Є різні способи стимулювати людей займатися спортом: розробники впроваджують різноманітні системи винагород за досягнення, змагання з друзями та інше. Стартап Bitwalking вирішив піти іншим шляхом та стимулювати людей до фізичної активності за допомогою грошей.

Для роботи з сервісом на ваш iOS-гаджет необхідно встановити мобільну версію додатку. За пройдений шлях вам буде нараховуватися віртуальна валюта – Bitwalk-долари. Здійснивши 10 тисяч кроків користувач отримує на свій рахунок одну одиницю віртуальної валюти.

Розробники сервісу вважають, що додаток дозволить користувачам із розвинутих країн заробляти близько 15 віртуальних одиниць, а жителям країн, що розвиваються – до 30 віртуальних одиниць.

На даний час система працює в тестовому режимі, однак будь-хто може залишити заявку на участь. На жаль, поки що відсутня інформація про співвідношення Bitwalk-доларів з реальними валютами, однак автор додатку запевняє, що вже найближчим часом за допомогою цих коштів можна буде розраховуватися за товари, а також обмінювати кошти на реальну готівку.

Розробники додатку вже отримали інвестиції від японських інвесторів у розмірі 10 мільйонів доларів, а в подальшому планується налагодити співробітництво з виробниками спортивних товарів.

Залишити заявку на завантаження мобільного клієнта Bitwalk можна на офіційному сайті розробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Опублікований знімок iPhone 7 в золотому кольорі

Шпигунськими знімками майбутнього смартфону Apple зараз вже складно кого-небудь здивувати – всілякі витоки потрапляють в мережу із завидною регулярністю. Нова фотографія iPhone 7 на тлі аналогічних їй картинок нічим особливим не виділяється – хіба що смартфон на ній постає в «золотому» кольорі. Все інше ми вже бачили багато разів: і збільшений «глазок» камери, і пластикові […]

«Яндекс.Деньги» випустили додаток для Apple Watch

Сервіс електронних платежів «Яндекс.Деньги» випустив офіційний додаток для Apple Watch. Оновлений клієнт можна завантажити в App Store. Після установки програми на Apple Watch користувач може здійснювати онлайн-платежі, не дістаючи iPhone. Для цього необхідно додати потрібні операції в додатку для смартфона в розділ «Вибране», після чого можна вибрати необхідну послугу на годиннику і підтвердити операцію. У […]

«Яндекс» закриє офіси в Києві та Одесі

«Яндекс» прийняла рішення закрити офіси в Києві та Одесі. Про це вперше повідомило видання «Таймер» з посиланням на джерела в компанії. Представники «Яндекса» підтвердили цю інформацію виданню vc.ru. Як пишуть в «Таймері», керівництво компанії вирішує, як офіційно оформити звільнення працівників: за скороченням штатів або у зв’язку з ліквідацією підприємства. Джерела видання повідомляють, що працівникам також […]