"Які сувеніри можна купити в Apple Campus. Багато фото"

Багато з вас вже були в роздрібних фірмових магазинах Apple і бачили представлений там асортимент товарів. Журналісти ресурсу 9to5 поділилися фотографіями продукції, представленої в Apple Campus, розташованому в Купертіно.

"2"

За словами очевидців, магазин досить довгий, але при цьому вузький. У ньому представлено набагато більше техніки і різних аксесуарів, ніж в класичному Apple Store. Наприклад, там ви знайдете сорочки, кавові чашки, термопляшки та інше. Товари час від часу змінюються, так що постійно з’являється щось новеньке.

Всередині магазину висить величезний екран, який демонструє актуальну рекламу.

"3"

Завдяки застекленню створюється відчуття, що магазин зовсім не вузький і досить світлий. Штучне освітлення просто не потрібне.

Сорочки діляться на два сектори: чорні і кольорові. На останніх розміщений логотип Apple, а на чорних – різні зображення фірмових функцій і продуктів, на зразок пульсуючого серця або iPod. Вони змінюються кожен сезон. Розміри: S-XL. Ціна такої сорочки або футболки – $29 за штуку.

"4"

Крім того, серед усього асортименту можна знайти книжки і блокноти з логотипом компанії. Вони коштують від $19 до $29 в залежності від типу паперової палітурки і розміру. Також є кулькові ручки зі срібним або золотим корпусом за $39.

Кавові чашки з емблемою Apple зроблені з порцеляни в Японії і доступні в трьох кольорах: білому, сірому, або чорному. Продаються в двох розмірах: маленькому і великому за $25 або $29 відповідно.

"5"

"6"

"7"

"8"

"9"

"10"

Цікаво, що кожен тип аксесуарів розміщений за типом: десь сорочки, десь навушники Beats. Навіть є окрема частина з ремінцями для Apple Watch Sport. Магазин Apple в Купертіно сильно відрізняється від звичайних роздрібних точок.

А ви там були? 🙂

Нагадаємо, що Apple закриває свій фірмовий бутік Apple Watch в Парижі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американець звинуватив Apple в копіюванні його креслень 1992 року і зажадав $ 10 млрд компенсації

Житель Флориди по імені Томас Росс звернувся до суду з позовною заявою, звинувативши Apple в копіюванні його ідеї в iPhone, iPad і iPod touch. До документу він доклав ескізи від 1992 з зображенням «електронного пристрою, що зчитує» (Electronic Reading Device, ERD). Позивач стверджує, що запатентував гаджет за 15 років до виходу першого iPhone. З 23 […]

«ВКонтакте» запускає самознищувані повідомлення

«ВКонтакте» вирішила наслідувати приклад західних соціальних сервісів, запровадивши можливість відправки самознищуваних повідомлень. Як повідомив один з розробників компанії Леонтій Ішим, нововведення буде аналогом функції «Історії» в Instagram. Дана можливість дозволить викладати фотографії і відео, що автоматично зникають через 24 годин після публікації. Так само, як і в Instagram, такий контент можна буде супроводжувати накладенням фільтрів […]

Будівельники публікують фотографії Apple Park в Snapchat

Apple змогла навести шуму навколо свого нового кампусу Apple Park. За територією ведеться цілодобове спостереження десятками блогерів і тисячами користувачів з усього світу. З’явився ще один привід поспостерігати за будівництвом кампусу – фотографії робочих в Snapchat. Ось деякі з них: Це місце на деякий час стало найпопулярнішим в рейтингу Snapchat. Думаємо, що Apple не схвалила б […]