"На офіційному сайті Apple з'явилася згадка про годинник Apple Watch Victory"

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити.

Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch Nike+, продаж якої розпочнеться 28 жовтня. Однак в розділі технічного обслуговування сайту Apple для ОАЕ була виявлена невідома досі версія під назвою Apple Watch Victory.

"2"

Поява цієї версії викликала припущення, що вона є заміною Apple Watch Nike+ для ринку ОАЕ – ймовірно, з якихось причин бренд Nike з назви годинника довелося прибрати. Доказом такого припущення служить лінгвістичний збіг: Ніка (Nike) і Вікторія (Victory) – імена богинь перемоги в грецькій і римській міфології відповідно.

Як би там не було, згадка про Apple Watch Victory з сайту Apple оперативно прибрали, і тепер залишається тільки здогадуватися, що ж це за версія «яблучних» годинників. Цілком можливо, ми дізнаємося про це 28 жовтня.

Також стало відомо, що у планах компанії Apple – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом. Детальніше про це читатй тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Три корисних Лайфхаки по використанню Siri на Apple Watch

Є безліч чинників, за які ми так любимо Siri на Apple Watch, але, на жаль, через шум в кімнаті та інших зовнішні “подразники”, вона не завжди запускається на годиннику правильно. Представляємо твоїй увазі декілька хитрощів по використанню Siri в “екстремальних” умовах. 1. Викличте Siri, затискаючи Digital Crown або, як кажуть у народі, заводну коронку. Замість того, […]

Як правильно налаштувати iPhone iPad для дитини

Зараз, напевно, кожна дитина, мало не з пелюшок, вміє користуватися мобільними пристроями. Добре це чи погано покаже час. А я розповім, як уберегти чадо від небажаного контенту і зробити так, щоб він не сидів цілий день за планшетом. Найпростіша функція, яка доступна в iPad або iPhone – це Гід доступ. Суть її полягає в тому, що дитина […]

Нові 3D Touch жести з’явилися в iOS 9.3

Не минуло й доби з того моменту, як Apple презентувала iOS 9.3 beta 1. Оновлення прошивки стосувалися додатків Health, Music, App Store та інших аспектів системи, про які говорилося раніше. Ми ж докладно зупинимося на нових жестах 3D Touch. Тих самих меню, які проявляються при сильному натисканні на іконку програми в iPhone 6s. Адже цей […]