В App Store вийшла нова версія додатку «Хмара Mail.ru». Віднині додаток інтегровано в універсальний пошук Spotlight, підтримуються функції багатозадачності Split View та Slide Over.

App Thinning – одна з інноваційних особливостей платформи iOS 9. Її можуть оцінити власники iPhone та iPad, які відчувають недостачу вільного місця на своїх пристроях. Сенс технології полягає в тому, що гаджети завантажують у пам'ять лише найнеобхідніший код, тому ігри та додатки займають набагато менше місця.

Завдяки технології App Thinning додаток «Хмара Mail.Ru» став набагато компактнішим. Тепер він займає у два рази менше місця, ніж раніше. Якщо раніше з App Store завантажувались версії для моделей iPhone та iPad, то тепер додаток ділиться на дві незалежні одне від одної версії.

Крім цього, в новому клієнті для того, щоб відкрити потрібний файл або папку, можна не запускати додаток. Достатньо лише ввести в рядок пошуку Spotlight назву документа, малюнка або презентації.

У разі завантаження додатку на свій пристрій та реєстрації користувачеві надається 25 Гб безкоштовного місця на хмарному диску.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням: 

https://itunes.apple.com/ru/app/oblako-mail.ru-hranite-fotografii/id696551382?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як швидко зробити резервне копіювання файлів і папок на Mac

Архівами на Mac, здебільшого, користуються не так часто, але все ж повністю відмовитися від них не вийде. І якщо на голій Windows для створення архівів доводиться шукати і встановлювати сторонній софт, то в OS X існує стандартний архіватор, про одну з цікавих функцій якого ми сьогодні і розповімо. Заархівувати файл або папку в OS X досить просто – […]

На що здатний SSD-накопичувач в новому MacBook Pro 2016

Поки Apple займається налагодженням серійного запуску оновлених моделей MacBook Pro з Touch Bar панеллю, споживачі вже встигли прикупити молодшу версію MacBook Pro 2016 без додаткового OLED-дисплея. Чекати її не потрібно, а характеристики ноутбука мало чим відрізняються від старших братів. Крім оновленого дизайну і збільшеної продуктивності в нових MacBook Pro 2016 є ще одна вагома перевага […]

Новий підрозділ Intel займеться технологіями для автомобілів-безпілотників

Компанія Intel сформувала внутрішній відділ, який зосередиться виключно на розробках в області “розумних” автомобілів, які вміють їздити без участі водія-людини. Нову групу – Automated Driving Group (ADG) – очолить ветеран чипмейкера Даг Девіс, раніше курирував напрямок Інтернету речей. Віце-президентом і генеральним менеджером ADG призначена Кеті Вінтер – колишня віце-президент в Delphi Automotive, одному з найбільших […]