Нещодавно розробники повідомили про вихід симулятора «TruckSimulation 16». Гра пропонує перетворитися на справжнього далекобійника та спробувати посидіти за кермом однієї з семи запропонованих вантажівок.

Розробники підкреслюють, що керування виконано на найвищому рівні та максимально наближене до реальності.  Спочатку німецький видавець Astragon Entertainment планував випустити гру під лаконічною назвою «TruckSim», проте у результаті зрозумів, що таке рішення призвело б до плутанини між декількома схожими іграми та змінив найменування.

Під час гри у «TruckSimulation 16» геймер отримує унікальну можливість відчути на собі усю специфіку професії далекобійника – зайнятися доставкою різноманітних вантажів до міст Старого Світу, виконувати різні завдання та слідкувати за розвитком власного далекобійного бізнесу.

Звісно, «водій» не отримує шикарну німецьку фуру на першому ж етапі гри – щоб заробити дійсно гідний автомобіль, доведеться попотіти на допотопній машині початкового рівня. За доставку вантажів гравець отримує «зарплатню», яку згодом можна витратити на придбання однієї з справжніх королев німецьких автобанів – вантажівки фірми «MAN».

Слід відзначити, що «водію» доведеться доставляти не тільки звичайні вантажі, а й також небезпечні товари. Гравцю треба враховувати, яка машина краще підійде для того чи іншого вантажу – наприклад, вантажівка з дерев’яним кузовом – не кращій вибір для перевезення продуктів, для доставки яких слід використовувати спеціальні контейнери-холодильники.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/trucksimulation-16/id932441611?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung планує почати продаж Galaxy Note 7 одночасно з iPhone 7

Тиждень тому Samsung показала оновлений флагман Galaxy Note 7, головною фічею якого став сканер райдужної оболонки ока. Спочатку південнокорейський виробник планував старт продажу на кінець серпня, але в останній момент змінив рішення. У вільний продаж новинка надійде … 16 вересня. Символічно, але саме цю дату називають офіційним стартом продажу iPhone 7. Таким чином, Samsung вирішила насолити Apple, поставивши […]

Apple получила патент на камеру с постфокусировкой

   У компании Apple – новый патент: на прошлой неделе бюро по регистрации патентов США зарегистрировало за ними право на разработку цифровой фотокамеры с возможностью постфокусировки. Этот документ размещен на официальном сайте американского патентного регулятора.    Новая фотокамера позволяет регулировать резкость после того, как снимок уже сделан: пользователь может выбрать или изменить ее самостоятельно постфактум. […]

Користувачів Android нелегально підключають до платних підписок

Часто можна почути, що, мовляв, оператори стільникового зв’язку оформляють абоненту платні підписки без його відома. А чи ви впевнені, що це робить сам оператор? «Лабораторія Касперського» разом з МТС розкрили шахрайську схему: зловмисники використовували вразливість браузера AOSP на Android нижче 5.0 версії, щоб виконати свій код на пристрої користувача. Саме цей код, вбудований в заражений […]