Співзасновник американської компанії Apple, Стів Возняк, покинув компанію у 1981 році, однак до сьогоднішнього дня залишається її акціонером. Незважаючи на те, що формально він вважається працівником компанії, Стів не представляє компанію в засобах масової інформації та не відображає офіційну позицію Apple.

Виступаючи на недавній конференції, Возняк заявив, що йому не подобається «бути прив’язаним до «яблучної» екосистеми», оскільки він віддає перевагу «вільному вибору між пристроями».

Такі заяви прозвучали на корпоративній конференції, яка була організована компанією New Relic. На зустрічі Возняк поділився своїми думками про екосистему Apple, про новий планшет iPad Pro, який, за словами глави компанії Тіма Кука, здатен замінити MacBook та «розумний» годинник Apple Watch.

Стів Возняк також відзначив, що він віддає перевагу таким пристроям як iPad Pro. На його думку інші планшети компанії були не зовсім зручними. Однак, навіть новий планшет iPad Pro є занадто обмеженим в порівнянні з ноутбуком для вирішення продуктивних завдань.

За словами Стіва Возняка Apple Watch є досить перспективним продуктом. Однак, гаджету ще доведеться пройти величезний шлях для того, щоб стати популярним. Нещодавно Apple випустила оновлення для операційної системи watchOS 2.0, яке отримало підтримку додатків, що можуть працювати без iPhone (для їх запуску та роботи достатньо лише смарт-годинника). На сьогоднішній день таких додатків уже більше 13 тисяч. На думку Стіва, тепер годинник Apple цілком виправдовує свій цінник в 349 доларів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WhatsApp перестане працювати на мільйонах старих смартфонів

Уже до Нового року популярний месенджер WhatsApp перестане працювати на смартфонах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS і Windows Phone. Про це розробники програми, що належить Facebook, попередили в блозі ще в лютому цього року, проте широкого поширення ця інформація тоді не отримала. “Протягом наступних семи років ми хочемо сконцентрувати наші зусилля на мобільних […]

Проект Lumoid позволит недельку поносить Apple Watch

Наверняка неоднократно при покупке какой-нибудь техники, будь то iPhone, телевизор, холодильник, да хоть даже банальный тостер, у читателя перед непосредственно самой покупкой возникало желание сначала как следует опробовать оные чудеса электронного мира. Мы с вами понимаем, что ни один обзор не затмит собственных впечатлений от пользования прибором. Но магазины, занимающиеся реализацией различных девайсов (хоть бы […]

Пакетная установка/удаление твиков на IOS

Многие начинающие джейкблейкеры рано или поздно сталкиваются с проблемой переизбытка на своем девайсе под IOS неактуальных твиков. Удалять их по одному – занимает много времени, иногда просто лень. Но рано или поздно к этой процедуре прибегнуть придется, и тогда тратятся часы на избавление от уже ненужных настроек. Если этого не сделать – ваш iphone или […]