Співзасновник американської компанії Apple, Стів Возняк, покинув компанію у 1981 році, однак до сьогоднішнього дня залишається її акціонером. Незважаючи на те, що формально він вважається працівником компанії, Стів не представляє компанію в засобах масової інформації та не відображає офіційну позицію Apple.

Виступаючи на недавній конференції, Возняк заявив, що йому не подобається «бути прив’язаним до «яблучної» екосистеми», оскільки він віддає перевагу «вільному вибору між пристроями».

Такі заяви прозвучали на корпоративній конференції, яка була організована компанією New Relic. На зустрічі Возняк поділився своїми думками про екосистему Apple, про новий планшет iPad Pro, який, за словами глави компанії Тіма Кука, здатен замінити MacBook та «розумний» годинник Apple Watch.

Стів Возняк також відзначив, що він віддає перевагу таким пристроям як iPad Pro. На його думку інші планшети компанії були не зовсім зручними. Однак, навіть новий планшет iPad Pro є занадто обмеженим в порівнянні з ноутбуком для вирішення продуктивних завдань.

За словами Стіва Возняка Apple Watch є досить перспективним продуктом. Однак, гаджету ще доведеться пройти величезний шлях для того, щоб стати популярним. Нещодавно Apple випустила оновлення для операційної системи watchOS 2.0, яке отримало підтримку додатків, що можуть працювати без iPhone (для їх запуску та роботи достатньо лише смарт-годинника). На сьогоднішній день таких додатків уже більше 13 тисяч. На думку Стіва, тепер годинник Apple цілком виправдовує свій цінник в 349 доларів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Morgan Stanley: только 10% пользователей iPhone купят Apple Watch

До релиза Apple Watch остаются считанные недели, и аналитики спешат порадовать нас своими свежими прогнозами о потенциальном рыночном успехе наручного девайса. Так, Morgan Stanley умудрилась подсчитать количество пользователей iPhone, готовых приобрести «яблочные» смартчасы в дополнение к своему смартфону. Выяснилось, что только лишь каждый десятый владелец iPhone захочет выложить кругленькую сумму за покупку наручного гаджета. К […]

Джон Макафі заявив, що зламав шифрування повідомлень WhatsApp

Підприємець Джон Макафі, засновник компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення McAfee оголосив, що йому вдалося зламати систему шифрування WhatsApp. Команда Макафі, за його словами, отримала доступ до зашифрованих повідомлень через уразливість в коді Android. Як стверджує експерт, завдяки пролому безпеки в програмній платформі Google команді McAfee вдалося отримати доступ до WhatsApp. В якості підтвердження своїх слів підприємець […]

Lightning-кабель визнаний найгіршим продуктом Apple

У більшості випадків користувачі задоволені якістю яблучних продуктів. Однак, це стосується не всієї продукції Apple. Якщо брати до уваги оцінки в магазині компанії Apple, то найнижчий рейтинг отримав саме Lightning-кабель. На другому місці розміщується зарядний пристрій для ноутбуків MacBook. Судячи з оцінок, він також не відрізняється високою надійністю. В цілому користувачі незадоволені не стільки зовнішнім […]