Відповідно до інформації відомого ресурсу DigiTimes, у наступному році Купертинська корпорація зможе продати 3 мільйони своїх нових планшетів iPad Pro.

Найпростіша модель цього гаджету має 32 Гб вбудованої пам’яті. Її вартість становить 799 доларів США. Найдорожча модель на 128 Гб з вбудованим модулем LTE зараз коштує 1079 доларів. Крім цього, всі бажаючі зможуть для більш комфортної роботи докупити стилус Apple Pencil, а також спеціальну клавіатуру Smart Keyboard, які оцінюються у 99 та 169 доларів відповідно.

Завдяки такій високій ціні на свої пристрої iPad Pro буде приносити компанію більшу виручку, ніж звичайні планшети (iPad та iPad mini). Аналітики порахували, що продажі нових планшетів можуть принести компанії з Купертіно близько 2,4 мільярдів доларів у наступному кварталі, якщо його продажі складуть три мільйони екземплярів.

Новий планшет iPad Pro був випущений спеціально для професійних дизайнерів та інших спеціалістів, яким доводиться працювати з графікою. Тим самим Apple вказала, що цей планшет не для кожного. Дійсно, для середньостатистичної людини краще б підійшов планшет iPad Air 2, аніж iPad Pro.

Поки що планшет користується невеликою популярністю, однак аналітики запевняють, що у наступному кварталі буде продано аж 3 мільйони таких пристроїв. Чи справдяться прогнози аналітиків – побачимо вже найближчим часом.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Мобільні пристрої стали основним способом виходу в інтернет

Все більше людей по всьому світу використовують мобільні пристрої як основний засіб для виходу в мережу, повідомляється в звіті аналітичної компанії Zenith Optimedia. Імовірно, в 2016 році користувачі проведуть 71% свого часу в інтернеті саме за мобільними пристроями: щодня 86 хвилин проти 36 хвилин з настільних комп'ютерів ноутбуків. Люди стали частіше заходити в мережу зі смартфонів […]

Представлений концепт iOS 10 з оновленим Пунктом управління, підтримкою акаунтів і новою багатозадачністю

Напередодні анонса платформи iOS 10, запланованого на WWDC 2016, в Мережі з'явився концепт нової операційної системи Apple. Ролик створений дизайнером Ральфом Теодорі і демонструє інтерфейс операційки, яка буде працювати «з коробки» на новому поколінні смартфонів iPhone 7 Як очікується, iOS 10 буде помітно відрізнятися від попередньої версії. У мережі вже присутня деяка інформація з цього […]

Amazon взялася за розробку процесорів

За останні роки Amazon пройшла дійсно довгий шлях від невеликого книжкового онлайн-магазина до компанії, найбільшої в світі по обороту серед продавців товарів та послуг. Крім цього, Amazon виробляє власну смарт-техніку, містить велику платформу для хмарних обчислень і є творцем деяких стрімінгових сервісів. Тепер же в компанії вирішили зайнятися ще й розробкою власної лінійки процесорів. Нові ARM-чіпсети […]