером всесвітньовідомої компанії Apple. Адреса цього підприємства — місто Шеньчжэнь, Китай.

Вважаєте, що працювати над виготовленням дорогих телефонів – означає неодмінно отримувати велику зарплатню? Це також міф!

Штат працівників заводу Foxconn нараховує близько 300 тис. чоловік. Денис розповідає про те, як  заробітчани отримують копійки в буквальному сенсі збираючи вручну (а не за допомогою роботів!) «яблучні» гаджети, такі ж самі, як і інші китайські телефони.

Звертаємось до вас, власники iPhone та iPad, не варто тішитися думками, що ваші гаджети кращі за інші телефони. Ви створили собі кумира, і вважаєте, що все інше не має навіть права на існування. Ваша продукція так само як і будь-яка інша продукція, виготовляється китайською дешевою робочою силою. Черговий раз хизуючись вашим смартфоном чи планшетом згадайте про те, що всі вони виготовляються «в одному сараї» з іншими китайськими гаджетами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

З’явилася портативна гідроелектростанція EStream для зарядки гаджетів

Водний генератор для зарядки гаджетів? А чому б і ні! Адже вже є сонячні та вітряні зарядки для смартфонів і не тільки. Днями ж на Kickstarter з’явився новий стартап – портативна міні-турбіна, що дозволяє заряджати гаджети в похідних умовах. Все, що потрібно для її використання, – вода. Якщо бути точнішим, річка або навіть струмок. Головне, […]

Православный iPhone не удовлетворил поповьи вкусы

Иеромонах Никон Белавенец, духовник движения «За веру и отечество», резко высказался против недавнего девайсового перфоманса: выпущенного iPhone с изображением иконы Троицы авторства Андрея Рублёва (самой иконы, разумеется, а не резьбы по iPhone). Церковник считает, что иконы не могут быть предметом декора. Как отметил Никон, икона – это святыня, перед коей совершается молитва Богу. Он не […]

Apple випустила новий рекламний ролик під назвою «Майбутнє телебачення»

Apple TV, що недавно була анонсована, отримала багато нових функцій у порівнянні зі своїм попередником. Відтепер, Apple TV – це не просто засіб для перенесення локальної медіатеки з комп'ютера, iPhone чи iPad на телевізор, як це було раніше. Apple TV четвертого покоління – це повноцінний мультимедійний центр, який відкриває доступ до тисяч фільмів, мільйонів треків та калейдоскопу ігор та додатків.   В середу Apple запустила новий […]