Apple завжди прагнула зробити свої пристрої максимально захищеними від сторонніх очей. Однією з перших ввела моду на сканер відбитків пальців, інтегрувавши модуль в iPhone 5s в 2013 році. Застосувала розблокування комп’ютерів Mac за допомогою смарт-годинників Apple Watch.

"Нове покоління Apple Watch навчать розпізнавати власника по пульсу"

А тепер в щільну підійшла і до питання безпеки самого носимого аксесуару. На сьогоднішній день захист смарт-годинників Apple Watch передбачає необхідність введення пін-коду кожного разу після зняття пристрою з руки власника. Але Apple планує піти ще далі.

У планах компанії – ідентифікація власника смарт-годинника за пульсом.

У новій патентній заявці Apple описує принципи ідентифікації власника за допомогою вбудованого в смарт-годинник датчика ЧСС. Біометрична авторизація – одна з найнадійніших способів захисту. Збираючи дані про кількість кисню в крові, інженери планують побудувати програмний алгоритм порівняння з показаннями власника.

"2"

На сьогоднішній день жоден з представлених на ринку годинників Apple Watch не оснащений можливістю вимірювати рівень вмісту кисню в крові. Але найцікавіше, що на апаратному рівні це можливо. Apple просто програмно обмежила подібну можливість в годиннику з метою уникнути потрапляння під категорію «медичні пристрої».

Патентна заявка №20160296142 тільки вчора була зареєстрована Патентним Бюро США і, схоже, що цього разу розробка має всі шанси не відправитися в довгий ящик.

Нагадаємо, що Apple планує розширити функціональні можливості Apple Watch.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У WhatsApp тепер можна викликати співрозмовника з будь-якого чату

У користувачів WhatsApp з’явилася нова функція, що дозволяє повідомити співрозмовника про написання повідомлення. Причому, це не залежить від статусу користувача: «в мережі», «не турбувати» та інше. Оновлення вже доступно для всіх бажаючих на Android і iOS. Правда, в веб-версії воно ще не доступне. Ця функція схожа з технологією відправки повідомлень в месенджері Slack. Щоб співрозмовник звернув […]

Топ 5 редакторів для монтажу відео

Щоб зняти відео, потрібна всього лише камера або хоча б хороший смартфон. Однак для того, щоб зробити з відео ролик або навіть фільм, знадобиться спеціальний редактор відео, в якому ви зможете змонтувати відзнятий матеріал, відредагувати, «почистити», додати ефекти. Але ідеального редактора відео немає, тому що вимоги у всіх різні. Нижче представлені 5 популярних редакторів, від […]

AliveCor представила ремінець для Apple Watch, що дозволяє знімати ЕКГ

Компанія AliveCor представила ремінець для «розумних» годиників Apple Watch, завдяки якому власник зможе швидко знімати кардіограму. Як заявив консультант-кардіолог лікарні св. Річарда в Чічестер, Західний Суссек, Марк Таннер «це вражаюче технологічне досягнення». Аксесуар під назвою Kardia Band дозволяє в домашніх умовах робити електрокардіограму. Пристрій виконаний у вигляді ремінця з двома електродами на зовнішній стороні. Мобільний […]