Apple досягла домовленості з китайською асоціацією емітентів банківських карт China UnionPay, а також уклала угоди з чотирьома великими китайськими державними банками, що робить можливим запуск в країні платіжного сервісу «яблучної» корпорації.

Apple зараз активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, який за пронозами аналітиків оцінюється в 1 трильйон доларів. Завдяки цим зусиллям Apple у вересні зареєструвала базу платіжних послуг Apple Pay в Зоні вільної торгівлі в Шанхаї.

Незважаючи на популярність смартфонів Apple в Китаї, компанію там чекає жорстка конкуренція. Причина в місцевих сервісах ApplePay і Tenpay, які вже завоювали 45% та 19%, відповідно, ринку мобільних платежів в країні.

На думку аналітиків, робота сервісу в Китаї може зіштовхнутися з проблемами через законодавчі норми в країні. Також поки що невідомо, скільки коштів Apple буде отримувати за кожну операцію. Так, в США компанія отримує 0,15% від суми угоди, якщо вона оплачувалась кредитною картою та 0,5 цента при використанні дебетової карти.

Китайський ринок зараз є найважливішим для Apple. Продажі смартфона iPhone в Китаї виросли майже вдвічі у четвертому фінансовому кварталі цього року.

За попередньою інформацією, запуск Apple Pay в Китаї очікується у лютому 2016 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий Twitter для Mac вийшов, і він вартий уваги

Довгий час у користувачів і розробників відносини з соціальною мережею Twitter розвивалися не дуже добре, поки компанія раптово НЕ повернулася до них обличчям. Повернувшись Twitter розповіла відразу дві добрі новини. Розробники отримають теплий прийом, а користувачі OS X отримають безкоштовне оновленея і гарний додаток для роботи з соціальною мережею. Вітаю вас з тим, що це сталося. […]

У iPhone 7 Plus є велика проблема

Камери смартфонів iPhone 7 і iPhone 7 Plus не раз були визнані одними з кращих в індустрії. Однак власники смартфонів скаржаться на серйозну проблему, яка явно не припаде до душі шанувальникам мобільної зйомки. Поки незрозуміло, ця проблема апаратна чи програмна, але вже вийшла iOS 10.2 beta, і Apple до цих пір нічого не зробила. На загадкову […]

Встановлення iOS 9.3 на старих девайсах може перетворити їх на цеглу

Як виявилося, з установкою iOS 9.3 не все так добре. Багато користувачів почали повідомляти, що оновлення може видати помилку під час введення Apple ID, що призводить до блокування пристрою. Подібні проблеми виникають на моделях iPhone 5s і більш ранніх. Також, постраждали користувачі iPad 2. Як повідомляється, є два розповсюджених випадки блокування. Перший – система видає […]