Кожна дівчина мріє знайти свого принца, однак далеко не кожній вдається це зробити. Знайомитися з принцами дуже добре допомагають різноманітні сервіси для знайомств, де можна знаходитися не лише у вільний час, а й також в робочий. Незважаючи на те, що складно зрозуміти емоції людини через дисплей, спілкування онлайн залишається популярним. Автори програми «Принц» створили дійсно неперевершений додаток з цікавими можливостями.

В першу чергу необхідно розуміти, що додаток «Принц» призначений не лише для онлайн-спілкування, а й також для реальних зустрічей. Діалог, який проходить в «Принці» — це передумова для майбутніх зустрічей.

Як тільки зайдете в додаток, вас відразу ж запитають про стать. Якщо ви жінка, то програма запитає ваше ім’я та запропонує завантажити фото. Після цього вам запропонують написати, чого ж ви насправді хочете. Варіантів може бути багато (наприклад, злітати на море, покататися на конях та інше). Також ви можете самостійно вписати свою мрію. Після цього чоловіки переглядатимуть ваш профіль та писатимуть, якщо в їх зацікавите.

Якщо ж ви чоловік – то все набагато простіше – достатньо лише перейти на сторінку жінки та написати їй.

В додатку є одна досить цікава функція, а саме – детальне визначення місцезнаходження (вашого та співбесідника). Таким чином, можна не витрачати час не тільки на тих, хто живе в іншому місті, а й також на тих, хто живе у іншому районі міста, для того, щоб економити час.

Сам додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно в магазині App Store. Взагалі, цей додаток є чудовою альтернативою застарілим сайтам знайомств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft розробила цікавий спосіб відеодзвінків

Дослідне відділення Microsoft працює над новим способом вчинення відеодзвінків. Нерідко під час відеосеансу проскакує думка про те, куди ж все-таки дивитися: в камеру або на екран гаджета. У Microsoft вирішили позбавити людей від цього питання і запропонували проектувати співрозмовника в натуральну величину прямо в кімнаті.  Будуть потрібні для цього проектори захоплення зображення і камери Kinect. […]

Segway представила новий гіроскутер One S1 з одним колесом

У США гіроскутери можна зустріти практично де завгодно: ними користуються поштові працівники, кінооператори, гравці в гольф і навіть поліцейські. Компанія Segway стала одним з першопрохідців цього ринку, в 2001 році випустивши у продаж однойменний гіроскутер, що чимось нагадує колісницю. Але через високу ціну популярність пристрою поступово зійшла нанівець, тому інженери компанії представили абсолютно новий, компактний […]

Ердоган розповів, як iPhone допоміг йому врятувати Туреччину

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в інтерв’ю Cnet розповів, що в ніч заколоту зробив звернення за допомогою iPhone. За його словами, громадяни Туреччини не могли дивитися трансляцію по національному телебаченню, тому президент вийшов з положення таким способом. У ніч на 16 липня, коли була здійснена спроба державного перевороту в Туреччині, Ердоган виявився в скрутному становищі – […]