Вже через місяць Сполучені Штати Америки відмічатимуть Різдво. У більшості населення це свято асоціюється з теплими родинними стосунками, любов’ю і, звісно, подарунками. Як кажуть менеджери, реклама подарунків, які даруються на посвідчення любові, також повинна бути виконана із неменшою любов’ю.

І хоча деякі спеціалісти дотримуються думки, що у попередні роки різдвяна реклама Apple була більш зворушливою, аніж у 2015 році, більшість все ж таки каже про те, що компанії на сто відсотків вдалося знову передати різдвяний дух у своїх рекламних роликах, присвячених святу, що наближається.

Як це бувало і раніше, Apple залучила до зйомок зірок світового масштабу. Цього разу всесвітньо відомий бренд представили Андра Дей та Стіві Уандер, що виконали пісню «Someday At Christmas», яка була написана у 1967 році.

В ролику робиться змога відтворити родинну атмосферу – композиція не супроводжується ані сценічними софітами, ані атмосферою концерту – навпаки, наголос поставлено на затишку та тиші сімейної вечері.

Самі продукти Apple (MacBook та Apple Watch, а також програми GarageBand та VoiceOver) з’являються у ролику лише, так би мовити, на другому плані, що дозволяє їм гармонійно та ненав’язливо вписатися у створений святковий настрій.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Процесори Intel Skylake містять критичну помилку

Нещодавно група математиків, що працюють в рамках проекту GIMPS, виявила досить серйозну помилку в процесорах лінійки Intel Skylake. Знайдена несправність призводить до зависання системи при високих обчислювальних навантаженнях. Баг був виявлений під час роботи з додатком Prime95 і може проявлятися як на машинах під управлінням Windows, так і ОС Linux. Причому на це жодним чином […]

Стали відомі характеристики Xiaomi Mi Note 2: 6 ГБ і сканер очей

Наступного тижня Xiaomi проведе чергову презентацію, головною подією якої стане представлення Mi Note 2. І поки керівництво продумує план заходу, китайська мережа Weibo продовжує працювати над пошуком нової інформації про новий флагман. І ці пошуки увінчалися успіхом. Згідно з опублікованою інформацією, Mi Note 2 отримає процесор Snapdragon 821 SoC, 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ […]

Denon CEOL Carino – ваша персональна аудіосистема

Які основні критерії повинні висуватися до комп'ютерної аудіосистеми? Компактність, хороший звук, приємний дизайн. Всі ці компоненти представлені в новому продукті компанії Denon, де спеціально розробили систему для якісного прослуховування музики – CEOL Carino. CEOL Carino оснащена потужним цифровим підсилювачем в 25 Вт на канал. В системі присутній вдосконалений DSP-еквалайзер, а також серйозна акустика SC-N2, яка […]