Не секрет, що Apple інвестує значні кошти та докладає масу зусиль для того, щоб підприємства партнерів, на яких виробляються «яблучні» гаджети, наносили менше шкоди навколишньому середовищу за рахунок використання відновлювальних джерел енергії.

Як стало відомо, компанія уклала угоду, в межах якої всі об’єкти компанії в Сінгапурі будуть переведені на електроенергію, що добувається з відновлювальних джерел енергії.  

Apple уклала угоду з сінгапурською компанією Sunseap Group, яка буде постачати в приміщення електроенергію, що виробляється сонячними панелями. Останні встановлені на дахах 800 приміщень в місті. З 50 мегават, які виробляються панелями, Apple буде отримувати лише 33. Частина електроенергії буде використовуватися для освітлення в муніципальних житлових будинках.

В Китаї Apple працювала сумісно з компанією SunPower та чотирма місцевими організаціями над проектом з використанням сонячної енергії в провінції Сичуань, де буде вироблятися до 80 мільйонів кіловат-годин чистої електроенергії щорічно.

Варто зазначити, що в США виробничі потужності Apple забезпечуються на 100% енергією з відновлювальних джерел.

Слід також зазначити про те, що Apple офіційно підтвердила інформацію про відкриття першого в Сінгапурі Apple Store, який буде працювати виключно на сонячній енергії. Відвідати магазин споживачі зможуть вже у 2016 році.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Додаток Maps.me отримав можливість роботи з голосовою навігацією та підтримку 3D Touch

Спеціалісти безкоштовного сервісу Maps.me повідомили про оновлення додатку для iOS-пристроїв. У свіжому варіанті доданий функціонал навігації, а також підтримка 3D Touch для смартфонів iPhone 6s. За обіцянками розробників з новою версією Maps.me автомобілістам буде ще легше і зручніше орієнтуватися в населених пунктах. Зокрема, у додатку реалізовані голосові підказки під час навігації. «Друзі, ви давно просили […]

Альтернативная клавиатура SwiftKey получила поддержку русского языка

Как известно, одновременно с выпуском мобильной «операционки» iOS 8 всем разработчикам был предоставлен доступ к новому языку программирования Swift. Помимо разработки приложений на новом языке программирования, специалисты получили возможность создавать разнообразные клавиатуры для iPhone и iPad. Пользователям долго ждать не пришлось – за короткое время они получили очень много альтернативных клавиатур, в том числе и […]

Новый сервис Facebook «Safety Check» позволяет отправлять сообщения о бедствиях

Facebook на днях запустила новый сервис, который призван максимально разгрузить сеть в случае стихийного бедствия или крупной катастрофы. Функция называется «Проверка безопасности». Она призвана в автоматическом режиме идентифицировать пользователей, которые находятся в зоне бедствий, и посылать им соответствующий запрос. Создать «Проверку безопасности» решили в 2011 году, когда во время землетрясения в Японии, свыше 12,5 миллионов […]