"Індія планує створити «єдиний центр злому» смартфонів"

Науково-дослідна лабораторія Індії в даний час веде переговори з ізраїльськими розробниками з компанії Cellebrite, тієї самої, яка причетна до злому iPhone терориста з Сан-Бернардіно.

Незважаючи на те, що компанія Apple категорично проти отримання доступу до пристроїв своїх користувачів і підкреслює бажання зберігати повну конфіденційність даних своїх покупців, отримання інструментів для злому iPhone – ласий шматочок для уряду будь-якої країни.

"2"

Компанія Cellebrite вже не перший рік співпрацює з ФБР та іншими правоохоронними відомствами і спецслужбами з усіх кінців земної кулі. Відповідно до опублікованого кілька місяців тому повідомлення, за надану допомогу зі злому iPhone 5c терориста з Сан-Бернардіно, ФБР виплатила інженерам Cellebrite близько 1 мільйона доларів.

Тепер компанією зацікавився уряд Індії, в планах якого створення масштабного центру, що спеціалізується на зломі смартфонів. Сума угоди і терміни поглинання Cellebrite поки не озвучені, та й сама компанія не коментувала якої-небудь пропозиції з боку Індії.

"3"

У будь-якому випадку, створення «єдиного центру злому», який бачить перед собою уряд Індії, поки досить примарне.

Звернутися до Cellebrite як і раніше може уряд будь-якої країни. Шифрування і захист даних для цієї компанії – не проблема.

Дізнайтеся про новий вірус для Mac – заходьте сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук уточнив квартальні продажі Apple Watch

Відзвітувавшись перед акціонерами за підсумками чергового кварталу, Тім Кук з товаришами замість відпочинку провів загальні збори з співробітниками компанії. На якою зустрічі особисто озвучив порцію анонсів для корпоративного користування, а також відповів на питання численних підлеглих. Навіть гранично короткий конспект виступу дуету Кук-Вільямс (гендиректор акомпанував топ менеджер в званні Chief Operating Officer) вимагає окремої важкої публікації, […]

Як Коржик знімався в рекламі Apple

Почуття гумору Apple не позичати. Бачачи, наскільки популярною виявилася реклама «Timer» з коржиками з «Вулиці Сезам» в головній ролі, в Apple вирішили зняти і її продовження із серії «ролик про ролик». З нового відео на YouTube-каналі компанії ми дізнаємося, як знімали рекламу. Як на зйомках справлявся із завданням сам актор-Коржик, як отримав по голові «хлопавкою», […]

Стал известен объем памяти Apple Watch, а также информация о замене батареи и материнской платы устройства

На нашумевшей презентации от 9 марта 2015 года, было очень много сказано о Apple Watch. Говорили долго и доходчиво, но кое-что рассказать забыли. Этот пробел закрыл интернет-портал TechCrunch, обнародовав такие детали, как объём внутренней памяти, возможность замены аппаратной части и кое-что ещё… Дисковое пространство Apple Watch составит 8 гигабайт. В принципе, это не мало, учитываю […]