"Хакери зробили джейлбрейк iPhone 7 на iOS 10.1.1"

Хакер Люка Тодескі, відомий в Мережі під ніком Qwertyoruiopz, здійснив джейлбрейк iPhone 7 на iOS 10.1.1. Раніше хакер продемонстрував злом iPhone 7 під управлінням iOS 10.0.1.

"2"

«Обновив свої інструменти, щоб вони працювали і на iOS 10.1», – написав розробник в своєму мікроблозі. До повідомлення він доклав фотографію смартфону з індексом iPhone9,3 (iPhone 7) і операційною системою iOS 10.1.1, на якому запущена Cydia. Версія магазину додатків – 1.1.27.

Тодескі не уточнив, яким способом був зламаний iPhone 7. Є ймовірність, що джейлбрейк був отриманий завдяки програмній уразливості, а тому даний спосіб підійде не тільки для «сімки», а й для інших моделей, сумісних з актуальною версією iOS. Паралельно з ним над зломом працюють ще кілька ентузіастів, які, ймовірно, представлять свої методи і напрацювання в найближчому майбутньому.

Широкій громадськості джейлбрейк iPhone 7 поки недоступний: Тодескі тримає його в секреті. Чи планує він випускати загальнодоступні інструменти для злому смартфонів і планшетів Apple, поки невідомо.

"3"

Хакери не перший раз демонструють успішний злом iOS 10. У червні через три дні після релізу першої бета-версії ОС джейлбрейк показав розробник iH8sn0w. У липні китайська група хакерів Pangu підтвердила розробку джейлбрейка iOS 10 на конференції Mobile Security Conference (MOSEC) в Шанхаї.

З огляду на те, що попередні експлоїти працювали на гаджетах з 32-бітовим процесором, вони навряд чи будуть коректно функціонувати на більш нових пристроях, таких як iPhone 6 і вище. Але останні успіхи хакерів підтверджують – iOS 10 зберегла можливість джейлбрейка на всіх пристроях.

Нагадаємо, що на днях інший хакер зробив джейлбрейк iOS 10.1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вислухала скарги топових подкастерів на закритій зустрічі в штаб-квартирі

Apple організувала зустріч з топовими подкастерами в штаб-квартирі компанії. Про це пише газета The New York Times. Розробники і керівництво компанії вислухали їхні скарги і пропозиції щодо розвитку сервісу. У багатьох, хто записує власні подкасти, накопичилися питання до Apple. Подкастери вважають, що в Купертіно як і раніше ставляться до аудіозаписів по підписці як до безкоштовної […]

У Apple Music з’явиться музика високої якості

Наступного року крім презентації нових гаджетів і операційних систем iOS 10 і OS X 10.12, Apple планує зробити для користувачів цікавий сюрприз. Яблучні представлять новий аудіоформат музики в Apple Music для шанувальників високоякісного звуку. Про це розповіли деякі джерела в компанії. Реалізувати свій план вони планують появою в Apple Music музики в HD-якості протягом наступного […]

Американський прокурор звинуватив Apple в пособництві тероризму

Компанія Apple не в перший раз піддається нападкам зі сторони американського уряду через впроваджене в iOS 8 шифрування даних. Міністерство юстиції США, наприклад, вже заявляло, що Apple може нести відповідальність за загибель дітей. На цей раз відмітився Кірус (чи Сайрус) Уайнс, окружний прокурор Манхетена. В інтерв’ю на радіо він заявив, що шифрування на iPhone звужує […]