Відповідно до інформації відомого ресурсу DigiTimes, у наступному році Купертинська корпорація зможе продати 3 мільйони своїх нових планшетів iPad Pro.

Найпростіша модель цього гаджету має 32 Гб вбудованої пам’яті. Її вартість становить 799 доларів США. Найдорожча модель на 128 Гб з вбудованим модулем LTE зараз коштує 1079 доларів. Крім цього, всі бажаючі зможуть для більш комфортної роботи докупити стилус Apple Pencil, а також спеціальну клавіатуру Smart Keyboard, які оцінюються у 99 та 169 доларів відповідно.

Завдяки такій високій ціні на свої пристрої iPad Pro буде приносити компанію більшу виручку, ніж звичайні планшети (iPad та iPad mini). Аналітики порахували, що продажі нових планшетів можуть принести компанії з Купертіно близько 2,4 мільярдів доларів у наступному кварталі, якщо його продажі складуть три мільйони екземплярів.

Новий планшет iPad Pro був випущений спеціально для професійних дизайнерів та інших спеціалістів, яким доводиться працювати з графікою. Тим самим Apple вказала, що цей планшет не для кожного. Дійсно, для середньостатистичної людини краще б підійшов планшет iPad Air 2, аніж iPad Pro.

Поки що планшет користується невеликою популярністю, однак аналітики запевняють, що у наступному кварталі буде продано аж 3 мільйони таких пристроїв. Чи справдяться прогнози аналітиків – побачимо вже найближчим часом.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дисплей Force Touch будет установлен в iPhone 6S

Согласно информации, которая была опубликована на официальном сайте ресурса 9to5mac, Apple занимается разработкой смартфона следующего поколения. Предположительное название новой модели – iPhone 6S. Смартфон, по заявлению издания, получит более широкий функционал, нежели существующая на рынке модель, а также получит ряд других улучшений. В частности, речь идет о дисплее с технологией «Force Touch». Аналог такой технологии […]

В оновлених tvOS і watchOS з’явилися нові функції

21 березня Apple випустила оновлення для всіх своїх операційних систем – мобільної iOS, настільної OS X, «годинникової» watchOS і «приставочної» tvOS. Розглянемо зараз детальніше останні дві. Оновлена tvOS отримала індекс 9.2 і декілька дуже корисних нововведень. До таких належить, по-перше, підтримка Bluetooth-клавіатур, що дозволить значно спростити введення тексту (наприклад, паролів) при використанні приставки. Також цікавою […]

В Україні почали друкувати будинки на 3D-принтері

Надрукувати і привезти на ділянку повністю автономний будинок можуть всього за один день. Півроку тому в якості стартапу одна з українських компаній вирішила створити будинок, який би вмів максимально утримувати тепло, контролювати якість повітря в приміщенні і фільтрувати воду, а також, щоб при необхідності його можна було легко і швидко перевезти в інше місце. Результатом […]