Є різні способи стимулювати людей займатися спортом: розробники впроваджують різноманітні системи винагород за досягнення, змагання з друзями та інше. Стартап Bitwalking вирішив піти іншим шляхом та стимулювати людей до фізичної активності за допомогою грошей.

Для роботи з сервісом на ваш iOS-гаджет необхідно встановити мобільну версію додатку. За пройдений шлях вам буде нараховуватися віртуальна валюта – Bitwalk-долари. Здійснивши 10 тисяч кроків користувач отримує на свій рахунок одну одиницю віртуальної валюти.

Розробники сервісу вважають, що додаток дозволить користувачам із розвинутих країн заробляти близько 15 віртуальних одиниць, а жителям країн, що розвиваються – до 30 віртуальних одиниць.

На даний час система працює в тестовому режимі, однак будь-хто може залишити заявку на участь. На жаль, поки що відсутня інформація про співвідношення Bitwalk-доларів з реальними валютами, однак автор додатку запевняє, що вже найближчим часом за допомогою цих коштів можна буде розраховуватися за товари, а також обмінювати кошти на реальну готівку.

Розробники додатку вже отримали інвестиції від японських інвесторів у розмірі 10 мільйонів доларів, а в подальшому планується налагодити співробітництво з виробниками спортивних товарів.

Залишити заявку на завантаження мобільного клієнта Bitwalk можна на офіційному сайті розробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшов міні-комп’ютер Orange Pi для інтернету речей

Конкурент мінікомп’ютера Raspberry Pi, китайський Orange Pi випустив нову модифікацію 10-доларової плати з антеною 2G, призначену для збирання пристроїв інтернету речей. У минулому році Orange Pi обійшла Raspberry Pi за ціною, але тільки відмовившись від Wi-Fi. Тепер нова модель Orange Pi 2G-IoT вирішила виправити цей недолік і пропонує антену 2G для збирання інтернету речей, а […]

Чекаємо на оновлення для iPod Touch

Американський технолідер на деякий час забув про один свій продук і протягом тривалого періоду часу не оновлював його. Ви правильно зрозуміли – йдеться про iPod Touch, глобальне оновлення якого останній раз було в жовтні 2012 року. Тоді медіаплеєр отримав ультра-тонкий і яскравий дизайн, процесор А5 і роз'єм Lightning. Зарубіжне видання AppleInsider, посилаючись на власні джерела, […]

Adobe працює над голосовим асистентом для обробки фотографій

Софтверний гігант Adobe працює над створенням власного голосового асистента – однак його варіація Siri буде націлена на редагування фотографій. Компанія випустила ролик, який демонструє можливості такого помічника на прикладі модифікованого мобільного фоторедактора. Розробка згадується під назвою «Interactive Agent». Поки що це лише концепт, який планують реалізувати за допомогою локальних обчислень або на базі хмарних технологій сервісу, […]