Є різні способи стимулювати людей займатися спортом: розробники впроваджують різноманітні системи винагород за досягнення, змагання з друзями та інше. Стартап Bitwalking вирішив піти іншим шляхом та стимулювати людей до фізичної активності за допомогою грошей.

Для роботи з сервісом на ваш iOS-гаджет необхідно встановити мобільну версію додатку. За пройдений шлях вам буде нараховуватися віртуальна валюта – Bitwalk-долари. Здійснивши 10 тисяч кроків користувач отримує на свій рахунок одну одиницю віртуальної валюти.

Розробники сервісу вважають, що додаток дозволить користувачам із розвинутих країн заробляти близько 15 віртуальних одиниць, а жителям країн, що розвиваються – до 30 віртуальних одиниць.

На даний час система працює в тестовому режимі, однак будь-хто може залишити заявку на участь. На жаль, поки що відсутня інформація про співвідношення Bitwalk-доларів з реальними валютами, однак автор додатку запевняє, що вже найближчим часом за допомогою цих коштів можна буде розраховуватися за товари, а також обмінювати кошти на реальну готівку.

Розробники додатку вже отримали інвестиції від японських інвесторів у розмірі 10 мільйонів доларів, а в подальшому планується налагодити співробітництво з виробниками спортивних товарів.

Залишити заявку на завантаження мобільного клієнта Bitwalk можна на офіційному сайті розробників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американские Военно-воздушные войска заменят BlackBerry на Apple

   Постепенно от гаджетов умирающей BlackBerry отказываются абсолютно все, в том числе еще недавние ярые их поклонники. За умение хранить тайны компанию любили не только игроки корпоративного рынка, но и государственные службы. Однако новости о развале компании не радуют ни рынок, ни людей, озабоченных сохранностью данных.     Видимо, компания BlackBerry этого сегодня уже не может. […]

Apple розробляє ARM-процесор для Mac

У мережі час від часу з’являються чутки про можливий перехід Mac-комп’ютерів на процесори з архітектурою ARM. Цього разу, видання Bloomberg з посиланням на “поінформовані” джерела повідомило, про розробку компанією Apple нового ARM-процесора, який би взяв на себе більше функцій, що зараз знаходяться на “плечах” чіпів Intel. Таким чином, мова не йде про повний перехід на ARM, а […]

Солоденький твік Eclair

Сьогодні познайомимо вас з твіком, який може виявитися корисним будь-якому з користувачів, особливо тим, хто не любить афішувати свої дії і інформацію на iOS-пристрої. Зазвичай, коли ви знаходитесь в поспіху, ви можете випадково забути вийти з програми і заблокувати свій iPhone. У цьому випадку, як тільки ви розблоковуєте свій гаджет, ви побачите на екрані той […]