"PWNFEST"

Фестиваль PWNFEST, що присвячений злому програмних продуктів і гаджетів, цього року не залишився без гучних перемог. Перед учасниками конкурсув рамках фестивалю було поставлено завдання зі злому ПО, браузерів та операційних систем. Гранд-прі оцінили в $180 000.

Група «тіньових» хакерів Pangu, яку знають як автора утиліти для проведення процедури джейлбрейка, спільно з хлопцями з команди JH, отримали доступ до файлової системи macOS Sierra, скориставшись дірою безпеки в браузері Safari.

"2"

Про засади злому та алгоритми, які використали хакери, повідомлено не було. Проте, хлопцям знадобилося всього-на-всього 20 секунд для того, щоб отримати root-права від системи macOS Sierra. Браво, Apple! За таку успішну атаку на систему, хакери отримали винагороду в $80 000 і додатковий сертифікат на $20 000 за рекордний час.

Під натиском хакерських атак не встояв не тільки Safari, але і «перлина» Windows 10, браузер Microsoft EDGE. Його вдалося зламати аж чотири рази. Зламали знавці програмного коду і захист анонсованого в кінці жовтня першого смартфону Google – моделі Pixel. За підрив репутації флагману команда отримала $120 000.

"3"

Фестиваль PWNFEST триває. На кону залишився найбільший приз в розмірі $180 000. Його отримає група хакерів, які зможуть зламати iOS 10, встановлену на iPhone 7.

P.S. Цікаво, чи приїхав товариш qwertyoruiop (Лука Тодескі), який періодично нагадує про себе і пишається тим, що зламав iOS 10 на iPhone 7? Випускати публічну утиліту для здійснення джейлбрейка хлопець категорично не хоче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!

iPad Pro почне продаватися пізніше, ніж очікувалося

На жаль, планшет iPad Pro не надійде до магазинів 11 листопада, як повідомлялось раніше компанією Apple. Про це повідомили журналісти видання Cultofmac. Планшет отримав великий дисплей розміром 12,9 дюймів. Варто нагадати, що він був представлений на початку вересня поточного року. Раніше планувалося почати продажі з 11 листопада, однак це станеться на два дні пізніше, а […]

iPhone 4 пролежав півтора роки на дні озера і вижив

Багато з нас до сих пір вважають iPhone 4 найкращим смартфоном, який Apple коли-небудь випускала. Для свого часу він був справжнім проривом, та й в плані дизайну складно уявити щось настільки бездоганне і збалансоване. Однак з’ясувалося, що іноді iPhone 4 може захоплювати не тільки своїм приголомшливим зовнішнім виглядом, але і небувалою витривалістю. У березні 2015 […]