Популярність iPhone настільки велика, що ним користуються навіть перші особи країн по всьому світу. Ось тільки смартфони високопоставлених чиновників дещо відрізняються від серійних моделей.

"iPhone 7 Барака Обами не вміє дзвонити і знімати фото"

Телеведучий каналу ABC Джиммі Кіммел в прямому ефірі поспілкувався з чинним президентом США Бараком Обамою і поставив кілька запитань з приводу його iPhone 7.

Зовні смартфон повністю ідентичний тим моделям, що продаються в офіційних магазинах Apple і у реселерів. Ось тільки у iPhone 7 президента встановлено зовсім інша програмна оболонка.

"2"

iPhone 7 президента сильно урізаний у своїй  функціональності. Модуль камери програмно відключений, по ньому не можна дзвонити або відправляти SMS-повідомлення, не працює месенджер iMessage і не можна слухати музику. Єдине, що дозволяє такий iPhone, – перевіряти пошту.

“Я можу відправляти E-mail, але не можу користуватися мессенджерами. Так, у мене iPhone, але він більше схожий на смартфон, який ви б довірили своїй дворічнійдитині. Всі кнопочки натискаються, але він ніяк не реагує на те, що відбувається. Ні дзвінка, ні камери, ні відтворення музики. Тільки пошта, Інтернет і погода. Втім, за весь час президентства я розумів одне: мої електронні листи все одно коли-небудь прочитають. Саме тому я не відправляв повідомлення, які в подальшому могли стати заголовками газет.”

Як виявилося, не всі iPhone однакові. Навряд чи хтось би погодився користуватися подібним смартфоном в повсякденному житті. А ось президенту доводиться.

Нагадаємо, що вихід безпровідних навушників AirPods відкладено на невизначений термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Україні вперше вживили електронний чіп в тіло людини

Вчора в Одесі в ході конференції Black Sea Sammit відбулося перше в Україні вживлення комп’ютерного чіпу в людське тіло. Про це повідомив ресурс «Культурометр». Електронний елемент помістили під шкіру лівої кисті киянина Євгена. У чіпі не використовується яке-небудь джерело живлення, тому перебувати під шкірою він може досить довго. Процес імплантації змогла побачити не одна сотня глядачів. […]

Apple запустила велике оновлення веб-версії додатка Фото для перегляду фотографій з iCloud

Apple після кількох тижнів тестування запустила оновлену версію веб-додатку iCloud Фото. Веб-сервіс дозволяє зручно переглядати фотографії з будь-якого комп’ютера. Раніше компанія запропонувала заміну двох власних десктопних додатків для обробки фотознімків Aperture і iPhoto в особі нової утиліти Фото. Реліз програми відбувся в 2015 році, але до цього моменту Apple запустила проміжне рішення у вигляді веб-версії. Тепер компанія […]

GAMES. Трейлер Samorost 3 від майстрів з Amanita Design

Amanita Design далеко не перший раз готує щось по-справжньому чарівне, вражаючи гравців силою уяви. Хто пам'ятає, за плечима цих чеських розробників такі імениті продукти, як Machinarium і Botanicula, а в недалекому майбутньому нас чекає ще й Samorost 3 – новий проект, над яким в даний момент працює команда Amanita Design. Samorost 3 – третя частина […]