Відповідно до інформації відомого ресурсу DigiTimes, у наступному році Купертинська корпорація зможе продати 3 мільйони своїх нових планшетів iPad Pro.

Найпростіша модель цього гаджету має 32 Гб вбудованої пам’яті. Її вартість становить 799 доларів США. Найдорожча модель на 128 Гб з вбудованим модулем LTE зараз коштує 1079 доларів. Крім цього, всі бажаючі зможуть для більш комфортної роботи докупити стилус Apple Pencil, а також спеціальну клавіатуру Smart Keyboard, які оцінюються у 99 та 169 доларів відповідно.

Завдяки такій високій ціні на свої пристрої iPad Pro буде приносити компанію більшу виручку, ніж звичайні планшети (iPad та iPad mini). Аналітики порахували, що продажі нових планшетів можуть принести компанії з Купертіно близько 2,4 мільярдів доларів у наступному кварталі, якщо його продажі складуть три мільйони екземплярів.

Новий планшет iPad Pro був випущений спеціально для професійних дизайнерів та інших спеціалістів, яким доводиться працювати з графікою. Тим самим Apple вказала, що цей планшет не для кожного. Дійсно, для середньостатистичної людини краще б підійшов планшет iPad Air 2, аніж iPad Pro.

Поки що планшет користується невеликою популярністю, однак аналітики запевняють, що у наступному кварталі буде продано аж 3 мільйони таких пристроїв. Чи справдяться прогнози аналітиків – побачимо вже найближчим часом.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi представила електричну зубну щітку Soocare X3 з підключенням до смартфону і ціною $ 34

Електричні зубні щітки з’явилися давно (в 1954 році). А ось розумні електричні зубні щітки – явище досить молоде і для багатьох дивовижне. Ще в позаминулому році компанія Oral-B випустила на ринок модель під назвою Smart Series. Преміальний пристрій сполучається зі смартфоном і видає власникові різні поради з чищення зубів, грунтуючись на даних акселерометра і гіроскопа. […]

Трамп повідомив про те, що Apple побудує три нові заводи в США

Дональд Трамп дав журналістам видання The Wall Street Journal невелике інтерв’ю. З нього стало відомо про те, що Apple все ще розглядає можливість перенесення частини виробництва в США. Згідно з наявними даними, в майбутньому купертінівці за підтримки компанії Foxconn можуть побудувати на території США три нові заводи, на яких будуть збиратися яблучні мобільні пристрої. Поки […]

Apple запатентувала «невидимі» роз’єми для мобільних пристроїв

Бюро патентів і торгових марок США оприлюднило нову патентну заявку Apple на унікальні інтерфейсні роз'єми. Документ під назвою «Електронний пристрій з прихованим коннектором» описує роз'єми, прикриті самовідновлюваючим еластомером. За задумом розробників, гума приховує роз'єм від користувача і захищає його і внутрішні компоненти електронного приладу від впливу зовнішнього середовища. Для нормальної роботи гаджета при підключенні кабелів і […]