22 травня розпочався відкритий бета-тест онлайн версії всім відомої гри Might and Magic Heroes. У грі присутнє приємне візуальне оформлення. Моделі істот, локації – все тут виглядає дуже атмосферно. Зовнішній вигляд юнітів схожий з тими, яких ви могли бачити у п'ятих або шостих «Героїв». Саму Heroes Online, здебільшого, можна назвати своєрідною сумішшю HoMM 5, Heroes 6 і навіть King's Bounty. Однак ця версія Героїв відрізняється повністю відкритим світом і тепер це вже не покрокова стратегія.

На відкритій карті ви маєте можливість битися з нейтральними створіннями, здобувати ресурси або, приміром, захоплювати будівлі, що приносять різні витратні матеріали або золото. У грі присутні чотири види ресурсів: золото, за яке можна купувати війська і артефакти, дерево і метал, замість звичних каменю і кристалів. Кристали – це найрідкісніший вид ресурсів. Щоб заробити їх, вам необхідно виконувати завдання.

Поки що в грі доступні дві унікальні раси: Нікрополіс і Альянс Світла. Для бувалих скажімо простіше: нежить і люди. У героїв, як зазвичай, два види «професії»: воїни і маги. У кожного класу є свій набір умінь і деякі власні відмінності, включаючи свої основні характеристики. Маги, як і раніше, повинні стежити за кількістю мани, а також рівнем своєї атаки і захисту. Показник атаки безпосередньо впливає на урон від бойових видів магії. Рівень захисту покращує здібності дебаффу і різних заклинань підтримки.

У воїнів трохи інший сценарій. Їх основні характеристики – атака армії, захист армії і везіння. Атака впливає на урон істот, захист – на рівень опору різним типам атаки, а удача – на силу і шанс нанести удар максимальної сили. Більше того, у воїнів, на відміну від магів, здатність наймати армії набагато більше, тобто з воїном у вас буде більше підконтрольних істот.

Одне з питань, яке хвилює більшість гравців: як сильно впливає на гру її «умовна безкоштовність»?
Не будемо таїти: ніякої переваги донатери в грі не отримають. За реальні гроші ви отримаєте можливість купувати ігрову валюту, яка в Героях називається «печатка». За печатки ви можете купувати скіни для героїв, іконки, вихованців, ресурси, підвищену швидкість пересування по карті або бустери досвіду. Купити істот високих рівнів або сильні артефакти можливості не буде. Є невелика прогавина в грі, пов'язана з Донатом – це платний автобій. Розробники пояснили це тим, що для справжніх фанатів тактичних покрокових стратегій кожна битва буде приносити задоволення.

Оскільки гра є багатокористувацьким проектом, вона так само оснащена соціальною складовою. В ігровому інтерфейсі присутній класичний чат, в якому ви завжди маєте можливість запитати поради у більш досвідчених гравців або ж просто поспілкуватися зі школярами. Вподобаних користувачів можна додавати в друзі. Цікаво, що якщо ваш «друг» підвищить свій рівень, а ви не забудете його привітати, то отримаєте додатковий приз у вигляді досвіду. Чати та спілкування служать не тільки для порожньої балаканини, вони допомагають вам зібрати компанію з інших користувачів для боротьби з сильними монстрами або босами, так як у грі присутня можливість кооперативного проходження. Ще в грі іноді включаються рейди, які працюють в компанії з п'яти чоловік. Рейд являє собою локацію, на якій знаходиться певна кількість нейтралів. Завдання – знищити всіх нейтралів за однаковий час.

Битви в Might & Magic Heroes Online припадуть до душі не тільки новачкам, але і фанатам серії, і просто хардкорним гравцям. У грі є багато цікавих геймплейних елементів, приємна графіка, динамічні бої, можливість підібрати по-справжньому свій стиль гри і навіть цікавий сюжет з інтригами і несподіваними поворотами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Facebook Messenger з’явилася підтримка Dropbox

Дітище Марка Цукерберга активно розвиває свій месенджер. Минулого разу компанія анонсувала інструменти для допомоги в бізнесі, а зараз запустила підтримку Dropbox. Якщо в тебе є логін в "хмарному" сервісі, то тобі не обов'язково переходити з програми в програму. Тепер месенджер дозволяє знайти потрібний документ (фото, файл, відео – без різниці) і відразу його переслати співрозмовникові. Для цього […]

Вернитесь в форму с приложением Breeze

Сегодня многие хотят быть в форме хоть, однако по понятным причинам, часто эти стремления ограничиваются только одним желанием. Теперь есть отличная возможность начать приводить себя в форму и постигать новые рекорды с помощью нового приложения Breeze, которое оптимизировано для iPhone 5S (Один нюанс – Breeze работает только с 5S используя его новый процессор M7). Итак, […]

Apple SIM запрацювала в Україні. Але з нюансами

Партнер Apple Sim, GigSky, розширив список підтримуваних країн, серед яких з’явилася і Україна. Тепер сервіс працює в більш, ніж 140 країнах світу. Послуга зміни оператора без заміни SIM-карти була представлена в 2014 році і підтримується тільки 4-ма пристроями: iPad Air 2, iPad Pro 12.9″, а також iPad mini 3 і iPad mini 4. Купити Apple […]