Є різні способи стимулювати людей займатися спортом: розробники впроваджують різноманітні системи винагород за досягнення, змагання з друзями та інше. Стартап Bitwalking вирішив піти іншим шляхом та стимулювати людей до фізичної активності за допомогою грошей.

Для роботи з сервісом на ваш iOS-гаджет необхідно встановити мобільну версію додатку. За пройдений шлях вам буде нараховуватися віртуальна валюта – Bitwalk-долари. Здійснивши 10 тисяч кроків користувач отримує на свій рахунок одну одиницю віртуальної валюти.

Розробники сервісу вважають, що додаток дозволить користувачам із розвинутих країн заробляти близько 15 віртуальних одиниць, а жителям країн, що розвиваються – до 30 віртуальних одиниць.

На даний час система працює в тестовому режимі, однак будь-хто може залишити заявку на участь. На жаль, поки що відсутня інформація про співвідношення Bitwalk-доларів з реальними валютами, однак автор додатку запевняє, що вже найближчим часом за допомогою цих коштів можна буде розраховуватися за товари, а також обмінювати кошти на реальну готівку.

Розробники додатку вже отримали інвестиції від японських інвесторів у розмірі 10 мільйонів доларів, а в подальшому планується налагодити співробітництво з виробниками спортивних товарів.

Залишити заявку на завантаження мобільного клієнта Bitwalk можна на офіційному сайті розробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

После драки смартфонами не машут

Вот уж правда, где-где, а в городе Талса, штат Оклахома, США, вспыльчивых парней хоть отбавляй. Вот буквально на днях парочка таких особо темпераментных местных ребят решили более-менее мирно подискутировать относительно качества в целом смарт-устройств. Будучи соседями, парни решили выпить (почему бы и нет), и, завязав привычный разговор, слово за слово завели его в области технологических […]

Microsoft відмовиться від Windows Vista

Представники відомої американської корпорації Microsoft повідомили, що підтримка ОС Windows Vista перестане здійснюватися з 11 квітня. Базові оновлення для даної операційної системи перестали розроблятися ще в 2012 році. Майже 10 років тому компанія Microsoft випустила нову ОС, яка з перших місяців отримувала зовсім різнобічні відгуки. Основним недоліком Windows Vista виявилася разюча відмінність наданих можливостей з […]

Скинути вагу і зміцнити м’язи за 12 тижнів власникам iPhone та iPad допоможе Runtastic Results

Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store. Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система […]