В App Store вийшла нова версія додатку «Хмара Mail.ru». Віднині додаток інтегровано в універсальний пошук Spotlight, підтримуються функції багатозадачності Split View та Slide Over.

App Thinning – одна з інноваційних особливостей платформи iOS 9. Її можуть оцінити власники iPhone та iPad, які відчувають недостачу вільного місця на своїх пристроях. Сенс технології полягає в тому, що гаджети завантажують у пам'ять лише найнеобхідніший код, тому ігри та додатки займають набагато менше місця.

Завдяки технології App Thinning додаток «Хмара Mail.Ru» став набагато компактнішим. Тепер він займає у два рази менше місця, ніж раніше. Якщо раніше з App Store завантажувались версії для моделей iPhone та iPad, то тепер додаток ділиться на дві незалежні одне від одної версії.

Крім цього, в новому клієнті для того, щоб відкрити потрібний файл або папку, можна не запускати додаток. Достатньо лише ввести в рядок пошуку Spotlight назву документа, малюнка або презентації.

У разі завантаження додатку на свій пристрій та реєстрації користувачеві надається 25 Гб безкоштовного місця на хмарному диску.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/ru/app/oblako-mail.ru-hranite-fotografii/id696551382?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple готує білі iPhone 7

Два місяці тому Apple показала чисто чорний iPhone 7 і iPhone 7 Plus. І покупець сказав: «Так, хочу»! Схоже, що стимулювати продаж американська компанія планує за допомогою ще одного безкомпромісного кольору – білого. Японський ресурс Mac Otakara нерідко радує чутками, які потім знаходять відображення в реальних продуктах Apple. Цього разу інсайдери опублікували цікаву інформацію: в даний час […]

Android визнана найнебезпечнішою операційною системою 2016 року

Операційна система Android очолила рейтинг платформ, в яких в минулому році було виявлено більше 50 вразливостей. Мобільна операційна система від Google містила в собі 523 помилки, а iOS зайняла 15 сходинку з результатом в 161 баг. Цікаво, що в позаминулому році ситуація склалася зовсім інша. Тоді розробка Apple відзначилася 387 уразливостями і стала срібним призером […]

Як налаштувати автоматичне додавання вибраних листів в нагадування

Потрібно відразу зробити кілька застережень: сьогоднішня порада буде працювати тільки з поштовими скриньками в Gmail, а також вимагатиме установки додатка IF. З його допомогою можна налаштувати безліч корисних інтеграцій. Сьогодні я розповім про те, як зв’язати між собою позначені листи з Gmail і стандартний додаток Нагадування на iOS. Запуск цього рецепта гранично простий. Після успішного […]