До моменту виходу нового 12,9-дюймового планшету iPad Pro в мережі Інтернет ходили чутки, що Apple має намір оснастити новий планшет спеціальною операційною системою, яка буде являти собою суміш iOS та OS X. Однак, після анонсу нового планшета з'ясувалося, що Apple не наважилася на такий відчайдушний крок і в свіжому інтерв'ю Тім Кук розказав, чому компанія не збирається поєднувати настільну та мобільну платформи.

Як заявив керівник «яблучної» корпорації, отриманий внаслідок такого симбіозу гібрид не зміг би задовольнити ні користувачів MacBook, ні iPad. Тому Apple не буде слідувати прикладу компанії Microsoft та випускати гібридний пристрій, який поєднує риси планшета та ноутбука. Тім Кук пояснив, що споживачі не бажають користуватися гібридом Mac та iPad.

Експерти в цій галузі і раніше не особливо вірили в те, що Apple дійсно зможе поєднати iOS і OS X в одну універсальну операційну систему, принаймні найближчим часом. Для реалізації подібного проекту необхідно вирішити цілу купу проблем, які пов'язані з роботою програмного забезпечення, чим займатися в Apple зараз явно ніхто не збирається.

В своєму інтерв’ю Тім Кук підкреслив, що Apple не бачить сенсу поєднувати мобільну платформу iOS з настільною OS X, оскільки це не дає жодних переваг користувачам та негативно впливає на обидві платформи.

Крім цього, Тім Кук також пояснив свої слова про те, що після виходу iPad Pro користувачам більше не потрібні комп'ютери. Він уточнив, що мав на увазі комп'ютери на платформі Windows, а не Mac. Глава Apple впевнений, що світле майбутнє очікує як iPad, так і Mac.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple знизила вартість Apple Watch і представила нові ремінці

Припущення про те, що в ході вчорашньої презентації Apple представить оновлену версію годинників Apple Watch, не підтвердилися. Проте, дещо цікаве про Apple Watch на презентації все ж було. По-перше, ціна. Тепер найдешевша версія «яблучних» годинників з 38-мм дисплеєм тепер коштує не $ 349, як раніше, а всього $ 299. Зниження вартості на 50 доларів – це […]

Apple випустила нову версію програми Apple Music для Android

Apple випустила оновлений додаток стрімінгової служби Apple Music для мобільних пристроїв на Android. Оновлення виправляє помилки з відтворенням музики і сортуванням пісень в списках відтворення. У версії 0.9.11 розробники Apple виправили проблему з відтворенням музики, яка приводила до того, що програвач пропускав перші дві секунди треків. Крім цього, виправлена помилка, пов’язана з неправильним сортуванням пісень […]

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!