Вже через місяць Сполучені Штати Америки відмічатимуть Різдво. У більшості населення це свято асоціюється з теплими родинними стосунками, любов’ю і, звісно, подарунками. Як кажуть менеджери, реклама подарунків, які даруються на посвідчення любові, також повинна бути виконана із неменшою любов’ю.

І хоча деякі спеціалісти дотримуються думки, що у попередні роки різдвяна реклама Apple була більш зворушливою, аніж у 2015 році, більшість все ж таки каже про те, що компанії на сто відсотків вдалося знову передати різдвяний дух у своїх рекламних роликах, присвячених святу, що наближається.

Як це бувало і раніше, Apple залучила до зйомок зірок світового масштабу. Цього разу всесвітньо відомий бренд представили Андра Дей та Стіві Уандер, що виконали пісню «Someday At Christmas», яка була написана у 1967 році.

В ролику робиться змога відтворити родинну атмосферу – композиція не супроводжується ані сценічними софітами, ані атмосферою концерту – навпаки, наголос поставлено на затишку та тиші сімейної вечері.

Самі продукти Apple (MacBook та Apple Watch, а також програми GarageBand та VoiceOver) з’являються у ролику лише, так би мовити, на другому плані, що дозволяє їм гармонійно та ненав’язливо вписатися у створений святковий настрій.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планує відмовитися від кнопки «Home»

Дизайнери корпорації Apple неодноразово робили спроби розробити версію iPhone, що не мала б фізичної кнопки «Home», проте жоден з цих прототипів так і не був реалізований. Сучасний користувач смартфонів iPhone взагалі не може представити собі телефон без цієї кнопки. Але, судячи з останніх нововведень (наприклад, Apple Watch), Купертіно не боїться змін та рухається у напряму […]

HTC One A10 оголосили новим клоном «айфона»

Перше ж достроково просочилося в мережу фото нового HTC One 10 дало Мак-пресі відмінний привід урочисто анонсувати народження чергового iPhone-клону. Новий флагманський смартфон під кодовою назвою Perfume нарешті розлучився з набили оскому фірмовим логотипом під нижнім краєм, зникли динаміки BoomSound, об’єктив фронтальної камери вийшов незвично великим – в загальному, на тлі всіх цих дрібних рухів […]

Поставщики чипов для Apple Watch готовы к наращиванию производства

Состоявшаяся в сентябре текущего года презентация Apple оставила у пользователей по всему миру один глобальный вопрос: когда же мы сможем вживую насладиться умными часами от компании из Купертино? Последние данные подтверждают, что поставщики комплектующих «держат руку на пульсе» и полностью готовы к предстоящему году. Со ссылкой на компетентные источники отрасли DigiTimes сообщает, что поставщики Apple […]