З приходом нових технологій кардинально змінилась технологія підробітку для підлітків. Якщо раніше школярі та студенти молодших курсів розносили листи, працювали аніматорами та офіціантами, то зараз вони можуть заробляти такі ж гроші, сидячи в Інтернеті.

Способів для такого заробітку дійсно багато. Один із найбільш надійних та перевірених – це встановлення додатків через спеціальні програми (наприклад, AppBonus).

Завантаживши AppBonus, у Вас будуть з’являтися додатки, які необхідно завантажити. За цю роботу нараховується плата у розмірі 5-130 рублів за один додаток.

Крім основного заробітку на завантаженні додатків, можна також заробляти і на друзях. За кожного приведеного друга Ви будете отримувати по 20% від його доходу, причому ці кошти виплачує система (кошти не знімаються з рахунку вашого друга).

Таким чином, можна заробити 300-400 рублів на місяць, якщо щодня завантажувати такі додатки.  Думаю, ви погодитеся з тим, що додаток дозволяє школярам непогано заробити, майже нічого при цьому не роблячи.

Завантажити цей чудовий додаток можна на цьому сайті:

https://www.appbonus.ru/

Якщо ж у Вас iOS 9 і додаток не працює – то необхідно зайти в «Налаштування», потім «Профіль» і після цього знайти пункт «Juicysoft ТОВ», далі потрібно натиснути «Довіряти». Після цього додаток можна запускати. Хороших Вам заробітків.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Спамери пропонують нову послугу: «імунітет» від спаму за $25

Журналісти ресурсу Bleeping Computer виявили в даркнеті не зовсім звичайний спамерський ресурс. Сервіс під назвою All Base спеціалізується на розсилці Jabber/XMPP спаму, обсяги якого поки не можна порівняти з обсягами поштового спаму. Однак творці All Base явно вирішили вивести цей «бізнес» на новий рівень, і в останні місяці користувачі не раз скаржилися на хвилі сміттєвих […]

Креслення iPad Air 3 з`явились в мережі

Здається, що з зовнішнім виглядом iPad Air 3 в Купертіно визначилися. Уже кілька днів поспіль в мережі спливає ідентична інформація про дизайн нового планшета. Цього разу журналісти Engadget отримали знімки креслень нового iPad. Вони лише підтверджують думку про те, що навесні ми побачимо зменшену версію iPad Pro, але з LED спалахом. Природно, мова поки тільки […]

Apple додала в iOS 10.3 нову функцію Find My AirPods для пошуку зниклих навушників

Пошук загублених навушників AirPods може стати справжньою проблемою для користувачів. В оновленні iOS 10.3, випущеному вчора, Apple додала нову функцію, за допомогою якої можна виявити гарнітуру, що загубилася. Оновлення iOS 10.3 знаходиться на стадії тестування і доступне поки тільки розробникам. Для пошуку загублених AirPods необхідно запустити мобільний додаток «Знайти iPhone», який призначений для виявлення iOS-пристроїв і […]