"На офіційному сайті Apple з'явилася згадка про годинник Apple Watch Victory"

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити.

Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch Nike+, продаж якої розпочнеться 28 жовтня. Однак в розділі технічного обслуговування сайту Apple для ОАЕ була виявлена невідома досі версія під назвою Apple Watch Victory.

"2"

Поява цієї версії викликала припущення, що вона є заміною Apple Watch Nike+ для ринку ОАЕ – ймовірно, з якихось причин бренд Nike з назви годинника довелося прибрати. Доказом такого припущення служить лінгвістичний збіг: Ніка (Nike) і Вікторія (Victory) – імена богинь перемоги в грецькій і римській міфології відповідно.

Як би там не було, згадка про Apple Watch Victory з сайту Apple оперативно прибрали, і тепер залишається тільки здогадуватися, що ж це за версія «яблучних» годинників. Цілком можливо, ми дізнаємося про це 28 жовтня.

Також стало відомо, що у планах компанії Apple – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом. Детальніше про це читатй тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дослідники IBM створили накопичувач розміром в 1 атом

Днями компанія IBM оголосила про плани створити перший універсальний квантовий комп’ютер для комерційного використання. Але це далеко не єдиний перспективний проект американської корпорації. Дослідникам IBM вдалося записати дані на носій розміром в 1 атом. Ємність найменшого в світі накопичувача складає всього 1 біт, але фахівці з IBM впевнені, що потенціал у новітньої розробки просто неймовірний. […]

После драки смартфонами не машут

Вот уж правда, где-где, а в городе Талса, штат Оклахома, США, вспыльчивых парней хоть отбавляй. Вот буквально на днях парочка таких особо темпераментных местных ребят решили более-менее мирно подискутировать относительно качества в целом смарт-устройств. Будучи соседями, парни решили выпить (почему бы и нет), и, завязав привычный разговор, слово за слово завели его в области технологических […]

Продав більше – добре відпочив

Apple планує заохочувати працівників магазинів по продажу. До хорошого звикаєш дуже швидко і прогнозоване падіння продажів iPhone, схоже, збентежило Apple. У зв’язку з цим, з сьогоднішнього дня компанія оголосила про впровадження спеціальної програми для співробітників магазинів Apple Store. Головною мотивацією стане відпустку за рахунок компанії в світовій IT-колиски Купертіно, штат Каліфорнія. У всіх продавців офіційних […]