В App Store вийшла нова версія додатку «Хмара Mail.ru». Віднині додаток інтегровано в універсальний пошук Spotlight, підтримуються функції багатозадачності Split View та Slide Over.

App Thinning – одна з інноваційних особливостей платформи iOS 9. Її можуть оцінити власники iPhone та iPad, які відчувають недостачу вільного місця на своїх пристроях. Сенс технології полягає в тому, що гаджети завантажують у пам'ять лише найнеобхідніший код, тому ігри та додатки займають набагато менше місця.

Завдяки технології App Thinning додаток «Хмара Mail.Ru» став набагато компактнішим. Тепер він займає у два рази менше місця, ніж раніше. Якщо раніше з App Store завантажувались версії для моделей iPhone та iPad, то тепер додаток ділиться на дві незалежні одне від одної версії.

Крім цього, в новому клієнті для того, щоб відкрити потрібний файл або папку, можна не запускати додаток. Достатньо лише ввести в рядок пошуку Spotlight назву документа, малюнка або презентації.

У разі завантаження додатку на свій пристрій та реєстрації користувачеві надається 25 Гб безкоштовного місця на хмарному диску.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/ru/app/oblako-mail.ru-hranite-fotografii/id696551382?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Утилиты. КонсультантПлюс

Каждому человеку, как юридическому, так и физическому в тот или иной момент может понадобиться определенная правовая информация, которая далеко не всегда бывает доступной и может оказаться в нужном месте и в нужное время. Однако теперь при помощи уникального приложения от компании «КонсультантПлюс» каждый может с легкостью воспользоваться основными документами и кодексами Российской Федерации именно тогда, […]

Японські вантажники тестують екзоскелети «Ніндзя» від Panasonic

Розробка екзоскелетів «Ніндзя» від Activelink (спільне підприємство Panasonic і Mitsui&Co) почалася в 2013 році з метою полегшення важкої фізичної праці (особливо для літніх людей – важлива проблема для старіючої Японії). З тих пір конструкція була сильно доопрацьона: оптимізована механічна частина, використані більш компактні компоненти. Остання модель екзоскелета охоплює все тіло: навіть для ступень передбачені особливі […]

В AppStore пропала кнопка «Бесплатно»

В последние сутки пользователям AppStore пришлось немало удивиться: при скачивании приложений они не смогли обнаружить столь привычную иконку «Бесплатно». Действительно, компания из Купертино привнесла некоторые изменения в магазин приложений – произошла подмена названий. Теперь бесплатные программы можно установить на свой iдевайс при нажатии клавиши «Загрузить». Согласно предварительным сведениям, Apple пошла на данный шаг по требованию […]