"Чекаємо на AirPods вже наступного тижня"

Довго… Як же довго Apple готується до старту продажу бездротових навушників AirPods. Як заявили представники компанії, причиною такої затримки стала необхідність «дещо поправити».

Незважаючи на те, що реліз новинки пророкували вже в 2017 році, схоже, що на прилавках онлайн магазину Apple навушники з’являться вже наступного тижня.

"2"

Працівник авторизованого реселлера Apple в Конраді на питання покупців підтвердив, що першу партію AirPods отримає вже 17 листопада, а в продаж навушники надійдуть 18-19. Ось цитата одного з користувачів, який написав лист в редакцію зарубіжного тематичного ресурсу Apfelpage.de.

«Привіт. Я щойно розмовляв з працівником магазину Conrad Online Store. Замовлення я оформив ще 14 жовтня і сьогодні вже хотів його скасувати. Співробітник Online Store запевнив мене, що перша партія аксесуарів надійде вже 17 листопада, а моє замовлення доставлять 18-19 листопада.»

Терміни доставки, які позначені на зазначеному сайті, як і раніше становлять 7-8 тижнів. Цілком можливо, що продавець надав неправдиву інформацію, але надія на те, що AirPods надійдуть в продаж вже до середини наступного тижня, все ж з’явилася.

Поспішаємо повідомити, що на сайті Apple тепер можна купити відновлені iPhone на 15% дешевше за нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google обіцяє підтримувати еталонні Android-пристрої тільки 2 роки

Однією з головних особливостей нової операційної системи Android N стала сумісність з широким спектром смартфонів і планшетів завдяки програмним оптимізаціям. Але це зовсім не означає, що Google буде оновлювати старі телефони. Сьогодні компанія опублікувала терміни закінчення гарантованої підтримки певних моделей продуктів лінійки Nexus. Судячи з опублікованими даними, Google обіцяє гарантовано підтримувати «еталонні» смартфони та планшети тільки два […]

Продажі Apple Watch стартують ще в 6 країнах

Протягом наступного тижня смарт-годинник Apple Watch виходять в офіційний продаж в Греції та ряді близькосхідних країн, серед яких Ізраїль, Бахрейн, Кувейт, Оман і Катар. Відомо, що на Близькому Сході пристрій надійде в продаж 11 лютого. Грецькі покупці зможуть його придбати на наступний день. З урахуванням того, що Apple немає офіційних роздрібних представництв в цих країнах, […]

Apple зловживає своєю монополією на музику

Так вважає сенатор США. Сенатор США від штату Массачусетс Елізабет Уоррен вважає дії Apple, Google і Amazon надто агресивними щодо маленьких компаній. Вона думає, що компанії зловживають своїм монопольним становищем. Уоррен стверджує, що яблучна компанія позбавила стрімінгові сервіси можливості конкурувати на рівних умовах з Apple Music. Нібито технологічний гігант задирає ціни на послуги конкурентів, хоч […]