Дизайнери корпорації Apple неодноразово робили спроби розробити версію iPhone, що не мала б фізичної кнопки «Home», проте жоден з цих прототипів так і не був реалізований. Сучасний користувач смартфонів iPhone взагалі не може представити собі телефон без цієї кнопки. Але, судячи з останніх нововведень (наприклад, Apple Watch), Купертіно не боїться змін та рухається у напряму максимальної інноватизації усієї продукції Apple. Тенденції останніх розробок інженерів компанії свідчать про те, що незабаром зміни дійдуть і до кнопки «Home».

Новим «яблучним» патентом вже описано конструкцію сенсорного дисплею OLED, який має розширену функціональну лінійку (наприклад, спеціальні інструменти для цілеспрямованого захисту від електростатичного розряду), а також спеціальний датчик, що реагує на інфрачервоні області. Однак, найцікавішою деталлю даного екрану виступає, без сумніву, можливість дактилоскопічного введення, тобто, екран зможе проводити сканування відбитків пальців свого хазяїна.

Спеціалісти кажуть про те, що однією з найсуттєвіших причин, чому кнопка «Home» все ще існує на смартфонах  Apple є використання Touch ID. Але вони також відмічають, що вихід на домашній екран, а також введення пристрою в  DFU, можуть і навіть повинні бути реалізовані іншим, більш зручним та сучасним способом.

У кінці кінців, підкреслюють аналітики, інші виробники смартфонів вже давно відмовилися від фізичних кнопок, замінивши їх на більш функціональні сенсорні аналоги.

Не викликає сумніву той факт, що Apple планують розробити цілком унікальний у своєму роді дисплей, що буде кардинально відрізнятися від представлених на ринку сенсорних телефонів конкурентів. Цей патент, до речі, з’явився досить давно, але лише зараз патентне відомство США опублікувало на своєму сайті інформацію стосовно засекреченої до цього часу розробки. Чи свідчить це про те, що компанія Apple планує реалізувати свій сміливий задум вже у iPhone 7? Можливо. Хоча деякі професіонали не виключають можливості, що це – лише черговий патент корпорації, який може бути втілений в життя лише через п’ять років, або й взагалі не втілитися у конкретному пристрої.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як за допомогою Нотаток захистити паролем окремі знімки на iPhone і iPad

Сьогодні в яблучному магазині додатків є досить багато різноманітних утиліт, які дозволяють власникам iPhone і iPad захистити паролем деякі з фотографій, що зберігаються в пам’яті мобільного пристрою. Однак запаролити окремі знімки можна і засобами iOS. Для захисту окремих фотографій користувачам знадобиться додаток Нотатки, який за останній рік обзавівся багатьма корисними функціями. Для установки паролю на окремі […]

В Google Play з’явився другий додаток від Apple – клієнт сервісу Apple Music

Apple випустила офіційний клієнт Apple Music для операційної системи Android. Таким чином, реліз додатку для «зелених роботів» відбувся вже через чотири місяці після офіційного запуску сервісу компанією для власної платформи. Дизайн версії додатку Apple Music для магазину Google Play зберіг риси аналогічного додатку для iOS. Однак, заради справедливості необхідно відмітити, що деякі елементи інтерфейсу нового […]

«Розумні» годинники можуть використовуватися шахраями для крадіжки PIN-кодів банківських карток

З кожним днем носима електроніка стає дедалі популярнішою, роблячи життя своїх володарів більш комфортним. Проте, чи є такі пристрої безпечними? Американські вчені навчилися за допомогою смарт-годинників викрадати PIN-коди банківських карток з точністю до 80% при першій спробі і більш, ніж 90% після трьох. «Фокус» полягає у відтворенні траєкторії руху руки людини, коли вона вводить пароль. […]