Не секрет, що Apple інвестує значні кошти та докладає масу зусиль для того, щоб підприємства партнерів, на яких виробляються «яблучні» гаджети, наносили менше шкоди навколишньому середовищу за рахунок використання відновлювальних джерел енергії.

Як стало відомо, компанія уклала угоду, в межах якої всі об’єкти компанії в Сінгапурі будуть переведені на електроенергію, що добувається з відновлювальних джерел енергії.  

Apple уклала угоду з сінгапурською компанією Sunseap Group, яка буде постачати в приміщення електроенергію, що виробляється сонячними панелями. Останні встановлені на дахах 800 приміщень в місті. З 50 мегават, які виробляються панелями, Apple буде отримувати лише 33. Частина електроенергії буде використовуватися для освітлення в муніципальних житлових будинках.

В Китаї Apple працювала сумісно з компанією SunPower та чотирма місцевими організаціями над проектом з використанням сонячної енергії в провінції Сичуань, де буде вироблятися до 80 мільйонів кіловат-годин чистої електроенергії щорічно.

Варто зазначити, що в США виробничі потужності Apple забезпечуються на 100% енергією з відновлювальних джерел.

Слід також зазначити про те, що Apple офіційно підтвердила інформацію про відкриття першого в Сінгапурі Apple Store, який буде працювати виключно на сонячній енергії. Відвідати магазин споживачі зможуть вже у 2016 році.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Технологія AMD TrueAudio Next істотно поліпшить якість звуку в іграх

Протягом останніх років виробники графічних процесорів і розробники ігор приділяли підвищену увагу поліпшенню графіки, тоді як в плані якості звуку якісь зміни відбувалися вкрай рідко і були незначними. В цьому не було особливої потреби, так як користувач найчастіше просто знаходився перед монітором або телевізором і звичайного багатоканального звуку було досить. Але з появою віртуальної реальності […]

Які сувеніри можна купити в Apple Campus. Багато фото

Багато з вас вже були в роздрібних фірмових магазинах Apple і бачили представлений там асортимент товарів. Журналісти ресурсу 9to5 поділилися фотографіями продукції, представленої в Apple Campus, розташованому в Купертіно. За словами очевидців, магазин досить довгий, але при цьому вузький. У ньому представлено набагато більше техніки і різних аксесуарів, ніж в класичному Apple Store. Наприклад, там […]

Тім Кук: iPhone 7 отримає функцію, без якої ви не зможете жити

До прем'єри iPhone 7 залишаються ще місяці, а чутки про нього надходять з інтервалом вже в лічені дні. Підігрівають інтерес до новинки і заяви керівництва Apple. В інтерв'ю телеканалу CNBC глава компанії Тім Кук заявив, що у виробництві нового телефону задіяні інновації, які змусять власників старих смартфонів перейти на iPhone 7. «Попереду у нас найбільш […]