"У коді iOS 10 знайдена клавіатура для введення однією рукою"

Останню кардинальну зміну дизайну в віртуальній штатній клавіатурі для мобільних пристроїв Apple виробляла ще в момент релізу iOS 7 в 2013 році. З виходом на ринок iPhone з діагоналлю 5,5 дюймів багатьом користувачам стало дійсно не вистачати можливості набирати текст однією рукою.

Але Apple, як завжди, не поспішає радувати власників iOS-пристроїв подібною функціональністю, хоча розробнику Стіву Троутона-Смітт вдалося виявити, що в цьому напрямку компанія все ж працює.

"2"

У коді симулятора iOS програмісту вдалося виявити цікаву функціональність штатної клавіатури. Провівши свайп справа-наліво або навпаки, її можна адаптувати під набір однієї руки: лівої чи правої відповідно. Але найцікавіше, що дана можливість інтегрована в симулятор ще з часів iOS 8.

Ні бета-релізу для розробників, ні публічної прошивки з можливістю введення однією рукою з часів iOS 8 так і не було. Схоже, що компанія вирішила приберегти цю функціональність для великих смартфонів (яких на ринку вже три).

Ось тільки виникла дивна ситуація: функцію Reachability – Зручний доступ (доступ до верхньої частини екрану смартфону за подвійним тапом клавіші Home) Apple інтегрувала, а з клавіатурою ніяк не зважиться. Можливо, це одна з нових фішок, яка чекає на нас в iOS 11? Майже рік очікування – чи не занадто довго?

Нагадаємо, що Apple перестала підписувати iOS 9 та iOS10.0.1, і відкат тепер неможливий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Для чого нам потрібні всі ці продукти від Apple

Згадайте презентацію першого iPad. У 2010 році, коли Стів Джобс показав цей пристрій зі сцени, багато хто був здивований і не розуміли, для чого все це відбувається. Однак Стів Джобс зумів абсолютно геніально пояснити призначення планшета. Він показав слайд, на якому були зображені смартфон і комп’ютер, а між ними був простір з завданнями, які незручно […]

Лише 10% власників iPhone збираються оновитися на iPhone 7, якщо Apple не змінить дизайн смартфона

Перед виходом нових продуктів Apple аналітики нерідко намагаються з’ясувати, наскільки високим буде попит на ту чи іншу новинку. Видання Quartz провело дослідження на предмет інтересу користувачів до смартфону iPhone 7, реліз якого очікується через два місяці. Експерти опитали 525 власників смартфонів Apple, щоб дізнатися, чи планують вони придбати нову модель. Журналісти вирішили з’ясувати, наскільки позначиться […]

Житель Нью-Йорка першим зловив всіх покемонів в Pokemon Go

Це рано чи пізно повинно було статися. Перший користувач нашумілої гри про покемонів Pokemon Go зловив всі 142 вида віртуальних монстрів. Досягненням може похвалитися житель Нью-Йорка під ніком ftb_hodor. За два тижні американець виловив 4269 особин, пройшов виснажливі 153 кілометри і виходив 303 яйця, з яких також вилуплюються покемони. За словами гравця, звірків примарного типу […]