У Великобританії люди, які користуються сервісом Apple Pay, яке перетворює гаджети Apple в електронні гаманці, тепер мають можливість безкоштовно використовувати столичний громадський транспорт. Ось таку цікаву і зручну промо-акцію прийняла рішення запровадити платіжна мережа MasterCard.

Сервіс мобільних грошових розрахунків Apple Pay офіційно стартував у Великобританії влітку 2015 року. Мережа магазинів, в яких можна розплатитися за допомогою яблучного сервісу склала близько 250 000 роздрібних пунктів продажу країни. Спочатку максимальну суму платежу становили 20 фунтів, але у вересні верхню планку підняли до 30 фунтів (близько 1000 гривень). Сьогодні клієнти можуть розплачуватися яблучними пристроями не тільки на касах супермаркетів, але й у громадському транспорті.

З 23 листопада клієнти, що мають картки MasterCard у Лондоні можуть здійснювати безкоштовні поїздки в метро, ​​на автобусах, трамваях, а також по залізниці, але тільки виконавши невелику умову: загальна кількість витрачених грошей на проїзд не буде більше 28 фунтів на день. Так само повідомляється, що для входу і виходу з метро або автобуса необхідно авторизуватися з одного платіжного інструменту. Не дозволяється спочатку поїздки прикласти до валідатора iPhone, а в кінці на проїзний квиток.

Акція по безплатному користуванню міським транспортом від MasterCard буде дійсна в період з 24 листопада по 14 грудня. Однак, перші дні експлуатації Apple Pay в столичному метро барвисто виділили всі слабкі сторони платіжної системи Apple. Заковика полягала в тому, що в метро доводиться авторизуватися не тільки при вході, а й при виході. Але якщо батарея iPhone сяде в процесі поїздки, то користувач не зможе відзначитися на виході з підземки, і оплата проїзду буде вважатися недійсною.

Керівництво транспортної системи столиці Великобританії нагадує пасажирам, що заходячи в транспорт, їм необхідно переконатися, що їх iPhone і Apple Watch заряджені. Якщо пасажир буде виходити з підземки з розрядженим телефоном і не зможе підтвердити авторизацію, йому доведеться заплатити штраф рівний миту за несплату проїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

SpaceX відклала запуск ракети Falcon 9 менш ніж за 10 секунд до старту

SpaceX скасувала запуск однієї зі своїх ракет в неділю в той момент, коли до старту залишалося вже менше 10 секунд, – через це виникла затримка на добу. Falcon 9 залишилася стояти на стартовому майданчику нерухомо тому, що автоматика припинила зворотний відлік – про це повідомив старший інженер з інтеграції під час трансляції Джон Інспрукер. «Скасування було […]

Китай завдає нищівного удару по Інтернету

У Китаї з 23 січня різко обмежені можливості вільного доступу користувачів до інформації в Інтернеті. Як повідомляє гонконгська газета South China Morning Post, міністерство промисловості і інформаційних технологій КНР повідомило про введення з 23 січня строком на 14 місяців обов’язкового державного ліцензування інтернет-провайдерів, що надають послуги віртуальних приватних мереж VPN. Віртуальні приватні мережі (virtual private […]

Тіньова сторона Telegram

Telegram привертає увагу ЗМІ, стрімко розширює базу користувача і стоїть на чолі «революції ботів». Але що приховав від сторонніх очей творець ВКонтакті Павло Дуров? Як мінімум, маркетинг його месенджера виявився незвичайним: там замішані українські бізнесмени, арабські телеканали, колишній генсек Інтерполу і Google. Штаб квартира Telegram все ще знаходиться в Санкт-Петербурзі     За інформацією Секрету […]