Перше серйозне оновлення мобільної операційної системи iOS 10 поки знаходиться в стадії бета-тестування, але, схоже, чекати фінального релізу iOS 10.1 залишилося вже недовго.

"iOS 10.1 вийде 25 жовтня"

Буквально позавчора Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.1, і користувачі по всьому світу задаються питанням – коли ж, нарешті, закінчиться тестування. Відповідь на це питання несподівано дав японський мобільний оператор DoCoMo, який обіцяє інтегрувати підтримувані платіжні сервіси в «яблучний» Apple Pay. Сервіси оператора закрилися на технічне обслуговування, закінчення якого намічено на 25 жовтня.

З огляду на те, що підтримка нових платіжних сервісів в Apple Pay буде реалізована в оновленні iOS 10.1, можна, мабуть, з великою часткою ймовірності прогнозувати дату виходу нової прошивки – це буде саме 25 жовтня. Звичайно, все це поки що лише припущення, але припущення цілком логічні.

iOS 10.1 з нетерпінням чекають власники iPhone 7 Plus, для яких нова прошивка принесе просунутий режим портретної зйомки. Решта ж користувачів сподіваються, що iOS 10.1 стане швидшою і стабільнішою за нинішню iOS 10.0.2.

Також повідомимо, що Apple офіційно анонсувала жовтневу презентацію Apple Special Event, яка відбудеться 27 жовтня і розіслала запрошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Кіберкріміналістів Cellebrite зламали, 900 Гб даних потрапили до рук журналістів

Назва Cellebrite безумовно знайома багатьом постійним читачам ІТ-видань. Так, в минулому році саме цю ізраїльську фірму називали основним кандидатом на роль підрядника ФБР, коли правоохоронці шукали фахівців для злому iPhone терориста. Хоча в підсумку ФБР скористалося послугами інших експертів, кандидатура Cellebrite виглядала цілком логічно, оскільки вся компанія спеціалізується на розробці програмних засобів і устаткування для […]

Як змусити iPhone «читати» текст в будь-якому додатку

За минулі кілька років можливості iOS значно розширилися. Розробники з Купертіно впровадили в яблучну мобільну операційну систему досить багато функцій, які можуть допомогти користувачам в різних ситуаціях. Наприклад, власники iPhone можуть змусити свій мобільний пристрій «читати» текст, що відображається в даний момент на екрані. Щоб скористатися подібною можливістю користувачам потрібно: 1.Відкрити Налаштування – Основні. 2. […]

Apple випустила публічну бета-версію iOS 9.3.2 і OS X 10.11.5

Через день після релізу для розробників, Apple випустила бета-версії і для учасників програми публічного тестування. Пам`ятаючи, що це "повітряне" оновлення, ніяких додаткових фіч в прошивці не з'явиться. Всього лише поліпшення стабільності системи і Виправлення. Що цікаво, незважаючи на те, що за першим критерієм (стабільність) прошивка iOS 9.3 показує кращий результат з часів релізу iOS 8, то […]