"PWNFEST"

Фестиваль PWNFEST, що присвячений злому програмних продуктів і гаджетів, цього року не залишився без гучних перемог. Перед учасниками конкурсув рамках фестивалю було поставлено завдання зі злому ПО, браузерів та операційних систем. Гранд-прі оцінили в $180 000.

Група «тіньових» хакерів Pangu, яку знають як автора утиліти для проведення процедури джейлбрейка, спільно з хлопцями з команди JH, отримали доступ до файлової системи macOS Sierra, скориставшись дірою безпеки в браузері Safari.

"2"

Про засади злому та алгоритми, які використали хакери, повідомлено не було. Проте, хлопцям знадобилося всього-на-всього 20 секунд для того, щоб отримати root-права від системи macOS Sierra. Браво, Apple! За таку успішну атаку на систему, хакери отримали винагороду в $80 000 і додатковий сертифікат на $20 000 за рекордний час.

Під натиском хакерських атак не встояв не тільки Safari, але і «перлина» Windows 10, браузер Microsoft EDGE. Його вдалося зламати аж чотири рази. Зламали знавці програмного коду і захист анонсованого в кінці жовтня першого смартфону Google – моделі Pixel. За підрив репутації флагману команда отримала $120 000.

"3"

Фестиваль PWNFEST триває. На кону залишився найбільший приз в розмірі $180 000. Його отримає група хакерів, які зможуть зламати iOS 10, встановлену на iPhone 7.

P.S. Цікаво, чи приїхав товариш qwertyoruiop (Лука Тодескі), який періодично нагадує про себе і пишається тим, що зламав iOS 10 на iPhone 7? Випускати публічну утиліту для здійснення джейлбрейка хлопець категорично не хоче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple патентує чохол з бездротовою зарядкою для iPhone

Багато користувачів сварять Apple за те, що компанія не впроваджує в свої мобільні пристрої підтримку бездротової зарядки. Однак, в майбутньому купертінівці все ж можуть впровадити таку можливість, хоча для цього користувачам доведеться придбати новий фірмовий аксесуар. Днями в мережі з’явилася інформація про черговий патент компанії Apple. У ньому описується новий фірмовий чохол, який підтримує бездротову зарядку. […]

iWatch попадут на прилавки осенью

Известно, что новые часы iWatch в продажу поступят не ранее третьего квартала текущего года. Одновременно тремя различными компаниями производились поставки яблочной компании образцов гибких материнских плат, в дальнейшем использованных в iWatch. Поставки гибких плат осуществлялись компаниями Flexium Interconnect, Career Technology, а также Zhen Ding Technology Holdings. С учетом увеличивающегося числа информации об iWatch известно, что […]

Bluetooth оновився до 5-ї версії, б’є в 4 рази далі

Bluetooth – один з найпопулярніших стандартів передачі даних на ринку. Він присутній скрізь: від кавоварки до смартфонів. Вчора стало відомо, що «синєзуб» оновився до 5 версії. З крутих примочок: дальність дії збільшена в 4 рази, швидкість передачі – в 2, а в одному потоці можна передати в 8 разів більше даних. Чому це реально круто? Та […]