"PWNFEST"

Фестиваль PWNFEST, що присвячений злому програмних продуктів і гаджетів, цього року не залишився без гучних перемог. Перед учасниками конкурсув рамках фестивалю було поставлено завдання зі злому ПО, браузерів та операційних систем. Гранд-прі оцінили в $180 000.

Група «тіньових» хакерів Pangu, яку знають як автора утиліти для проведення процедури джейлбрейка, спільно з хлопцями з команди JH, отримали доступ до файлової системи macOS Sierra, скориставшись дірою безпеки в браузері Safari.

"2"

Про засади злому та алгоритми, які використали хакери, повідомлено не було. Проте, хлопцям знадобилося всього-на-всього 20 секунд для того, щоб отримати root-права від системи macOS Sierra. Браво, Apple! За таку успішну атаку на систему, хакери отримали винагороду в $80 000 і додатковий сертифікат на $20 000 за рекордний час.

Під натиском хакерських атак не встояв не тільки Safari, але і «перлина» Windows 10, браузер Microsoft EDGE. Його вдалося зламати аж чотири рази. Зламали знавці програмного коду і захист анонсованого в кінці жовтня першого смартфону Google – моделі Pixel. За підрив репутації флагману команда отримала $120 000.

"3"

Фестиваль PWNFEST триває. На кону залишився найбільший приз в розмірі $180 000. Його отримає група хакерів, які зможуть зламати iOS 10, встановлену на iPhone 7.

P.S. Цікаво, чи приїхав товариш qwertyoruiop (Лука Тодескі), який періодично нагадує про себе і пишається тим, що зламав iOS 10 на iPhone 7? Випускати публічну утиліту для здійснення джейлбрейка хлопець категорично не хоче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глибока заморозка в колі: Galaxy S7 Edge vs iPhone 6s Plus

Глибока заморозка в колі: Galaxy S7 Edge vs iPhone 6s Plus У числі популярних краш-тестів, які проходять смартфони-флагмани, в особливій пошані випробування водою і холодом. Китайський ресурс Feng.com вирішив дещо ускладнити тест і в якості піддослідних вибрав двох виробників-конкурентів: Apple з його чинним флагманом iPhone 6s Plus і Samsung, який минулого місяця представив свою новинку […]

Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні погрози від покупців

Колишній співробітник Apple Store розповів британській Business Insider про умови роботи в Apple. Інтерв'ю досить рідкісне, так як всі службовці компанії підписують угоду про конфіденційність, яке зобов'язує їх не виносити на публічне обговорення подібні питання. За словами екс-співробітника Apple, який побажав залишитися анонімним, своїм працівникам в Великобританії компанія платить близько 8 фунтів на годину. Співробітники […]

4-дюймовий iPhone буде називатися 5se

Дизайн 4-дюймового iPhone, випуск якого в осяжному майбутньому пророкують інсайдери і аналітики, буде зовні ідентичним iPhone 5s, а не iPhone 6. Новинка, яку Apple представить у березні-квітні, поєднує в собі вже класичний дизайн iPhone 5 з сучасними технологіями двох останніх поколінь смартфона. Про це повідомили відразу китайський MyDrivers, цитуючи інсайдера в компанії Foxconn, і американський 9to5Mac, посилаючись на своє джерело, який тестував модель під кодовою назвою […]