Полюбляєте продукцію Apple і досі вважаєте, що ваш крутий смартфон був виготовлений американцями? Ми розвіємо цей та інші міфи стосовно виробництва iPhone.

Нещодавно на каналі YouTube з’явилось відео, яке відкриває правду щодо виробництва смартфонів iPhone.

Автор цього відео-ролика – Денис, блогер сайту gadget.letnick.com, раніше відомий своїми описами китайських гаджетів. Якось він отримав змогу зазирнути на завод Foxconn. Цей завод є партнером всесвітньовідомої компанії Apple. Адреса цього підприємства — місто Шеньчжэнь, Китай.

Вважаєте, що працювати над виготовленням дорогих телефонів – означає неодмінно отримувати велику зарплатню? Це також міф!

Штат працівників заводу Foxconn нараховує близько 300 тис. чоловік. Денис розповідає про те, як  заробітчани отримують копійки в буквальному сенсі збираючи вручну (а не за допомогою роботів!) «яблучні» гаджети, такі ж самі, як і інші китайські телефони.

Звертаємось до вас, власники iPhone та iPad, не варто тішитися думками, що ваші гаджети кращі за інші телефони. Ви створили собі кумира, і вважаєте, що все інше не має навіть права на існування. Ваша продукція так само як і будь-яка інша продукція, виготовляється китайською дешевою робочою силою. Черговий раз хизуючись вашим смартфоном чи планшетом згадайте про те, що всі вони виготовляються «в одному сараї» з іншими китайськими гаджетами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фотокамера в iPhone 7 неймовірно крута. Розповідаємо чому

7 вересня в самому серці Сан-Франциско компанія Apple представила iPhone 7. Абсолютно новий, найкращий, який коли-небудь робила компанія. Ну, ви розумієте. Хтось посміхнувся, вважаючи що нічого нового компанія не показала, хтось зітхнув і пішов перераховувати бюджет на найближчі пару місяців, хтось вирушив дивитися презентацію Sony Playstation Pro… Тим часом, Apple зробила чергову міні-революцію, суть якої усвідомили […]

Експерти встановили рівень випромінювання смартфонів iPhone 7 і Galaxy S7

На тему шкоди, якої завдає електромагнітне випромінювання смартфонів, написані десятки наукових досліджень. Їх негативний вплив на організм людина доведено неодноразово і хорошого в тому, що під час телефонної розмови наш мозок пронизує електромагнітне випромінювання, корисного вже точного нічого немає. Виробники смартфонів в обов’язковому порядку повинні вказувати рівень випромінювання, що визначається показником SAR. Коефіцієнт поглинання електромагнітної […]

Привіт, майбутнє. Verizon почав тестувати 5G

Давно про 5G не було предметних новин. То корейці хваляться, то британці пресу в оману вводять. Але тепер можна говорити про реальний стан справ. Американський Verizon почав тест нового покоління мобільного зв’язку. Про це представники оператора розповіли на Mobile World Congress, який проходить в Барселоні. Verizon разом з Samsung почав тестувати зв’язок нового покоління в польових […]