"На офіційному сайті Apple з'явилася згадка про годинник Apple Watch Victory"

Згадка протрималося недовго, компанія швидко виправила свою помилку, але неанонсовану модель Apple Watch все ж встигли помітити.

Як відомо, на початку осені Apple представила оновлену модель свого годинника, що отримала назву Apple Watch Series 2. У свою чергу, модель має кілька версій, в тому числі Apple Watch Edition, Apple Watch Hermes і спортивну Apple Watch Nike+, продаж якої розпочнеться 28 жовтня. Однак в розділі технічного обслуговування сайту Apple для ОАЕ була виявлена невідома досі версія під назвою Apple Watch Victory.

"2"

Поява цієї версії викликала припущення, що вона є заміною Apple Watch Nike+ для ринку ОАЕ – ймовірно, з якихось причин бренд Nike з назви годинника довелося прибрати. Доказом такого припущення служить лінгвістичний збіг: Ніка (Nike) і Вікторія (Victory) – імена богинь перемоги в грецькій і римській міфології відповідно.

Як би там не було, згадка про Apple Watch Victory з сайту Apple оперативно прибрали, і тепер залишається тільки здогадуватися, що ж це за версія «яблучних» годинників. Цілком можливо, ми дізнаємося про це 28 жовтня.

Також стало відомо, що у планах компанії Apple – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом. Детальніше про це читатй тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung представила своє бачення циліндричного комп’ютера

Компанія Samsung анонсувала свій новий комп’ютер в нестандартному циліндричному виконанні. І при погляді на нього неминуче виникає відчуття дежавю. Три роки тому, 10 червня 2013 року Apple представила оновлення свого топового комп’ютера Mac Pro. Крім чергового оновлення характеристик, купертінівці показали, яким може бути комп’ютер, крім стандартного незграбного виконання Tower, а також істотно зменшили його габарити, […]

iPhone тепер і в Minecraft

Гравець Minecraft з ніком CaptainSparklez змайстрував в пісочниці Minecraft смартфон iPhone. Відеодоказ з демонстрацією результату роботи він опублікував на своєму каналі в YouTube. Віртуальний смартфон здатний здійснювати відеодзвінки і переглядати сторінки в Інтернеті. На доказ того, що iPhone дійсно функціонує, блогер зробив дзвінок на свій планшет – на дисплеї «ігрового» телефону з'явилося його зображення. За […]

Москвичи с iPhone 5 получат доступ к высокоскоростным LTE-сетям

Ни для кого не секрет, что одним из главных преимуществ iPhone 5s перед iPhone 5 является поддержка высокоскоростных LTE-сетей. Как сообщает МТС, скоро на территории Москвы этот фактор будет устранен за счет внедрения нового стандарта связи LTE-1800.   Официальный представитель пресс-центра оператора общеает внедрение поддержки во все устройства, что поддерживают увеличение скорости передачи данных с […]