Apple досягла домовленості з китайською асоціацією емітентів банківських карт China UnionPay, а також уклала угоди з чотирьома великими китайськими державними банками, що робить можливим запуск в країні платіжного сервісу «яблучної» корпорації.

Apple зараз активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, який за пронозами аналітиків оцінюється в 1 трильйон доларів. Завдяки цим зусиллям Apple у вересні зареєструвала базу платіжних послуг Apple Pay в Зоні вільної торгівлі в Шанхаї.

Незважаючи на популярність смартфонів Apple в Китаї, компанію там чекає жорстка конкуренція. Причина в місцевих сервісах ApplePay і Tenpay, які вже завоювали 45% та 19%, відповідно, ринку мобільних платежів в країні.

На думку аналітиків, робота сервісу в Китаї може зіштовхнутися з проблемами через законодавчі норми в країні. Також поки що невідомо, скільки коштів Apple буде отримувати за кожну операцію. Так, в США компанія отримує 0,15% від суми угоди, якщо вона оплачувалась кредитною картою та 0,5 цента при використанні дебетової карти.

Китайський ринок зараз є найважливішим для Apple. Продажі смартфона iPhone в Китаї виросли майже вдвічі у четвертому фінансовому кварталі цього року.

За попередньою інформацією, запуск Apple Pay в Китаї очікується у лютому 2016 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Три революції iPhone SE

Остання презентація Apple виявилася досить зім’ятою і нудною. Нічого нового (крім ремінців) нам не показали, iPhone все той же, iPad всього лише зменшили. Нічого нового. Ніякої помпи, гучних новинок, анонсів або очікувань. Навіть журналісти сприйняли «новинки» без особливого ентузіазму, але з натхненням. Насправді iPhone SE – знакова модель, якщо не сказати «революційна». І справа тут […]

Сотрудник Apple подтвердил слухи о разработке электромобиля iCar

Еще один источник подтвердил то, что помимо выпуска смартфонов iPhone и планшетов iPad планируется наладить производство абсолютно новых продуктов – электромобилей. Ранее мы уже писали о том, что Apple возможно выпустит собственный электромобиль, учитывая то, что они переманивают сотрудников многих компаний, занимающихся продажей автомобилей. Сейчас же нет почти никаких сомнений в том, что автомобиль от […]

Утилиты. КонсультантПлюс

Каждому человеку, как юридическому, так и физическому в тот или иной момент может понадобиться определенная правовая информация, которая далеко не всегда бывает доступной и может оказаться в нужном месте и в нужное время. Однако теперь при помощи уникального приложения от компании «КонсультантПлюс» каждый может с легкостью воспользоваться основными документами и кодексами Российской Федерации именно тогда, […]