Apple досягла домовленості з китайською асоціацією емітентів банківських карт China UnionPay, а також уклала угоди з чотирьома великими китайськими державними банками, що робить можливим запуск в країні платіжного сервісу «яблучної» корпорації.

Apple зараз активно просуває вихід своєї системи мобільних платежів на китайський ринок, який за пронозами аналітиків оцінюється в 1 трильйон доларів. Завдяки цим зусиллям Apple у вересні зареєструвала базу платіжних послуг Apple Pay в Зоні вільної торгівлі в Шанхаї.

Незважаючи на популярність смартфонів Apple в Китаї, компанію там чекає жорстка конкуренція. Причина в місцевих сервісах ApplePay і Tenpay, які вже завоювали 45% та 19%, відповідно, ринку мобільних платежів в країні.

На думку аналітиків, робота сервісу в Китаї може зіштовхнутися з проблемами через законодавчі норми в країні. Також поки що невідомо, скільки коштів Apple буде отримувати за кожну операцію. Так, в США компанія отримує 0,15% від суми угоди, якщо вона оплачувалась кредитною картою та 0,5 цента при використанні дебетової карти.

Китайський ринок зараз є найважливішим для Apple. Продажі смартфона iPhone в Китаї виросли майже вдвічі у четвертому фінансовому кварталі цього року.

За попередньою інформацією, запуск Apple Pay в Китаї очікується у лютому 2016 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розробляє технологію зчитування відбитку пальця без спеціального датчика

З моменту виходу iPhone 7 і iPhone 7 Plus в мережі почали активно обговорювати, чим же компанія Apple буде дивувати публіку на наступній презентації. В цьому році iPhone виповнилося 10 років, і тому багато хто очікує на кардинальні зміни. За останніми чутками, у вересні Apple випустить одразу три моделі, дві з яких будуть спадкоємцями iPhone […]

Ілон Маск: Стів Джобс був дуже різким у висловлюваннях

У своєму прагненні змінити світ та залишити після себе значимий слід, геніальний підприємець Стів Джобс часто поводив себе вкрай егоцентрично та дуже нагло, отримавши славу людини з тяжким характером. Втім, вдова Стіва, Лорен Пауел, явно б не погодилась з цим твердженням, а от глава Tesla, Ілон Маск, дозволив собі назвати засновника Apple людиною з недоліками. […]

Apple відключила віддалену перевірку Activation Lock

Як повідомляє MacRumors, в перебігу декількох останніх днів Apple закрила сторінку для віддаленої перевірки стану Activation Lock за IMEI. Раніше саме цей спосіб використовувався багатьма для покупки пристроїв без фізичного доступу до перевірки – попросивши продавця вказати унікальний ідентифікатор можна було впевнитися, що iPhone, iPad або iPod Touch не поцуплені у реальних власників. Відтепер дізнатися про блокування […]