Відоме дизайнерське ательє ColorWare, яке відоме своїми люксовими модифікаціями різних гаджетів, нещодавно анонсувало MacBook Pro, корпус якого зроблений із мармуру, а також має золотий логотип Apple.

На перший погляд може здатися, що ноутбук виконаний з цільного шматка мармуру, однак насправді при його виготовленні використовувалася особлива техніка аплікації. В результаті вийшла поверхня в стилі римського мармуру -синювато-темна картина на блідо-сірому фоні. В довершення логотип Apple на корпусі пристрою було із вкрапленням золота.

За основу був узятий звичайний 15-дюмовий MacBook Pro, який має 16 гб оперативної пам'яті, процесор Intel Core i7 з частотою 2,8 Ггц.  

Глава компанії, Джастін Сізевськи розповів, що його дизайнери створили елітну модель ноутбука, яка б нагадувала про статуї, що були висічені з мармуру у Стародавньому Римі. Всього було випущено лише 10 таких ноутбуків. Вартість кожного з них становить 7500 доларів.

Ноутбук вийшов у компанії дійсно гарним, однак насолодитися таким витвором мистецтва зможуть лише багаті любителі продукції «яблучної» компанії.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

TSMC займеться розробкою 5-нм процесорів

Керівництво компанії TSMC, що займається виробництвом процесорів для iPhone і iPad, повідомило про перехід на 5-нанометровий техпроцес. Топ-менеджер компанії Марк Лю повідомив про запуск тестового виробництва 5-нм чіпів в першій половині 2018 року. За попередніми планами, TSMC буде готова до масового виробництва процесорів за новою технологією вже до 2020 року. Для досягнення цієї мети компанія […]

Apple Watch Edition либо золотые часы либо куча плюшек

The Verge опубликовал весьма интересную статью о Apple Watch Edition. Автор предложил читателям перечень из 10 пунктов, которые можно было бы купить за те же деньги, что и навороченные часики. Многих пользователей неприятно удивила цена Apple Watch, и именно им посвящается эта статья.  1. Mac Pro максимальной комплектации. И пусть все помрут от зависти.  2. […]

Apple поделилась обновлением iOS 8.1

Руководство компании Apple заявило о выходе апгрейда, предназначенного для собственной многофункциональной оболочки iOS 8.1. Главной особенностью обновления является возможность оперирования текстовыми и мультимедийными сообщениями при помощи стационарного устройства или планшетного ПК, к которым подключен смартфон. Помимо этого, на американской территории объявлен запуск мобильной платежной системы Apple Pay, получившей поддержку со стороны международных (MasterCard, Visa) и […]