Apple маніпулює рейтингом додатків для того, щоб вони виходили в топ-10 App Store. Про це заявили журналісти аналітичного агентства Sensor Tower, які вивчили положення додатків в магазині App Store на різних пристроях компанії.

Стверджується, що Apple піднімає на верхні рядки топу безкоштовного ПО власні розробки. Причому на різних пристроях це можуть бути абсолютно різні додатки.

Наприклад, на таких пристроях, як iPad Air 2, iPad Pro, iPhone 6 Plus та 6S Plus єдиним додатком, який входить в топ-20 безкоштовних є iTunes U, що відповідає положенню додатків в настільній версії App Store. Про це зазначає видання Mac Rumors. В той же час на iPad mini 2 та на iPhone 5S додатки iMovie, Keynote та Pages виявились в топ-10 безкоштовних.  

Деякі прихильники компанії Apple не виключають, що в App Store стався збій, внаслідок якого додатки Apple стали займати вищі позиції, ніж всі інші додатки. Однак, навіть якщо припустити, що це був збій, то внаслідок такого збою дуже серйозно страждають сторонні розробники програмного забезпечення, додатки яких могли б виявитися на перших позиціях рейтингів.

У будь-якому разі найближчим часом слід очікувати масових позовів до компанії Apple, адже внаслідок ситуації з рейтингом безкоштовних додатків розробники втрачають сотні тисяч доларів, які б вони могли заробити на рекламі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Китаї вимагають розслідувати випадки самовільного відключення iPhone 6 і 6s

Китайська асоціація споживачів звернулася до Apple з вимогою провести розслідування «значної кількості» звернень власників iPhone 6 і 6s в зв’язку із самовільним відключенням смартфонів, після чого їх неможливо знову включити без підзарядки. Як повідомляють користувачі, смартфони автоматично відключаються при зниженні заряду батареї, незважаючи на те, що рівень заряду досить високий – 50-60%. Відключення може відбуватися […]

Інтернет-користувачі не можуть знайти iPhone на фотографії килима

Дивно, але багато інтернет-користувачів, навіть досить уважних, не можуть розглянути iPhone на фотографії килима. Вони бачать тільки різні візерунки і загадкові фігури, але впритул не можуть розглянути мобільний пристрій. Користувачі мережі з різних країн захопилися загадкою – пошуком смартфона на фотографії з килимом. На інтернет-забаву звернули увагу найбільші ЗМІ, включаючи Mirror, Daily Mail, Telegraph і […]

Apple запропонували поставити чорну тему оформлення в iOS 10

Пару років тому Apple представила громадськості перероблену концепцію того, як повинна виглядати сучасна мобільна платформа. Плавні градієнти, плоский інтерфейс і велика кількість білого кольору. Дуже багато білого. Подібне рішення зробило наші iPhone і iPad яскравими і помітними аксесуарами. І це прекрасно підходить для повсякденного використання пристроїв, більшу частину часу не виникає ніяких проблем. До тих […]