"У коді iOS 10 знайдена клавіатура для введення однією рукою"

Останню кардинальну зміну дизайну в віртуальній штатній клавіатурі для мобільних пристроїв Apple виробляла ще в момент релізу iOS 7 в 2013 році. З виходом на ринок iPhone з діагоналлю 5,5 дюймів багатьом користувачам стало дійсно не вистачати можливості набирати текст однією рукою.

Але Apple, як завжди, не поспішає радувати власників iOS-пристроїв подібною функціональністю, хоча розробнику Стіву Троутона-Смітт вдалося виявити, що в цьому напрямку компанія все ж працює.

"2"

У коді симулятора iOS програмісту вдалося виявити цікаву функціональність штатної клавіатури. Провівши свайп справа-наліво або навпаки, її можна адаптувати під набір однієї руки: лівої чи правої відповідно. Але найцікавіше, що дана можливість інтегрована в симулятор ще з часів iOS 8.

Ні бета-релізу для розробників, ні публічної прошивки з можливістю введення однією рукою з часів iOS 8 так і не було. Схоже, що компанія вирішила приберегти цю функціональність для великих смартфонів (яких на ринку вже три).

Ось тільки виникла дивна ситуація: функцію Reachability – Зручний доступ (доступ до верхньої частини екрану смартфону за подвійним тапом клавіші Home) Apple інтегрувала, а з клавіатурою ніяк не зважиться. Можливо, це одна з нових фішок, яка чекає на нас в iOS 11? Майже рік очікування – чи не занадто довго?

Нагадаємо, що Apple перестала підписувати iOS 9 та iOS10.0.1, і відкат тепер неможливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Lenovo продала 33 млн мобильных устройств

Китайская компания Lenovo не прекращает приятно удивлять рынок. В то время как общий темп производства падает, Lenovo растет вместе с Apple и Samsung – лидерами отрасли. Последний квартал это доказал – за одну секунду покупалось 5 мобильных устройств компании.  Такой масштабный рост стал причиной огромного дохода в $265 млн: это на несколько десятков миллионов больше, […]

Обережно! lifecell примусово видає абонентам кредит

Мобільний оператор lifecell раптово вирішив «допомогти» своїм абонентам і автоматично підключив всім послугу «lifecell Кредит». Тепер кожен, хто вчасно не встигне поповнити рахунок, отримає кредит, хоче він того чи ні. До 19.05 подібну послугу можна було хіба що підключити, тепер же вона активується відразу, як тільки у тебе закінчуються гроші на рахунку. Виходить, що якщо […]

До iPhone 7 будуть додаватися навушники EarPods з роз’ємом Lightning і перехідник на 3,5 мм

Якщо фотографія сторінки зі специфікацією з упаковки iPhone 7, що з’явилася вчора в мережі, не є фейком, то всі припущення про комплектації нового «яблучного» смартфону були невірними. Нагадаємо, що частина джерел стверджувала, що в комплекті з iPhone 7 будуть звичайні навушники EarPods з 3,5-мм роз’ємом і перехідник на Lightning для їх підключення. Інша ж частина інсайдерів озвучувала […]