Нещодавно розробники повідомили про вихід симулятора «TruckSimulation 16». Гра пропонує перетворитися на справжнього далекобійника та спробувати посидіти за кермом однієї з семи запропонованих вантажівок.

Розробники підкреслюють, що керування виконано на найвищому рівні та максимально наближене до реальності.  Спочатку німецький видавець Astragon Entertainment планував випустити гру під лаконічною назвою «TruckSim», проте у результаті зрозумів, що таке рішення призвело б до плутанини між декількома схожими іграми та змінив найменування.

Під час гри у «TruckSimulation 16» геймер отримує унікальну можливість відчути на собі усю специфіку професії далекобійника – зайнятися доставкою різноманітних вантажів до міст Старого Світу, виконувати різні завдання та слідкувати за розвитком власного далекобійного бізнесу.

Звісно, «водій» не отримує шикарну німецьку фуру на першому ж етапі гри – щоб заробити дійсно гідний автомобіль, доведеться попотіти на допотопній машині початкового рівня. За доставку вантажів гравець отримує «зарплатню», яку згодом можна витратити на придбання однієї з справжніх королев німецьких автобанів – вантажівки фірми «MAN».

Слід відзначити, що «водію» доведеться доставляти не тільки звичайні вантажі, а й також небезпечні товари. Гравцю треба враховувати, яка машина краще підійде для того чи іншого вантажу – наприклад, вантажівка з дерев’яним кузовом – не кращій вибір для перевезення продуктів, для доставки яких слід використовувати спеціальні контейнери-холодильники.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/trucksimulation-16/id932441611?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone стрибнув з 40-го поверху

У Мережі з'явився відеозапис ефектного падіння iPhone з 40 поверху одного з хмарочосів у Дубаї. Ролик, записаний на вбудовану камеру смартфона, переглянули на YouTube понад 100 000 разів. «У мене був невдалий ранок. Я хотів зробити кілька знімків на 40 поверсі хмарочоса, але мій iPhone вирішив подихати свіжим повітрям і полетів вниз. Він впав з […]

Google випустила додаток Uptime для спільного перегляду YouTube

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу. Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після […]

Apple приглашает к себе на работу топ-менеджмент Tesla Motors

Основатель и нынешний руководитель компании Tesla Motors жалуется на то, что Apple переманивает их самых ценных сотрудников. В своем интервью для издания Bloomberg бизнесмен пожаловался на то, что самая богатая в мире корпорация предлагает сотрудникам перейти работать в их компанию, предлагая им стартовый бонус в размере 250 тысяч долларов, а также повышение заработной платы, которая была […]