Популярність iPhone настільки велика, що ним користуються навіть перші особи країн по всьому світу. Ось тільки смартфони високопоставлених чиновників дещо відрізняються від серійних моделей.

"iPhone 7 Барака Обами не вміє дзвонити і знімати фото"

Телеведучий каналу ABC Джиммі Кіммел в прямому ефірі поспілкувався з чинним президентом США Бараком Обамою і поставив кілька запитань з приводу його iPhone 7.

Зовні смартфон повністю ідентичний тим моделям, що продаються в офіційних магазинах Apple і у реселерів. Ось тільки у iPhone 7 президента встановлено зовсім інша програмна оболонка.

"2"

iPhone 7 президента сильно урізаний у своїй  функціональності. Модуль камери програмно відключений, по ньому не можна дзвонити або відправляти SMS-повідомлення, не працює месенджер iMessage і не можна слухати музику. Єдине, що дозволяє такий iPhone, – перевіряти пошту.

“Я можу відправляти E-mail, але не можу користуватися мессенджерами. Так, у мене iPhone, але він більше схожий на смартфон, який ви б довірили своїй дворічнійдитині. Всі кнопочки натискаються, але він ніяк не реагує на те, що відбувається. Ні дзвінка, ні камери, ні відтворення музики. Тільки пошта, Інтернет і погода. Втім, за весь час президентства я розумів одне: мої електронні листи все одно коли-небудь прочитають. Саме тому я не відправляв повідомлення, які в подальшому могли стати заголовками газет.”

Як виявилося, не всі iPhone однакові. Навряд чи хтось би погодився користуватися подібним смартфоном в повсякденному житті. А ось президенту доводиться.

Нагадаємо, що вихід безпровідних навушників AirPods відкладено на невизначений термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Jawbone йде з ринку фітнес-браслетів

Фітнес-браслети лінійки Jawbone UP, які свого часу були справжньою сенсацією на Kickstarter, завоювали безліч шанувальників. Тому навряд чи з великою радістю буде сприйнята новина про те, що ці гаджети найближчим часом підуть в історію. За інформацією видання Tech Insider, компанія Jawbone вже припинила випуск своїх фітнес-браслетів і зараз займається розпродажем партій товару, що залишилися. Однак […]

Смартфони iPhone Plus набирають популярність

За результатами останніх досліджень аналітичного агентства «Consumer Intelligence Research Partners», продажі знаменитих iPhone серії «Plus» неухильно ростуть, набираючи все більшої популярності серед користувачів. Експеримент, проведений спеціалістами «Consumer Intelligence Research Partners» показав, що загальна кількість споживачів, які віддали перевагу «великорозмірним» iPhone 6S Plus, а не звичайній 4,7-дюймовій моделі, збільшилася до 37% порівняно з показниками минулого року. […]

Выпуск 13-дюймового iPad ожидается в следующем году

Неофициальные источники утверждают: Apple работает над созданием 13-дюймового планшета с дисплеем Retina. Как и компания Samsung, которая недавно заявила о том, что в 2014 году в линейке Galaxy появится таблет с экраном 13 дюймов. По данным СМИ, тестовая партия яблочных гаджетов с дисплеем Retina, диагональ которого составляет 13 дюймов, уже запущена в производство. А коммерческий […]