Apple маніпулює рейтингом додатків для того, щоб вони виходили в топ-10 App Store. Про це заявили журналісти аналітичного агентства Sensor Tower, які вивчили положення додатків в магазині App Store на різних пристроях компанії.

Стверджується, що Apple піднімає на верхні рядки топу безкоштовного ПО власні розробки. Причому на різних пристроях це можуть бути абсолютно різні додатки.

Наприклад, на таких пристроях, як iPad Air 2, iPad Pro, iPhone 6 Plus та 6S Plus єдиним додатком, який входить в топ-20 безкоштовних є iTunes U, що відповідає положенню додатків в настільній версії App Store. Про це зазначає видання Mac Rumors. В той же час на iPad mini 2 та на iPhone 5S додатки iMovie, Keynote та Pages виявились в топ-10 безкоштовних.  

Деякі прихильники компанії Apple не виключають, що в App Store стався збій, внаслідок якого додатки Apple стали займати вищі позиції, ніж всі інші додатки. Однак, навіть якщо припустити, що це був збій, то внаслідок такого збою дуже серйозно страждають сторонні розробники програмного забезпечення, додатки яких могли б виявитися на перших позиціях рейтингів.

У будь-якому разі найближчим часом слід очікувати масових позовів до компанії Apple, адже внаслідок ситуації з рейтингом безкоштовних додатків розробники втрачають сотні тисяч доларів, які б вони могли заробити на рекламі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Православный iPhone не удовлетворил поповьи вкусы

Иеромонах Никон Белавенец, духовник движения «За веру и отечество», резко высказался против недавнего девайсового перфоманса: выпущенного iPhone с изображением иконы Троицы авторства Андрея Рублёва (самой иконы, разумеется, а не резьбы по iPhone). Церковник считает, что иконы не могут быть предметом декора. Как отметил Никон, икона – это святыня, перед коей совершается молитва Богу. Он не […]

Apple хоче збирати iPhone і iPad в Індії

Керівництво Apple веде активні переговори з індійським урядом щодо можливості організації в цій країні складального виробництва з випуску iPhone і iPad. Прагнення Apple налагодити випуск iPhone і iPad в Індії обумовлено досить банальною причиною. За індійським законом пристрої, що продаються на місцевому ринку, повинні на 30% складатися з компонентів, випущених всередині країни. Саме для виконання цієї […]

Німеччина, Італія і Японія – світові лідери енергозбереження

Американська рада з енергозберігаючої економіки опублікувала доповідь «2016 International Energy Efficiency Scorecard», в якому назвала країни, які найкраще заощаджують електроенергію. Доповідь вивчила модель енергозбереження та продуктивність 23-х країн, які найбільше споживають електрики (75% від усього споживання в світі) і розставила їх по порядку, пише CleanTechnica. Перше місце посідає Німеччина, друге – Італія і Японія, третє […]