"На офіційному сайті Apple з'явилася згадка про годинник Apple Watch Victory"

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити.

Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch Nike+, продаж якої розпочнеться 28 жовтня. Однак в розділі технічного обслуговування сайту Apple для ОАЕ була виявлена невідома досі версія під назвою Apple Watch Victory.

"2"

Поява цієї версії викликала припущення, що вона є заміною Apple Watch Nike+ для ринку ОАЕ – ймовірно, з якихось причин бренд Nike з назви годинника довелося прибрати. Доказом такого припущення служить лінгвістичний збіг: Ніка (Nike) і Вікторія (Victory) – імена богинь перемоги в грецькій і римській міфології відповідно.

Як би там не було, згадка про Apple Watch Victory з сайту Apple оперативно прибрали, і тепер залишається тільки здогадуватися, що ж це за версія «яблучних» годинників. Цілком можливо, ми дізнаємося про це 28 жовтня.

Також стало відомо, що у планах компанії Apple – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом. Детальніше про це читатй тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сравнение срока автономной работы устройств Samsung Galaxy S6, iPhone 6 и iPhone 6 Plus

При сравнении последних гаджетов компании Samsung, легко заметить, что Galaxy S6 намного легче и элегантнее своих предшественников. Производитель добился такого эффекта за счет замены аккумулятора ёмкостью 2 800 мА-ч на более слабый 2 250 мА-ч, что не могло не сказаться на его размерах. По уверением компании, производительность и срок автономной работы устройства от этого не […]

У Каліфорнії можуть заборонити продаж iPhone

Влада Каліфорнії обговорюють законопроект про заборону продажів смартфонів з необоротним (недоступним третім особам) шифруванням даних.  У випадку, якщо ініціатива конгресмена Джима Купера буде схвалена законодавцями, це призведе до обмеження продажів ряду популярних смартфонів в самому технологічному штаті США. Особливо іронічний новий законопроект щодо iPhone, який, як відомо, розробляється в Купертіно (штат Каліфорнія). У відповідності з основними положень […]

Бизнес Foxconn на поддержаных iPhone

Один из самых больших сборщиков техники Apple скупает каждый день по 50-60 тысяч подержанных iPhone самых разных моделей почти в любом состоянии. Как расказывает ресурс Tencent, они нужны для дальнейней починки и реализации на китайском рынке. Логика нам подсказывает , у этой компании всегда найдутся любые комплектующие для iPhone, что позволяет Foxconn своими силами восстанавливать […]