В App Store вийшла нова версія додатку «Хмара Mail.ru». Віднині додаток інтегровано в універсальний пошук Spotlight, підтримуються функції багатозадачності Split View та Slide Over.

App Thinning – одна з інноваційних особливостей платформи iOS 9. Її можуть оцінити власники iPhone та iPad, які відчувають недостачу вільного місця на своїх пристроях. Сенс технології полягає в тому, що гаджети завантажують у пам'ять лише найнеобхідніший код, тому ігри та додатки займають набагато менше місця.

Завдяки технології App Thinning додаток «Хмара Mail.Ru» став набагато компактнішим. Тепер він займає у два рази менше місця, ніж раніше. Якщо раніше з App Store завантажувались версії для моделей iPhone та iPad, то тепер додаток ділиться на дві незалежні одне від одної версії.

Крім цього, в новому клієнті для того, щоб відкрити потрібний файл або папку, можна не запускати додаток. Достатньо лише ввести в рядок пошуку Spotlight назву документа, малюнка або презентації.

У разі завантаження додатку на свій пристрій та реєстрації користувачеві надається 25 Гб безкоштовного місця на хмарному диску.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/ru/app/oblako-mail.ru-hranite-fotografii/id696551382?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Campus 2: шість кілометрів скла крупним планом

Каверзне питання про найбільший в світі фрагмент Молірованого скла тільки на перший погляд здається складним – насправді відповідь на нього очевидна: Apple Campus 2. Саме в новому корпоративному гнізді Apple ударними темпами ведеться установка величезних панелей гнутого скла розмірами 15 × 3,2 метра кожна. Відповідальність за випуск рекордно великих скелець несе німецька компанія Seele. А ось […]

Valve і НТС представили власні окуляри віртуальної реальності

Компанія Valve поки так і не зуміла стримати свою обіцянку і випустити окрему консоль і контролер, але гаджет під власним брендом все-таки був представлений. Правда, спільно з поступово вмираючої компанією НТС. Союз двох гравців дав ринку ще одні окуляри віртуальної реальності. Окуляри отримали назву НТС RE Vive і будуть прямим конкурентом Oculus Rift. Усередині очок […]

XScan

   XScan – это приложение, которое покажет о вашей системе и компьютере настолько подробную и закута непривычную информацию, что вам будет просто интересно иногда заглядывать в это окошко, чтобы посмотреть на изменившиеся цифры. К тому же это все еще и выглядит довольно красиво, так что желание почаще открывать xScan только усилится.     Данные о вашем […]