Нещодавно компанія Sony анонсувала свій офіційний додаток Remote Play для комп'ютерів на Windows та OS X. Повідомлення про це з’явилось у твітері президента компанії Sony Сюхея Есіда.

Продукт розроблявся близько року та повинен був вийти в цю середу, однак ніяких новин від розробника поки що не з'являлось. Відмінною особливістю проекту була можливість пограти в ігри для PS4 за допомогою клавіатури та мишки. Чи буде у фінальній версії додатку Remote Play реалізована така можливість – поки що незрозуміло.

Строки виходу та ціна офіційного додатку Remote Play невідомі, однак якщо судити за існуючими додатками від компанії Sony для своїх портативних приставок Vita та смартфонів Experia, то він буде безкоштовним.

Зазначимо, що ігрова приставка PlayStation 4 вийшла тиражом, який перевищує відмітку в 30 мільйонів. Ця консоль допомогла отримати компанії Sony один із найбільших прибутків за останні 8 років.

Приставка вийшла на ринок у 2013 році та стала бажаною річчю для багатьох геймерів в усьому світі. З новим додатком Ви зможете передавати свій ігровий процес на комп’ютери.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple CarPlay випереджає Android Auto

Аналітична компанія IHS Automotive оприлюднила результати свого нового дослідження під назвою «Додатки в автомобілях 2015». За даними компанії, зараз Apple CarPlay є популярнішим у автовиробників, ніж Android Auto і ця тенденція збережеться щонайменше в найближчі п'ять років. У 2020 році на дорогах буде 37 млн ​​автомобілів з встановленою платформою Apple CarPlay (105 000 в 2014 […]

iOS 10: нові функції і головні особливості

Слідом за watchOS 3 і macOS Sierra компанія Apple представила нову версію iOS. У «десятці» купертінівці зосередили свою увагу не тільки на впровадженні нових функції, але і на поліпшенні продуктивності. Представники компанії обіцяють, що iOS 10 буде краще реагувати на дії користувачів. Що стосується нововведень, то їх можна розділити на кілька пунктів: – Новий екран блокування […]

Поліцейські розблокували смартфон убитого за допомогою копії відбитка пальця

Тривимірні пластикові моделі відбитків пальців мертвої людини, які на прохання поліції виготовили вчені з Мічиганського університету, не допомогли отримати доступ до його смартфону. Однак його вдалося розблокувати, нанісши копію відбитка на електропровідний папір за допомогою звичайного струменевого принтера. Поліцейські звернулися до професора Аніл Джайн і його аспірантів з проханням знайти спосіб обманути дактилоскопічний сканер, який блокує […]