"Чекаємо на AirPods вже наступного тижня"

Довго… Як же довго Apple готується до старту продажу бездротових навушників AirPods. Як заявили представники компанії, причиною такої затримки стала необхідність «дещо поправити».

Незважаючи на те, що реліз новинки пророкували вже в 2017 році, схоже, що на прилавках онлайн магазину Apple навушники з’являться вже наступного тижня.

"2"

Працівник авторизованого реселлера Apple в Конраді на питання покупців підтвердив, що першу партію AirPods отримає вже 17 листопада, а в продаж навушники надійдуть 18-19. Ось цитата одного з користувачів, який написав лист в редакцію зарубіжного тематичного ресурсу Apfelpage.de.

«Привіт. Я щойно розмовляв з працівником магазину Conrad Online Store. Замовлення я оформив ще 14 жовтня і сьогодні вже хотів його скасувати. Співробітник Online Store запевнив мене, що перша партія аксесуарів надійде вже 17 листопада, а моє замовлення доставлять 18-19 листопада.»

Терміни доставки, які позначені на зазначеному сайті, як і раніше становлять 7-8 тижнів. Цілком можливо, що продавець надав неправдиву інформацію, але надія на те, що AirPods надійдуть в продаж вже до середини наступного тижня, все ж з’явилася.

Поспішаємо повідомити, що на сайті Apple тепер можна купити відновлені iPhone на 15% дешевше за нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft відзвітувала про фінансові результати минулого року

На днях Microsoft відзвітувала про фінансові підсумки останнього кварталу 2016 року і розповіла про те, як у компанії йдуть справи в різних областях, в тому числі і в ігровому секторі. Доходи ігрового спрямування компанії за другий фінансовий квартал (вересень-грудень 2016р.) впали на 3% в порівнянні з показниками минулого року, в результаті склавши $3,595 млрд. При цьому […]

R2-D2 зарядить ваші гаджети

Грудень цього року обіцяє бути дуже значущим для всіх фанатів «Зоряних воєн», адже зовсім скоро на екрани вийде сьомий епізод культової саги під назвою «Пробудження сили». Якщо ви є справжнім фанатом цієї грандіозної кіноепопеї, вас точно зацікавить ця штукенція. Представляємо вам R2-D2 Wall Charger. Продається гаджет в невеликій пластиковій упаковці з описом призначення і всесвітньо […]

Для камеры iPhone будет создан пуль дистанционного управления

Как стало известно, компания Apple запатентовала ещё одну свою разработку, которая позволит управлять камерой айфона на расстоянии. В отличие от других компаний, которые создают решения для управления цифровыми фотокамерами с помощью смартфонов, разработчики Apple решили создать отдельный аксессуар для управления фотокамерой. Интересно, что в патенте речь идёт в целом о дистанционном управлении камерами. Это означает, […]