Нещодавно російська компанія Mail.Ru Group випустила свій оновлений клієнт Mail.Ru для iOS, додавши в додаток розширення, за допомогою якого можна легко відправляти будь-який контент з iPhone та iPad на свою пошту. За словами розробників додатку, опція здатна зекономити користувачами десятки зайвих тапів.

Функція з назвою «Лист собі» дуже допомагає, коли необхідно відправити собі листа або ж легкі файли. Для цієї цілі в стандартну панель обміну була додана відповідна кнопка. Фактично, користувач був позбавлений необхідності кожен раз заново вводити свою адресу електронної пошти. Така функція вже зараз працює з багатьма додатками для iOS (в тому числі зі сторонніми).

Для налаштування цієї опції достатньо лише запустити поштовий клієнт та вказати свою адресу електронної пошти. Після цього на неї буде відправлятися інформація.

За підрахунками спеціалістів, для відправлення самому собі листа необхідно здійснити 22 тапи. Оновлений додаток Mail.ru дозволяє зробити все це лише за два тапи.

Сподіваємось, що це нововведення сподобається всім користувачам пошти та підвищить рівень вдоволення від користування iOS-продуктами.

Завантажити оновлений додаток можна абсолютно безкоштовно в магазині App Store.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Готується обмежена серія ремінців для Apple Watch в честь Олімпіади

Останнім часом Apple охоче підтримує великі події, в тому числі і події в світі спорту. На честь недавнього чемпіонату Європи з футболу компанія випустила спеціальний рекламний ролик. Саме час підготуватися до Олімпіади 2016 року. Згідно з повідомленням GQ, в честь цієї події Apple почне продаж обмеженої серії ремінців для Apple Watch в кольорах прапорів країн, […]

Банки Австралії відмовились працювати з системою Apple Pay

Відповідно до інформації, яка була опублікована на сайті видання Sydney Herald, багато австралійських фінансових установ оголосили про повну відмову від роботи з системою «яблучної» компанії Apple Pay, незважаючи на те, що ця система вже два тижні працює в країні. Головною причиною цієї відмови став розмір відрахувань, які фінансові установи вимушені платити корпорації з Купертіно. Оплата […]

В Apple Watch 2 буде модуль стільникового зв’язку

Видання The Wall Street Journal поділилося деякими подробицями про майбутню модель «яблучних» годинників.   За інформацією видання, в Apple повним ходом йде розробка годинників другого покоління. Однією з важливих відмінностей Apple Watch 2 від поточної моделі стане наявність значно більш потужного процесора і модуля стільникового зв'язку, що дозволить «відв'язати» годинник від смартфону. При наявності самостійного доступу […]