Не секрет, що Apple інвестує значні кошти та докладає масу зусиль для того, щоб підприємства партнерів, на яких виробляються «яблучні» гаджети, наносили менше шкоди навколишньому середовищу за рахунок використання відновлювальних джерел енергії.

Як стало відомо, компанія уклала угоду, в межах якої всі об’єкти компанії в Сінгапурі будуть переведені на електроенергію, що добувається з відновлювальних джерел енергії.  

Apple уклала угоду з сінгапурською компанією Sunseap Group, яка буде постачати в приміщення електроенергію, що виробляється сонячними панелями. Останні встановлені на дахах 800 приміщень в місті. З 50 мегават, які виробляються панелями, Apple буде отримувати лише 33. Частина електроенергії буде використовуватися для освітлення в муніципальних житлових будинках.

В Китаї Apple працювала сумісно з компанією SunPower та чотирма місцевими організаціями над проектом з використанням сонячної енергії в провінції Сичуань, де буде вироблятися до 80 мільйонів кіловат-годин чистої електроенергії щорічно.

Варто зазначити, що в США виробничі потужності Apple забезпечуються на 100% енергією з відновлювальних джерел.

Слід також зазначити про те, що Apple офіційно підтвердила інформацію про відкриття першого в Сінгапурі Apple Store, який буде працювати виключно на сонячній енергії. Відвідати магазин споживачі зможуть вже у 2016 році.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Смарт-лампи Philips автоматично змінюють колір відповідно до часу доби, щоб поліпшити сон користувача

Компанія Philips оголосила про розробку чергового продукту, який має поліпшити наше життя. На цей раз фірма приділила особливу увагу підтримці правильного режиму сну. «Розумні» лампи лінійки Hue тепер відмінно знають, як господареві краще поспати і як потрібно прокинутися, щоб відчувати себе зарядженим весь день. Смарт-лампи Philips Hue можуть автоматично управляти освітленням, підбираючи оптимальні умови для […]

Mac mini не забыт

Наверное, сейчас мало кто вспомнит дату последнего обновления Mac mini. Он является самым старым компьютер яблочной компании, среди представленных на прилавках. Его устарелость отображается во всем, как в комплектующих, так и в самой чистой производительности. При всем этом, стоит отметить, что цена на Mac mini не намного ниже, чем у самого дешёвого MacBook. Хотя в […]

Рекламодавці розривають контракт з найбільш відомим відеоблогером через скандал

Disney Maker Studios і YouTube закрили спільні проекти з найбільш високооплачуваним відеоблогером Феліксом Чельбергом, більш відомим як PewDiePie, пише The Verge. Причиною цього стали його ролики, в яких містилися ознаки антисемітизму. В одному зі свіжих відео PewDiePie продемонстрував двох жителів Індії, які тримають в руках плакат з написом «Смерть євреям». Блогер найняв їх через інтернет […]