Кожна дівчина мріє знайти свого принца, однак далеко не кожній вдається це зробити. Знайомитися з принцами дуже добре допомагають різноманітні сервіси для знайомств, де можна знаходитися не лише у вільний час, а й також в робочий. Незважаючи на те, що складно зрозуміти емоції людини через дисплей, спілкування онлайн залишається популярним. Автори програми «Принц» створили дійсно неперевершений додаток з цікавими можливостями.

В першу чергу необхідно розуміти, що додаток «Принц» призначений не лише для онлайн-спілкування, а й також для реальних зустрічей. Діалог, який проходить в «Принці» — це передумова для майбутніх зустрічей.

Як тільки зайдете в додаток, вас відразу ж запитають про стать. Якщо ви жінка, то програма запитає ваше ім’я та запропонує завантажити фото. Після цього вам запропонують написати, чого ж ви насправді хочете. Варіантів може бути багато (наприклад, злітати на море, покататися на конях та інше). Також ви можете самостійно вписати свою мрію. Після цього чоловіки переглядатимуть ваш профіль та писатимуть, якщо в їх зацікавите.

Якщо ж ви чоловік – то все набагато простіше – достатньо лише перейти на сторінку жінки та написати їй.

В додатку є одна досить цікава функція, а саме – детальне визначення місцезнаходження (вашого та співбесідника). Таким чином, можна не витрачати час не тільки на тих, хто живе в іншому місті, а й також на тих, хто живе у іншому районі міста, для того, щоб економити час.

Сам додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно в магазині App Store. Взагалі, цей додаток є чудовою альтернативою застарілим сайтам знайомств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

За найбільшою кібератакою 2016 року стоїть скривджений геймер

За найбільшою кібератакою, через яку перестали працювати кілька сайтів, стоїть одна людина. Виявилося, що геймер був ображений несправедливістю на ігровому порталі і зважився на такий відчайдушний крок. В кінці жовтня керівництвом Twitter, CNN, HBO і Netflix було повідомлено про потужну DDoS-атаку, яка сталася на серверах провайдера Dyn. Саме там зберігається величезна кількість інформації та даних. Як виявилося, злочинцем […]

Як записати відео з Apple TV за допомогою Mac

Щасливі власники приставки Apple TV четвертого покоління не можуть просто так захоплювати відео з екрану телевізора. Щоб отримати якісний запис, необхідно мати Macbook і придбати кабель USB-C для підключення пристроїв. Все інше – в сьогоднішній пораді. Для початку потрібно підключити кабель у відповідний роз'єм телеприставки і USB-порт ноутбука, після чого можна почати програвання потрібного відео або […]

Де-які зміни в Google Glass 2

Google Glass пішли, але обіцяли повернутися. У січні 2015 року Корпорація Добра призупинила продаж розумних очок і відправила їх на доопрацювання. Гору над проектом взяв Тоні Фаделл, засновник Nest і колишній старший віце-президент підрозділу iPod. Зараз нове покоління Google Glass проходить перевірку у Федеральній комісії зв'язку США, звідки витекли фото й подробиці про гаджеті. Дизайн […]