В App Store вийшла нова версія додатку «Хмара Mail.ru». Віднині додаток інтегровано в універсальний пошук Spotlight, підтримуються функції багатозадачності Split View та Slide Over.

App Thinning – одна з інноваційних особливостей платформи iOS 9. Її можуть оцінити власники iPhone та iPad, які відчувають недостачу вільного місця на своїх пристроях. Сенс технології полягає в тому, що гаджети завантажують у пам'ять лише найнеобхідніший код, тому ігри та додатки займають набагато менше місця.

Завдяки технології App Thinning додаток «Хмара Mail.Ru» став набагато компактнішим. Тепер він займає у два рази менше місця, ніж раніше. Якщо раніше з App Store завантажувались версії для моделей iPhone та iPad, то тепер додаток ділиться на дві незалежні одне від одної версії.

Крім цього, в новому клієнті для того, щоб відкрити потрібний файл або папку, можна не запускати додаток. Достатньо лише ввести в рядок пошуку Spotlight назву документа, малюнка або презентації.

У разі завантаження додатку на свій пристрій та реєстрації користувачеві надається 25 Гб безкоштовного місця на хмарному диску.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/ru/app/oblako-mail.ru-hranite-fotografii/id696551382?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сьогодні «Укрпошта» відправить першу посилку дроном!

  Amazon ще в листопаді минулого року представила світу свій перший безпілотник, основним призначенням якого є доставка товарів покупцям. Вчора, 31 травня, вже «Укрпошта» оголосила про тестування аналогічної системи, яке відбудеться 1-го червня у м Буча Київської області. Як буде проходити подія? Навіщо компанії така система? Відповіді на ці питання чекають вас всередині. Давайте спочатку згадаємо […]

Перший шкільний додаток Apple вже в App Store

Додаток Classroom (в російському App Store програма отримала назву «Класс») є одним з нововедень iOS 9.3. Розробники завбачливо не стали додавати його до складу прошивки і поширюють через магазин додатків. Програма покликана підвищити зручність використання iPad в освітньому процесі. Додаток «Класc» дозволяє викладачеві швидко передавати завдання на пристрої учнів і стежити за процесом їх виконання. […]

Смартфонів BlackBerry більше не буде

Канадська компанія BlackBerry вирішила повністю відмовитися від випуску однойменних смартфонів, зосередившись на розробці програмного забезпечення. Офіційний сайт компанії зустрічає відвідувачів повідомленням, що «нова BlackBerry – це софт». Причиною відмови від випуску власних смартфонів став низький продаж цих пристроїв, при цьому продаж в останні роки стабільно і швидко знижувався. Не допомогло канадцям і рішення випускати смартфони […]