У Великобританії люди, які користуються сервісом Apple Pay, яке перетворює гаджети Apple в електронні гаманці, тепер мають можливість безкоштовно використовувати столичний громадський транспорт. Ось таку цікаву і зручну промо-акцію прийняла рішення запровадити платіжна мережа MasterCard.

Сервіс мобільних грошових розрахунків Apple Pay офіційно стартував у Великобританії влітку 2015 року. Мережа магазинів, в яких можна розплатитися за допомогою яблучного сервісу склала близько 250 000 роздрібних пунктів продажу країни. Спочатку максимальну суму платежу становили 20 фунтів, але у вересні верхню планку підняли до 30 фунтів (близько 1000 гривень). Сьогодні клієнти можуть розплачуватися яблучними пристроями не тільки на касах супермаркетів, але й у громадському транспорті.

З 23 листопада клієнти, що мають картки MasterCard у Лондоні можуть здійснювати безкоштовні поїздки в метро, ​​на автобусах, трамваях, а також по залізниці, але тільки виконавши невелику умову: загальна кількість витрачених грошей на проїзд не буде більше 28 фунтів на день. Так само повідомляється, що для входу і виходу з метро або автобуса необхідно авторизуватися з одного платіжного інструменту. Не дозволяється спочатку поїздки прикласти до валідатора iPhone, а в кінці на проїзний квиток.

Акція по безплатному користуванню міським транспортом від MasterCard буде дійсна в період з 24 листопада по 14 грудня. Однак, перші дні експлуатації Apple Pay в столичному метро барвисто виділили всі слабкі сторони платіжної системи Apple. Заковика полягала в тому, що в метро доводиться авторизуватися не тільки при вході, а й при виході. Але якщо батарея iPhone сяде в процесі поїздки, то користувач не зможе відзначитися на виході з підземки, і оплата проїзду буде вважатися недійсною.

Керівництво транспортної системи столиці Великобританії нагадує пасажирам, що заходячи в транспорт, їм необхідно переконатися, що їх iPhone і Apple Watch заряджені. Якщо пасажир буде виходити з підземки з розрядженим телефоном і не зможе підтвердити авторизацію, йому доведеться заплатити штраф рівний миту за несплату проїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уразливість в iOS 10 дозволяє «повісити» будь-який iPhone

Незважаючи на всі зусилля розробників з Купертіно, хакерам все ж вдається знайти різноманітні недоліки і лазівки в iOS. Однією з останніх «знахідок» стала вразливість, яка дозволяє всього одним повідомленням «повісити» iPhone жертви. Згідно з наявними даними, збій відбувається в той момент, коли на iPhone користувача приходить повідомлення з трьома символами – прапор, нуль і веселка. iMessage […]

Влада Індії заявила, що може зламати будь-який iPhone

Чиновники в Індії оголосили про створення інструменту, який дозволяє виконати злом будь-якого смартфона, включаючи iPhone. Всі мобільні пристрої Apple використовують в цілях безпеки складне шифрування, проте, якщо вірити заяві індійської влади, це не є для них перешкодою. Місцевим спецслужбам нібито вдалося знайти спосіб для обходу захисту iPhone. Стверджується, що програмісти створили спеціальний інструмент для злому […]

Hiboo. Міні-революція в світі месенджерів

Анонсовано месенджер, який дозволяє бачити текст, що набирається співрозмовником.  Для тих, хто втомився бачити багатокрапку в iMessage або фразу «співрозмовник пише» в інших мобільних месенджерах є гарна новина. 30 січня в App Store відбудеться реліз додатку Hiboo, в якому буде відразу видно що саме пише співрозмовник, навіть якщо він не натиснув кнопку «відправити». За словами програмістів, настільки […]