"Які сувеніри можна купити в Apple Campus. Багато фото"

Багато з вас вже були в роздрібних фірмових магазинах Apple і бачили представлений там асортимент товарів. Журналісти ресурсу 9to5 поділилися фотографіями продукції, представленої в Apple Campus, розташованому в Купертіно.

"2"

За словами очевидців, магазин досить довгий, але при цьому вузький. У ньому представлено набагато більше техніки і різних аксесуарів, ніж в класичному Apple Store. Наприклад, там ви знайдете сорочки, кавові чашки, термопляшки та інше. Товари час від часу змінюються, так що постійно з’являється щось новеньке.

Всередині магазину висить величезний екран, який демонструє актуальну рекламу.

"3"

Завдяки застекленню створюється відчуття, що магазин зовсім не вузький і досить світлий. Штучне освітлення просто не потрібне.

Сорочки діляться на два сектори: чорні і кольорові. На останніх розміщений логотип Apple, а на чорних – різні зображення фірмових функцій і продуктів, на зразок пульсуючого серця або iPod. Вони змінюються кожен сезон. Розміри: S-XL. Ціна такої сорочки або футболки – $29 за штуку.

"4"

Крім того, серед усього асортименту можна знайти книжки і блокноти з логотипом компанії. Вони коштують від $19 до $29 в залежності від типу паперової палітурки і розміру. Також є кулькові ручки зі срібним або золотим корпусом за $39.

Кавові чашки з емблемою Apple зроблені з порцеляни в Японії і доступні в трьох кольорах: білому, сірому, або чорному. Продаються в двох розмірах: маленькому і великому за $25 або $29 відповідно.

"5"

"6"

"7"

"8"

"9"

"10"

Цікаво, що кожен тип аксесуарів розміщений за типом: десь сорочки, десь навушники Beats. Навіть є окрема частина з ремінцями для Apple Watch Sport. Магазин Apple в Купертіно сильно відрізняється від звичайних роздрібних точок.

А ви там були? 🙂

Нагадаємо, що Apple закриває свій фірмовий бутік Apple Watch в Парижі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Mail.ru запустил своё «облако»

   Mail.ru Group официально заявила, что в режиме бета-темстирования был запущен сервис ‘Облако Mail.ru’. Все пользователи нового сервиса совершенно бесплатно получают виртуальное дисковое пространство объемом до 100 Гб, которое может расходоваться для хранения музыки, фото, видео и других файлов. Сервис доспутен для использования как со стационарных компьютеров, так и мобильных устройств на базе Android и […]

Siri виправдали в китайському справі про патентні порушення

Зазвичай буває так: китайці випускають який-небудь продукт, а потім західні компанії тягнуть їх до суду за якісь там порушення. У випадку з Siri все було з точністю до навпаки. Три роки тому китайська компанія Zhizhen Network Technology подала на Apple в суд. У фірми з Піднебесної був свій цифровий асистент по імені Xiao i Robot, […]

Перспективні сонячні панелі з’являться на ринку через півтора року

У найближчому майбутньому сонячні панелі будуть напилюватися на поверхні як спрей, а фотоелектричну плівку будуть друкувати прямо на вікнах будинків і автомобільних дахах. Такий прорив стане можливим завдяки перовскитів, розповідає Bloomberg. Всесвітній економічний форум визнав сонячні елементи з перовскитів однією з 10 найбільш значущих технологій 2016 року. Щорічно вчені з усього світу публікують до 1500 […]