На вчорашній презентації Apple, крім «залізних» новинок, представила і новий додаток, покликаний дати користувачам більше зручностей при перегляді ТБ-контенту.

"1"

Додаток отримав абсолютно нехитру назву – просто «TV». Поширюватися він буде безкоштовно, і вийде для iOS і tvOS в грудні цього року.

У додатку TV користувачі можуть переглядати будь-який телевізійний контент на своїх iOS-гаджетах, при цьому підтримується синхронізація – призупинивши перегляд, наприклад, на iPad, можна продовжити його з того ж місця на Apple TV.

"2"

У додатку працює управління за допомогою голосового помічника Siri, можна управляти відтворенням, шукати фільми та іншу інформацію.

На Apple TV новий додаток дозволяє використовувати один екран, наприклад, для гри і перегляду фільму одночасно. Є також інтеграція з Twitter, можна дивитися фільм, грати і читати оновлення стрічки новин в твіттері.

"3"

Як ми вже сказали вище, додаток TV вийде в грудні, і в перший час буде доступний тільки в США. Надалі його зможуть встановити і жителі інших країн.

Нагадаємо, що на днях Тім Кук прокоментував проект Apple Car.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В Індії завершилося будівництво найбільшої в світі сонячної електростанції

Індія завершила будівництво найбільшої в світі сонячної електростанції Камуті. Об’єкт використовує 2,5 мільйона сонячних панелей, встановлених на площі 10,36 квадратних кілометри, і розташований в Таміл-Наду. Будівництво зайняло всього 8 місяців. Потужність нової фабрики з виробництва електроенергії становить 648 мегават. Її вистачить для живлення понад 150 000 житлових будинків. Будівництво найбільшої сонячної електростанції являється для Індії важливим […]

Графічні процесори Nvidia з’являться в охороні здоров’я

Компанія Nvidia збирається найближчим часом рішуче просувати свої технології в сфері охорони здоров’я, заявила на конференції EmTech Digital в Сан-Франциско глава медичного підрозділу Nvidia Кімберлі Пауелл. За її словами, тема машинного навчання все частіше обговорюється на медичних конференціях. «Зараз відбувається дивовижний сплеск уваги до досліджень цифрових медичних зображень, – каже Пауелл. – Все частіше ми […]

Як зробити гарний лонгрід в Facebook

Несподівана тема, але від цього не менш актуальна. Багато наших читачів активно користуються Facebook і якщо ти активно користуєшся соцмережею і багато туди пишеш, то наша порада явно стане в нагоді. Якщо тобі завжди здавалося, що в Facebook бракує можливості робити красиві лонгріди – тоді ми тобі допоможемо. У соцмережі є нотатки – відмінний інструмент, щоб красиво […]