Apple маніпулює рейтингом додатків для того, щоб вони виходили в топ-10 App Store. Про це заявили журналісти аналітичного агентства Sensor Tower, які вивчили положення додатків в магазині App Store на різних пристроях компанії.

Стверджується, що Apple піднімає на верхні рядки топу безкоштовного ПО власні розробки. Причому на різних пристроях це можуть бути абсолютно різні додатки.

Наприклад, на таких пристроях, як iPad Air 2, iPad Pro, iPhone 6 Plus та 6S Plus єдиним додатком, який входить в топ-20 безкоштовних є iTunes U, що відповідає положенню додатків в настільній версії App Store. Про це зазначає видання Mac Rumors. В той же час на iPad mini 2 та на iPhone 5S додатки iMovie, Keynote та Pages виявились в топ-10 безкоштовних.  

Деякі прихильники компанії Apple не виключають, що в App Store стався збій, внаслідок якого додатки Apple стали займати вищі позиції, ніж всі інші додатки. Однак, навіть якщо припустити, що це був збій, то внаслідок такого збою дуже серйозно страждають сторонні розробники програмного забезпечення, додатки яких могли б виявитися на перших позиціях рейтингів.

У будь-якому разі найближчим часом слід очікувати масових позовів до компанії Apple, адже внаслідок ситуації з рейтингом безкоштовних додатків розробники втрачають сотні тисяч доларів, які б вони могли заробити на рекламі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch 3 обладнають новими медичними датчиками

Apple вже зайняла серйозну нішу в сегменті спортивних аксесуарів. З технічної точки зору Apple Watch мають все необхідне для відстеження базових показників стану здоров’я користувача. Розробники не збираються зупинятися на цьому. Журналісти Bloomberg стверджують, що в Apple всерйоз мають намір перетворити платфонму HealthKit в засіб медичної діагностики. Зараз розумні годинники мають лише датчик серцевого ритму […]

TSMC запустила виробництво процесорів A11 для iPhone 8

TSMC, один з основних постачальників Apple, запустила виробництво процесорів для iPhone 8. Про це повідомляє DigiTimes, посилаючись на джерела ресурсу TechNews. Стверджується, що тайванська компанія запустила масове виробництво процесорів A11, побудованих за 10-нм технологією. Вона також буде використовуватися для чіпів Hisilicon Kirin 970, починаючи з вересня. Крім того, TSMC буде єдиним постачальником процесорів для Apple в […]

У коді macOS Sierra виявили відсилання до OLED-панелі і сканера Touch ID в нових MacBook Pro

З чуток, наступне покоління ноутбуків MacBook Pro буде істотно відрізнятися від поточних моделей. І код нової операційної системи macOS Sierra підтверджує ряд серйозних нововведень в пристроях. Якщо інформація підтвердиться, нові «Прошки» стануть тонше і легше. Вони запозичать елементи дизайну у 12-дюймового MacBook, а також отримають сканер відбитків пальців і додатковий сенсорний OLED-дисплей, який розташується на […]