Перше серйозне оновлення мобільної операційної системи iOS 10 поки знаходиться в стадії бета-тестування, але, схоже, чекати фінального релізу iOS 10.1 залишилося вже недовго.

"iOS 10.1 вийде 25 жовтня"

Буквально позавчора Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.1, і користувачі по всьому світу задаються питанням – коли ж, нарешті, закінчиться тестування. Відповідь на це питання несподівано дав японський мобільний оператор DoCoMo, який обіцяє інтегрувати підтримувані платіжні сервіси в «яблучний» Apple Pay. Сервіси оператора закрилися на технічне обслуговування, закінчення якого намічено на 25 жовтня.

З огляду на те, що підтримка нових платіжних сервісів в Apple Pay буде реалізована в оновленні iOS 10.1, можна, мабуть, з великою часткою ймовірності прогнозувати дату виходу нової прошивки – це буде саме 25 жовтня. Звичайно, все це поки що лише припущення, але припущення цілком логічні.

iOS 10.1 з нетерпінням чекають власники iPhone 7 Plus, для яких нова прошивка принесе просунутий режим портретної зйомки. Решта ж користувачів сподіваються, що iOS 10.1 стане швидшою і стабільнішою за нинішню iOS 10.0.2.

Також повідомимо, що Apple офіційно анонсувала жовтневу презентацію Apple Special Event, яка відбудеться 27 жовтня і розіслала запрошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Rutube випустила офіційний додаток для Apple TV

Знаменитий російський відеохостинг Rutube запустив свій додаток для нової версії Apple TV. Офіційний клієнт доступний в магазині tvOS з вчорашнього дня. В компанії Rutube заявили, що вони раді стати одною з перших російських компаній, яка випустила свій власний додаток для tvOS. Також в компанії відмітили, що успішний досвід ключових гравців ринку відеоконтенту дозволяє зробити висновок, […]

[FAQ]. Для чего необходимо пользоваться смарт-папками в OS X Yosemite.

Каждый день мы тратим огромное количество времени, чтобы найти необходимый и такой важным нам файл во всем компьютере. Есть пользователи, для которых легче повытаскивать нужные и часто посещаемые папки, файлы или другие документы прямо на рабочий стол, создавая при этом множество совершенно неудобных ярлыков и постоянно путаясь в них. Другие же пользователи начинают осваивать Spotlight, […]

Apple все робить правильно

Останнім часом в мережі почастішала кількість докорів на адресу Apple, пов’язаних з новими продуктами. Це ниття мене порядком дістало. Розберемо характерні приклади. При Стиві такого не було … – IPad Pro висне при зарядці !!! – Обурюється дизайнер Тимофій. Тимофій давно користується продукцією Apple і впевнений, що бренд «вже не той». Він то знає, що при Стиві такого […]