Не секрет, що Apple інвестує значні кошти та докладає масу зусиль для того, щоб підприємства партнерів, на яких виробляються «яблучні» гаджети, наносили менше шкоди навколишньому середовищу за рахунок використання відновлювальних джерел енергії.

Як стало відомо, компанія уклала угоду, в межах якої всі об’єкти компанії в Сінгапурі будуть переведені на електроенергію, що добувається з відновлювальних джерел енергії.  

Apple уклала угоду з сінгапурською компанією Sunseap Group, яка буде постачати в приміщення електроенергію, що виробляється сонячними панелями. Останні встановлені на дахах 800 приміщень в місті. З 50 мегават, які виробляються панелями, Apple буде отримувати лише 33. Частина електроенергії буде використовуватися для освітлення в муніципальних житлових будинках.

В Китаї Apple працювала сумісно з компанією SunPower та чотирма місцевими організаціями над проектом з використанням сонячної енергії в провінції Сичуань, де буде вироблятися до 80 мільйонів кіловат-годин чистої електроенергії щорічно.

Варто зазначити, що в США виробничі потужності Apple забезпечуються на 100% енергією з відновлювальних джерел.

Слід також зазначити про те, що Apple офіційно підтвердила інформацію про відкриття першого в Сінгапурі Apple Store, який буде працювати виключно на сонячній енергії. Відвідати магазин споживачі зможуть вже у 2016 році.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створені роботи для боїв в доповненій реальності

Компанія Reach Robotics розробила роботів-павуків для битви з містичними істотами в доповненій реальності. Схожі на павуків апарати під назвою MekaMon дозволять своїм власникам влаштовувати бої з містичними істотами прямо у власній вітальні. Битви будуть проходити в доповненій реальності, для чого користувачеві знадобиться смартфон. На екрані гаджета можна буде побачити, як робот, який перебуває в одній кімнаті […]

На продавця смартфонів за $4 завели кримінальну справу

Пам’ятаєте індійський смартфон Freedom 251, який продавали за $4? Ще в липні 2016 року виявився, що це масштабне “розведення” людей. Пов’язано це було з постійним перенесенням поставок і невиразною піар-кампанією. Не повірив в неї і уряд Індії. Влада підозрює главу Ringing Bells Мохіта Гоела в шахрайстві, тому він був заарештований і тепер чекає на суд. […]

Утилиты. POLO – в поисках iPhone

Реалии современной жизни таковы, что человек без смартфона чувствует себя не полноценным. Человек без телефона становится нервным, тревожным, он пропустит наиважнейшие звонки, он не посмотрит почту, не проставит лайки и подобные атрибуты современного время препровождения. Смартфон теряется, это факт. И непременно в самый не подходящий момент. Вы оделись, и обнаруживаете, телефона с собой нет, на […]