До моменту виходу нового 12,9-дюймового планшету iPad Pro в мережі Інтернет ходили чутки, що Apple має намір оснастити новий планшет спеціальною операційною системою, яка буде являти собою суміш iOS та OS X. Однак, після анонсу нового планшета з'ясувалося, що Apple не наважилася на такий відчайдушний крок і в свіжому інтерв'ю Тім Кук розказав, чому компанія не збирається поєднувати настільну та мобільну платформи.

Як заявив керівник «яблучної» корпорації, отриманий внаслідок такого симбіозу гібрид не зміг би задовольнити ні користувачів MacBook, ні iPad. Тому Apple не буде слідувати прикладу компанії Microsoft та випускати гібридний пристрій, який поєднує риси планшета та ноутбука. Тім Кук пояснив, що споживачі не бажають користуватися гібридом Mac та iPad.

Експерти в цій галузі і раніше не особливо вірили в те, що Apple дійсно зможе поєднати iOS і OS X в одну універсальну операційну систему, принаймні найближчим часом. Для реалізації подібного проекту необхідно вирішити цілу купу проблем, які пов'язані з роботою програмного забезпечення, чим займатися в Apple зараз явно ніхто не збирається.

В своєму інтерв’ю Тім Кук підкреслив, що Apple не бачить сенсу поєднувати мобільну платформу iOS з настільною OS X, оскільки це не дає жодних переваг користувачам та негативно впливає на обидві платформи.

Крім цього, Тім Кук також пояснив свої слова про те, що після виходу iPad Pro користувачам більше не потрібні комп'ютери. Він уточнив, що мав на увазі комп'ютери на платформі Windows, а не Mac. Глава Apple впевнений, що світле майбутнє очікує як iPad, так і Mac.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла правдива версія реклами Siri з Нілом Патріком Харрісом

  На початку травня Apple випустила рекламний ролик для iPhone 6s за участю Нілу Патріка Харріса. 30-секундний кліп демонструє голосовий помічник Siri, за допомогою якого можна керувати смартфоном. Зірка серіалу «Як я зустрів вашу маму» репетирує промову подяки перед дзеркалом: мікрофон-гребінець, впевнена постава і вогонь в очах – всі атрибути переможця в наявності. Siri ж зачитує […]

Доступен новый MS Office для Mac

Давненько бородатые парни в очках из Редмонда не радовали нас новыми версиями Microsoft Office для Mac. В течении нескольких лет выпускались обновления, вышел Office для iPad, но ничего принципиально нового не происходило. Но всё плохое и хорошее когда-то заканчивается, и Microsoft снова решила осчастливить нас своей продукцией. По уверениям всё тех же бородатых разработчиков, официальный […]

Дрон зі штучним інтелектом навчився обходитися без GPS

Розробники з компанії Exyn Technologies створили штучний інтелект, завдяки якому дрони вміють автономно літати в приміщеннях без GPS. А ще машини, оснащені такою програмною розробкою, цілком стерпно орієнтуються в темряві і здатні самостійно вибудовувати маршрут, покладаючись на свої сенсори. «Зробити такий штучний інтелект для дронів набагато складніше, ніж розробити аналогічну програму для безпілотних автомобілів або […]