Нещодавно компанія Sony анонсувала свій офіційний додаток Remote Play для комп'ютерів на Windows та OS X. Повідомлення про це з’явилось у твітері президента компанії Sony Сюхея Есіда.

Продукт розроблявся близько року та повинен був вийти в цю середу, однак ніяких новин від розробника поки що не з'являлось. Відмінною особливістю проекту була можливість пограти в ігри для PS4 за допомогою клавіатури та мишки. Чи буде у фінальній версії додатку Remote Play реалізована така можливість – поки що незрозуміло.

Строки виходу та ціна офіційного додатку Remote Play невідомі, однак якщо судити за існуючими додатками від компанії Sony для своїх портативних приставок Vita та смартфонів Experia, то він буде безкоштовним.

Зазначимо, що ігрова приставка PlayStation 4 вийшла тиражом, який перевищує відмітку в 30 мільйонів. Ця консоль допомогла отримати компанії Sony один із найбільших прибутків за останні 8 років.

Приставка вийшла на ринок у 2013 році та стала бажаною річчю для багатьох геймерів в усьому світі. З новим додатком Ви зможете передавати свій ігровий процес на комп’ютери.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung запатентував черговий варіант дизайну пристроїв з гнучким дисплеєм

Компанія Samsung однією з перших почала працювати над гнучкими дисплеями, причому мова йде не тільки про прототипи: південнокорейський гігант одним з перших застосував вигнуті дисплеї в комерційних смартфонах. Однак фахівці Samsung не планують зупинятися на досягнутому. Згідно з останнім патентом компанії, вона хоче створити декілька пристроїв з вигнутими екранами. Серед них будуть “розумний” годинник, смартфон, що […]

Prisma дозволить створювати власні фільтри

Розробники Prisma – фоторедактора з використанням технологій штучного інтелекту – оголосили про можливість створювати призначені для користувача фільтри для додатка. Довгоочікувана функція стала доступна за допомогою нового веб-додатку, доступ до якого першими отримають найактивніші користувачі програми. Розробники додали, що незабаром опція стане загальнодоступною і також вийде у вигляді окремої утиліти для мобільних платформ. Тим часом […]

Apple розпродала першу партію навушників AirPods через годину після початку продажу

Apple розпродала першу партію бездротових навушників AirPods, про що свідчать дані в офіційному інтернет-магазині компанії. Через кілька годин після початку продажу аксесуара термін доставки збільшився до чотирьох тижнів в американському і до трьох тижнів в більшості інших онлайн-магазинах Apple. В даний момент в онлайн-магазині Apple спостерігається дефіцит AirPods. Зокрема, можливість відправки навушників на замовлення становить три […]