Не секрет, що Apple інвестує значні кошти та докладає масу зусиль для того, щоб підприємства партнерів, на яких виробляються «яблучні» гаджети, наносили менше шкоди навколишньому середовищу за рахунок використання відновлювальних джерел енергії.

Як стало відомо, компанія уклала угоду, в межах якої всі об’єкти компанії в Сінгапурі будуть переведені на електроенергію, що добувається з відновлювальних джерел енергії.  

Apple уклала угоду з сінгапурською компанією Sunseap Group, яка буде постачати в приміщення електроенергію, що виробляється сонячними панелями. Останні встановлені на дахах 800 приміщень в місті. З 50 мегават, які виробляються панелями, Apple буде отримувати лише 33. Частина електроенергії буде використовуватися для освітлення в муніципальних житлових будинках.

В Китаї Apple працювала сумісно з компанією SunPower та чотирма місцевими організаціями над проектом з використанням сонячної енергії в провінції Сичуань, де буде вироблятися до 80 мільйонів кіловат-годин чистої електроенергії щорічно.

Варто зазначити, що в США виробничі потужності Apple забезпечуються на 100% енергією з відновлювальних джерел.

Слід також зазначити про те, що Apple офіційно підтвердила інформацію про відкриття першого в Сінгапурі Apple Store, який буде працювати виключно на сонячній енергії. Відвідати магазин споживачі зможуть вже у 2016 році.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Пожежа на виробництві iPhone в Гуанчжоу

У неділю ввечері на території виробничого комплексу компанії Foxconn в Чженчжоу, де здійснюється збірка iPhone, сталася пожежа. Пожежники і рятувальники ліквідували осередок займання протягом декількох годин.  Як повідомили в прес-службі Hon Hai Industry (Foxconn), в результаті НП жертв і серйозних руйнувань немає, причини спалаху з’ясовуються.  На даний момент відомо, що пожежа почалася у вентиляційній трубі центральної […]

Через хакерську атаку гості готелю не могли потрапити в свої номери

Один з найкращих готелів Romantik Seehotel Jägerwirt підтвердив факт виплати хакерам приблизно $1,6 тисячі в біткоїнах. Зловмисникам вдалося зламати систему електронних ключів готелю, через що майже дві сотні гостей не могли потрапити в свої номери. Розкішний чотиризірковий готель Romantik Seehotel Jägerwirt розташований в красивому місці на березі озера і має сучасну інфраструктуру, що включає в […]

В Сеть выложены пароли от 5 миллионов ящиков GMail

В публичном доступе появилась обширная база данных с паролями и адресами к 4,93 миллионам аккаунтам Gmail. Пользователи, первыми обнаружившие файл, сообщают, что более 60% записей (логин-пароль) валидны. Поверхностное изучение файла показало, что среди учетных записей присутствуют логины как англоязычных пользователей, так и испано- и русскоязычных пользователей почтового ресурса. В документе также присутствуют несколько тысяч почтовых […]