Кожна дівчина мріє знайти свого принца, однак далеко не кожній вдається це зробити. Знайомитися з принцами дуже добре допомагають різноманітні сервіси для знайомств, де можна знаходитися не лише у вільний час, а й також в робочий. Незважаючи на те, що складно зрозуміти емоції людини через дисплей, спілкування онлайн залишається популярним. Автори програми «Принц» створили дійсно неперевершений додаток з цікавими можливостями.

В першу чергу необхідно розуміти, що додаток «Принц» призначений не лише для онлайн-спілкування, а й також для реальних зустрічей. Діалог, який проходить в «Принці» — це передумова для майбутніх зустрічей.

Як тільки зайдете в додаток, вас відразу ж запитають про стать. Якщо ви жінка, то програма запитає ваше ім’я та запропонує завантажити фото. Після цього вам запропонують написати, чого ж ви насправді хочете. Варіантів може бути багато (наприклад, злітати на море, покататися на конях та інше). Також ви можете самостійно вписати свою мрію. Після цього чоловіки переглядатимуть ваш профіль та писатимуть, якщо в їх зацікавите.

Якщо ж ви чоловік – то все набагато простіше – достатньо лише перейти на сторінку жінки та написати їй.

В додатку є одна досить цікава функція, а саме – детальне визначення місцезнаходження (вашого та співбесідника). Таким чином, можна не витрачати час не тільки на тих, хто живе в іншому місті, а й також на тих, хто живе у іншому районі міста, для того, щоб економити час.

Сам додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно в магазині App Store. Взагалі, цей додаток є чудовою альтернативою застарілим сайтам знайомств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Виявлено троян для Windows, який самостійно завантажує додатки на iOS-пристрої і краде Apple ID

Дослідники з Palo Alto розповіли про троян DualToy для комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows. Як повідомляє Securitylab, троян здатний непомітно завантажувати мобільні додатки на iPhone, iPad, а також Android-пристрої, підключені до зараженого ПК через USB-кабель. Зловмисники використовують DualToy ще з січня 2015 року, однак спочатку він міг інфікувати тільки Android-пристрої. Пізніше вийшла друга версія з […]

Apple почала продажі Lightning-навушників Audeze EL-8

На полицях магазинів Apple з'явилися оригінальні навушники Audeze EL-8 Titaniums. Унікальність даної моделі, крім чудового звучання, полягає в способі підключення: навушники підтримують Lightning-інтерфейс смартфонів iPhone, плеєрів iPod і планшетів iPad. За допомогою роз'єму Lightning пристрій для прослуховування музики не дає жодних шансів перешкодам і перехресним шумам. Навушники, над зовнішнім виглядом яких працювала знаменита дизайн-студія BMW […]

BlackBerry BBC100 – перший смартфон компанії з двома SIM-картами

Більше року тому компанія BlackBerry підписала договір про співпрацю з індонезійської компанією BB Merah Putih. І тільки зараз ми дізналися про перший серйозний прорив у роботі двох компаній у вигляді смартфона BlackBerry BBC100-1 – першому апараті в історії бренду BlackBerry з двома SIM-картами. За повідомленням відомого інсайдера Роланда Куандта, смартфон отримає HD-екран на 5,5 дюймів, […]