Кожна дівчина мріє знайти свого принца, однак далеко не кожній вдається це зробити. Знайомитися з принцами дуже добре допомагають різноманітні сервіси для знайомств, де можна знаходитися не лише у вільний час, а й також в робочий. Незважаючи на те, що складно зрозуміти емоції людини через дисплей, спілкування онлайн залишається популярним. Автори програми «Принц» створили дійсно неперевершений додаток з цікавими можливостями.

В першу чергу необхідно розуміти, що додаток «Принц» призначений не лише для онлайн-спілкування, а й також для реальних зустрічей. Діалог, який проходить в «Принці» — це передумова для майбутніх зустрічей.

Як тільки зайдете в додаток, вас відразу ж запитають про стать. Якщо ви жінка, то програма запитає ваше ім’я та запропонує завантажити фото. Після цього вам запропонують написати, чого ж ви насправді хочете. Варіантів може бути багато (наприклад, злітати на море, покататися на конях та інше). Також ви можете самостійно вписати свою мрію. Після цього чоловіки переглядатимуть ваш профіль та писатимуть, якщо в їх зацікавите.

Якщо ж ви чоловік – то все набагато простіше – достатньо лише перейти на сторінку жінки та написати їй.

В додатку є одна досить цікава функція, а саме – детальне визначення місцезнаходження (вашого та співбесідника). Таким чином, можна не витрачати час не тільки на тих, хто живе в іншому місті, а й також на тих, хто живе у іншому районі міста, для того, щоб економити час.

Сам додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно в магазині App Store. Взагалі, цей додаток є чудовою альтернативою застарілим сайтам знайомств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Как удалить автоматически загруженный образ iOS 7?

    Данная статья полезна тем, кто является сторонником взломов устройств компании Apple и не торопится обновлять операционную систему на iOS 7, не дождавшись выхода отвязанного джейлбрейка.     Почти все пользователи i-гаджетов пользуются воздушным обновлением прошивки – устройство обнаруживает доступ к беспроводной сети и автоматически закачивает необходимый набор файлов в память аппарата и только […]

Розробники WordPress по-тихому виправили небезпечну 0-day уразливість

Ще минулого тижня, 26 січня 2017 року, розробники однієї з найпопулярніших CMS в світі випустили WordPress 4.7.2, повідомивши, що в новій версії платформи був виправлений ряд проблем. При цьому розробники не попереджали про які-небудь страшних баги і писали, що оновлення усуває три уразливості: можливість реалізувати SQL-ін’єкцію, XSS-атаку, а також якусь проблему з обмеженням доступу. Як з’ясувалося тепер, […]

Instagram ввів багатокористувацький режим

Фотосервіс оголосив про запуск функції перемикання між акаунтами в додатках для iOS і Android. Користувачі Instagram зможуть швидко перемикатися між своїми акаунтами на одному пристрої. Функція з’явиться в оновленій версії програми під номером 7.15, яка доступна в App Store з 2 лютого. Новий режим підтримує до 5 різних акаунтів. Для того, щоб додати обліковий запис, […]