"Чекаємо на AirPods вже наступного тижня"

Довго… Як же довго Apple готується до старту продажу бездротових навушників AirPods. Як заявили представники компанії, причиною такої затримки стала необхідність «дещо поправити».

Незважаючи на те, що реліз новинки пророкували вже в 2017 році, схоже, що на прилавках онлайн магазину Apple навушники з’являться вже наступного тижня.

"2"

Працівник авторизованого реселлера Apple в Конраді на питання покупців підтвердив, що першу партію AirPods отримає вже 17 листопада, а в продаж навушники надійдуть 18-19. Ось цитата одного з користувачів, який написав лист в редакцію зарубіжного тематичного ресурсу Apfelpage.de.

«Привіт. Я щойно розмовляв з працівником магазину Conrad Online Store. Замовлення я оформив ще 14 жовтня і сьогодні вже хотів його скасувати. Співробітник Online Store запевнив мене, що перша партія аксесуарів надійде вже 17 листопада, а моє замовлення доставлять 18-19 листопада.»

Терміни доставки, які позначені на зазначеному сайті, як і раніше становлять 7-8 тижнів. Цілком можливо, що продавець надав неправдиву інформацію, але надія на те, що AirPods надійдуть в продаж вже до середини наступного тижня, все ж з’явилася.

Поспішаємо повідомити, що на сайті Apple тепер можна купити відновлені iPhone на 15% дешевше за нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сенсорна кнопка з підтримкою Force Touch замінить фізичну клавішу Home в iPhone 7

В цьому році Apple змінить усталену традицію чергувати випуск суттєво оновлених модифікацій iPhone і незначно поліпшених версій, які отримують букву «s» до назви. У вересні очікується дебют iPhone 7, а в наступному році нас чекає не iPhone 7s, а iPhone 8 з глобальними змінами в дизайні, а також різними нововведеннями, на зразок бездротової зарядки і […]

Інвестори LG вимагають якнайшвидшої презентації G5

У LG намір нав’язати серйозну конкуренцію на ринку смартфонів в цьому році. Щоб зробити це, потрібно випустити топовий пристрій одним з перших, адже найближчим часом нас чекає поява великої кількості однотипних гаджетів з сучасними процесорами Qualcomm Snapdragon 820. Компанія LG може здивувати користувачів несподіваною реалізацією конструкції G5 зі зйомною нижньою кришкою для доступу до батареї. Іншою інновацією […]

Фактично главу Samsung можуть відправити за ґрати на 12 років

У лютому керівник компанії Samsung Electronics Лі Джейон був заарештований і провів місяць у в’язниці в зв’язку з підозрами в причетності до корупційного скандалу, який призвів до відставки президента держави. Тепер стало відомо, що йому загрожує до 12 років ув’язнення. Прокурори хочуть домогтися серйозного покарання, тому що залученість Samsung вказує на зв’язок і корупцію між […]