Співзасновник американської компанії Apple, Стів Возняк, покинув компанію у 1981 році, однак до сьогоднішнього дня залишається її акціонером. Незважаючи на те, що формально він вважається працівником компанії, Стів не представляє компанію в засобах масової інформації та не відображає офіційну позицію Apple.

Виступаючи на недавній конференції, Возняк заявив, що йому не подобається «бути прив’язаним до «яблучної» екосистеми», оскільки він віддає перевагу «вільному вибору між пристроями».

Такі заяви прозвучали на корпоративній конференції, яка була організована компанією New Relic. На зустрічі Возняк поділився своїми думками про екосистему Apple, про новий планшет iPad Pro, який, за словами глави компанії Тіма Кука, здатен замінити MacBook та «розумний» годинник Apple Watch.

Стів Возняк також відзначив, що він віддає перевагу таким пристроям як iPad Pro. На його думку інші планшети компанії були не зовсім зручними. Однак, навіть новий планшет iPad Pro є занадто обмеженим в порівнянні з ноутбуком для вирішення продуктивних завдань.

За словами Стіва Возняка Apple Watch є досить перспективним продуктом. Однак, гаджету ще доведеться пройти величезний шлях для того, щоб стати популярним. Нещодавно Apple випустила оновлення для операційної системи watchOS 2.0, яке отримало підтримку додатків, що можуть працювати без iPhone (для їх запуску та роботи достатньо лише смарт-годинника). На сьогоднішній день таких додатків уже більше 13 тисяч. На думку Стіва, тепер годинник Apple цілком виправдовує свій цінник в 349 доларів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Відео дня: американець зловив 5-кілограмового лосося на iPhone 5s

Коли ви купуєте новий iPhone, хоч як це парадоксально, у вас залишається старий, з яким не завжди зрозуміло, що робити. Автори YouTube-каналу How Ridiculous, схоже, знайшли найоригінальніше застосування «яблучному» гаджету. Ентузіасти закріпили розбитий iPhone 5s на вудці в якості приманки і закинули його в воду. Дуже швидко їм вдалося витягти з води лосося значних розмірів. […]

Sony телепортує ігри PS4 на iOS і Android

Схоже, Sony сподобалася ідея Nintendo і компанія теж вирішила зайнятися мобільними іграми. Корпорація анонсувала новий підрозділ, який займеться портуванням ігор PlayStation на iOS і Android. Для геймерів це чудова новина, безумовно. Але є і нюанси. Forward Works, дочірня компанія Sony, яка займається мобільними іграми, сконцентрується на ринках Азії і Японії. Новий підрозділ почне роботу 1 квітня […]

Hyperloop One будує трасу в Лас-Вегасі

Днями компанія Hyperloop One опублікувала заяву, в якій говориться, що інженери вже почали зводити перший відрізок траси DevLoop. Трубу, через яку з величезною швидкістю зовсім скоро будуть переміщатися пасажирські капсули, було вирішено робити в Північному Лас-Вегасі. Раніше багато інвесторів і чиновники різних країн виявили бажання зайнятися будівництвом транспортної системи нового типу. Нещодавно повідомлялося, що ведуться […]