Apple маніпулює рейтингом додатків для того, щоб вони виходили в топ-10 App Store. Про це заявили журналісти аналітичного агентства Sensor Tower, які вивчили положення додатків в магазині App Store на різних пристроях компанії.

Стверджується, що Apple піднімає на верхні рядки топу безкоштовного ПО власні розробки. Причому на різних пристроях це можуть бути абсолютно різні додатки.

Наприклад, на таких пристроях, як iPad Air 2, iPad Pro, iPhone 6 Plus та 6S Plus єдиним додатком, який входить в топ-20 безкоштовних є iTunes U, що відповідає положенню додатків в настільній версії App Store. Про це зазначає видання Mac Rumors. В той же час на iPad mini 2 та на iPhone 5S додатки iMovie, Keynote та Pages виявились в топ-10 безкоштовних.  

Деякі прихильники компанії Apple не виключають, що в App Store стався збій, внаслідок якого додатки Apple стали займати вищі позиції, ніж всі інші додатки. Однак, навіть якщо припустити, що це був збій, то внаслідок такого збою дуже серйозно страждають сторонні розробники програмного забезпечення, додатки яких могли б виявитися на перших позиціях рейтингів.

У будь-якому разі найближчим часом слід очікувати масових позовів до компанії Apple, адже внаслідок ситуації з рейтингом безкоштовних додатків розробники втрачають сотні тисяч доларів, які б вони могли заробити на рекламі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Гра в доповненій реальності Pokémon GO вийшла на iOS

The Pokémon Company і Niantic анонсували реліз нової гри доповненої реальності Pokémon GO, яка є одним з перших експериментів яка інвестувала в Niantic японської компанії Nintendo в області мобільних ігор. Pokémon GO – це концептуальний нащадок Ingress. У ній смартфони перетворюються в навігатори, за допомогою яких гравці шукають покемонів в реальному світі і захоплюють їх […]

“Машина часу” в Google Earth відправить на 32 роки в минуле

Компанія Google оновила функцію “машини часу” Timelapse, яка була запущена в 2013 році як частина картографічного сервісу “Google Планета Земля”. Вона дозволяє відмотати час назад і побачити, як змінювалася Земля протягом десятиліть: з 1984 року аж до сьогоднішнього дня. У Timelapse можна простежити процес будівництва інфраструктурних проектів (наприклад, реконструкцію висячого мосту Окленд Бей Брідж, що […]

iPhone 7 Plus проти Xiaomi Mi5S. Яка подвійна камера краща

Позавчора Xiaomi представила свої новенькі флагмани Mi5S і Mi5S Plus. Старша версія, як і у Apple, має подвійну камеру. У Мережі з’явилися фотографії, зроблені на обидва пристрої. Технологія зйомки флагманів дещо відрізняється. «Китаєць» робить два знімки, один з яких чорно-білий. У модулі камери використовується технологія синхронізації монохромних і RGB-сенсорів. «Американець» ж в свою чергу інтелектуально […]