Співзасновник американської компанії Apple, Стів Возняк, покинув компанію у 1981 році, однак до сьогоднішнього дня залишається її акціонером. Незважаючи на те, що формально він вважається працівником компанії, Стів не представляє компанію в засобах масової інформації та не відображає офіційну позицію Apple.

Виступаючи на недавній конференції, Возняк заявив, що йому не подобається «бути прив’язаним до «яблучної» екосистеми», оскільки він віддає перевагу «вільному вибору між пристроями».

Такі заяви прозвучали на корпоративній конференції, яка була організована компанією New Relic. На зустрічі Возняк поділився своїми думками про екосистему Apple, про новий планшет iPad Pro, який, за словами глави компанії Тіма Кука, здатен замінити MacBook та «розумний» годинник Apple Watch.

Стів Возняк також відзначив, що він віддає перевагу таким пристроям як iPad Pro. На його думку інші планшети компанії були не зовсім зручними. Однак, навіть новий планшет iPad Pro є занадто обмеженим в порівнянні з ноутбуком для вирішення продуктивних завдань.

За словами Стіва Возняка Apple Watch є досить перспективним продуктом. Однак, гаджету ще доведеться пройти величезний шлях для того, щоб стати популярним. Нещодавно Apple випустила оновлення для операційної системи watchOS 2.0, яке отримало підтримку додатків, що можуть працювати без iPhone (для їх запуску та роботи достатньо лише смарт-годинника). На сьогоднішній день таких додатків уже більше 13 тисяч. На думку Стіва, тепер годинник Apple цілком виправдовує свій цінник в 349 доларів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Представлені пластикові відра-сережки для власників AirPods

З відсутністю порту в iPhone 7 і iPhone 7 Plus власники смартфону вже змирилися. А ось з втратою AirPods за $159 змиритися буде складніше. І виробник 3D-принтерів M3D знайшов геніальне рішення, яке врятує власників AirPods від втрати улюбленого аксесуару. Сережки, виконані у вигляді пластикових кошиків. Ідея цього революційного продукту в тому, що в момент, коли […]

Apple зареєструвала ще 52 смайли Unicode

Не замислюючись, дайте відповідь на питання – яке найулюбленіше нововведення Apple в iOS? Правильно, смайли! Забавним мордочкам емодзі компанія приділяє часом ну аж надто багато уваги. У бета-версіях iOS 10.2 на користувача вже чекають понад 100 смайлів, але Apple на цьому зупинятися не збирається. Консорціум Unicode вчора схвалив …ще 51 смайл. Ця колекція, швидше за все увійде […]

Аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad

Незважаючи на всі зусилля виробників, попит на планшетні комп'ютери продовжує падати. Причому, така ситуація може зберегтися і в майбутньому. Як відзначають експерти Digitimes Research, у другому кварталі поточного року світові поставки планшетів зменшаться до 42,84 мільйонів штук.   Однак, незважаючи на зниження обсягів поставок, аналітики прогнозують незначне зростання продажу iPad. Експерти відзначають, що в другому […]