"Індія планує створити «єдиний центр злому» смартфонів"

Науково-дослідна лабораторія Індії в даний час веде переговори з ізраїльськими розробниками з компанії Cellebrite, тієї самої, яка причетна до злому iPhone терориста з Сан-Бернардіно.

Незважаючи на те, що компанія Apple категорично проти отримання доступу до пристроїв своїх користувачів і підкреслює бажання зберігати повну конфіденційність даних своїх покупців, отримання інструментів для злому iPhone – ласий шматочок для уряду будь-якої країни.

"2"

Компанія Cellebrite вже не перший рік співпрацює з ФБР та іншими правоохоронними відомствами і спецслужбами з усіх кінців земної кулі. Відповідно до опублікованого кілька місяців тому повідомлення, за надану допомогу зі злому iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно, ФБР виплатила інженерам Cellebrite близько 1 мільйона доларів.

Тепер компанією зацікавився уряд Індії, в планах якого створення масштабного центру, що спеціалізується на зломі смартфонів. Сума угоди і терміни поглинання Cellebrite поки не озвучені, та й сама компанія не коментувала якої-небудь пропозиції з боку Індії.

"3"

У будь-якому випадку, створення «єдиного центру злому», який бачить перед собою уряд Індії, поки досить примарне.

Звернутися до Cellebrite як і раніше може уряд будь-якої країни. Шифрування і захист даних для цієї компанії – не проблема.

Дізнайтеся про новий вірус для Mac – заходьте сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют

Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А». Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android […]

GAMES.Стань мисливцем на орків разом з Orc Slayer

Злісні і кровожерливі Орки захопили світ! Залишки людства, яким вдалося врятувати свої шкури від повстання Орків, ховаються по кутках і вже ніколи не побачать рідних домівок. У містах порожнеча, в замках живуть тільки павуки і миші, владу тримають нещадні злісні Орки. Але ви не схилилися перед загарбником, не здалися і не залишили свій будинок у […]

В Україні триває боротьба за 4G частоти

Поки Велика трійка розгортає 3G, а Інтертелеком і Укртелеком намагаються зберегти абонентів, НКРЗІ посилено бореться з власним минулим, намагаючись повернути доступ над частотами, які активно роздавались в попередні роки. Компанія ММДС-Україна, яка володіє частиною діапазону в 2,5-2,7 ГГц, подала в суд на держрегулятора і вимагає продовжити свою ліцензію ще на 10 років. Право на використання частот […]