Смартфон Galaxy Note7 офіційно відправився відпочивати в інший світ. Але припинення виробництва і продажу не означає, що Samsung в праві поставити жирну крапку в історії цієї вибухонебезпечнеої моделі. Компанію чекає довга і витратна процедура відкликання пристроїв.

"1"

Як виявилося, змусити покупця повернути навіть проблемний смартфон не так просто. Надія, що «все обійдеться і мій екземпляр в порядку» у безтурботного споживача вмирає останньою. І південнокорейська компанія вирішила простимулювати власників Note7 додатковим бонусом.

При поверненні Galaxy Note7 з обміном на будь-який смартфон компанії передбачений ваучер на $100. Якщо власник Note7 вирішить виконати повне повернення коштів або придбати гаджет іншої компанії, покладений бонус у розмірі $25. Так Samsung хоче висловити «подяку за вірність покупця».

"2"

Навіть якщо ви обміняли Note7 на смартфон марки Samsung до офіційної заяви про бонусну програму, вам надається бонус в $75, отримати який можна в офіційному магазині компанії.

Подібна пропозиція діє поки виключно на території США. Але є шанс, що компанія займеться впровадженням подібної акції і в інших країнах.

Нагадаємо, що на днях було названо неофіційну причину вибухів Galaxy Note7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Форми Mac Pro продовжують розбурхувати уяву адептів PC

Хто б міг подумати, що настільки неоднозначний форм-фактор останнього на сьогоднішній день Mac Pro надихне таку кількість PC-послідовників? Цього разу проект під назвою Dune Case вирішив зібрати грошей на своє дітище на Kickstarter. Отже, що ми маємо? Dune Case має циліндричну форму. Всередині можна розмістити материнську плату типорозміру Mini-ITX (170 × 170 мм), пару накопичувачів […]

Загартоване скло BodyGuardz Pure 2 AlumiTech захистить екран iPhone

Захисна плівка – корисний і навіть необхідний аксесуар для смартфонів і планшетів. Вона захищає екран від механічних пошкоджень і подряпин. І через кілька місяців експлуатації для повернення iPhone ідеального образу буде достатньо всього лише її замінити. Компанія BodyGuardz представила захисне скло нового покоління BodyGuardz Pure 2 AlumiTech, яке характеризується підвищеною міцністю. У BodyGuardz Pure 2 […]

В AppStore пропала кнопка «Бесплатно»

В последние сутки пользователям AppStore пришлось немало удивиться: при скачивании приложений они не смогли обнаружить столь привычную иконку «Бесплатно». Действительно, компания из Купертино привнесла некоторые изменения в магазин приложений – произошла подмена названий. Теперь бесплатные программы можно установить на свой iдевайс при нажатии клавиши «Загрузить». Согласно предварительным сведениям, Apple пошла на данный шаг по требованию […]