Apple завжди прагнула зробити свої пристрої максимально захищеними від сторонніх очей. Однією з перших ввела моду на сканер відбитків пальців, інтегрувавши модуль в iPhone 5s в 2013 році. Застосувала розблокування комп’ютерів Mac за допомогою смарт-годинників Apple Watch.

"Нове покоління Apple Watch навчать розпізнавати власника по пульсу"

А тепер в щільну підійшла і до питання безпеки самого носимого аксесуару. На сьогоднішній день захист смарт-годинників Apple Watch передбачає необхідність введення пін-коду кожного разу після зняття пристрою з руки власника. Але Apple планує піти ще далі.

У планах компанії – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом.

У новій патентній заявці Apple описує принципи ідентифікації власника за допомогою вбудованого в смарт-годинник датчика ЧСС. Біометрична авторизація – одна з найнадійніших способів захисту. Збираючи дані про кількість кисню в крові, інженери планують побудувати програмний алгоритм порівняння з показаннями власника.

"2"

На сьогоднішній день жоден з представлених на ринку годинників Apple Watch не оснащений можливістю вимірювати рівень вмісту кисню в крові. Але найцікавіше, що на апаратному рівні це можливо. Apple просто програмно обмежила подібну можливість в годиннику з метою уникнути потрапляння під категорію «медичні пристрої».

Патентна заявка №20160296142 тільки вчора була зареєстрована Патентним Бюро США і, схоже, що цього разу розробка має всі шанси не відправитися в довгий ящик.

Нагадаємо, що Apple планує розширити функціональні можливості Apple Watch.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Обережно, пропаганда» – що приховує в собі північнокорейський iPad

На Всесвітньому конгресі хакерів (Chaos Communication Congress), який група Chaos Computer Club організувала в цьому році вже в 33-й раз, крім пізнавальних лекцій, семінарів і презентацій новітніх технологій був показаний планшет Woolim, що створений і використовується в Північній Кореї. Планшет привезли на конгрес троє хакерів: Флоріан Граноу, Ніклас Шайс і Мануель Любецкі. За словами одного […]

Apple працює над бездротовою зарядкою для iPhone 8

Після випуску моделі без роз’єму для підключення навушників і переведення користувачів на Lightning і бездротові рішення, Apple отримала в свою сторону безліч докорів. Перш за все зазначалася неможливість слухати музику через провідну гарнітуру і заряджати пристрій. Схоже, компанія активно працює над усуненням цієї проблеми і готує революцію в питанні зарядки. Бездротову, звичайно. За повідомленнями спеціалізованого ресурсу […]

Apple почала роздрібний продаж iPhone 7 в країнах першої хвилі

Вчора, 16 вересня, відбувся офіційний старт продажу нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus в фірмових магазинах Apple, які розташовуються в так званих «країнах першої хвилі». Покупці, які завчасно вишикувалися в чергу перед торговими точками, почали отримувати свої смартфони. Ось тільки у вільному доступі зараз знаходяться лише iPhone 7, та й то без кольору Jet Black – […]