До моменту виходу нового 12,9-дюймового планшету iPad Pro в мережі Інтернет ходили чутки, що Apple має намір оснастити новий планшет спеціальною операційною системою, яка буде являти собою суміш iOS та OS X. Однак, після анонсу нового планшета з'ясувалося, що Apple не наважилася на такий відчайдушний крок і в свіжому інтерв'ю Тім Кук розказав, чому компанія не збирається поєднувати настільну та мобільну платформи.

Як заявив керівник «яблучної» корпорації, отриманий внаслідок такого симбіозу гібрид не зміг би задовольнити ні користувачів MacBook, ні iPad. Тому Apple не буде слідувати прикладу компанії Microsoft та випускати гібридний пристрій, який поєднує риси планшета та ноутбука. Тім Кук пояснив, що споживачі не бажають користуватися гібридом Mac та iPad.

Експерти в цій галузі і раніше не особливо вірили в те, що Apple дійсно зможе поєднати iOS і OS X в одну універсальну операційну систему, принаймні найближчим часом. Для реалізації подібного проекту необхідно вирішити цілу купу проблем, які пов'язані з роботою програмного забезпечення, чим займатися в Apple зараз явно ніхто не збирається.

В своєму інтерв’ю Тім Кук підкреслив, що Apple не бачить сенсу поєднувати мобільну платформу iOS з настільною OS X, оскільки це не дає жодних переваг користувачам та негативно впливає на обидві платформи.

Крім цього, Тім Кук також пояснив свої слова про те, що після виходу iPad Pro користувачам більше не потрібні комп'ютери. Він уточнив, що мав на увазі комп'ютери на платформі Windows, а не Mac. Глава Apple впевнений, що світле майбутнє очікує як iPad, так і Mac.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В обновлении iOS 7.0.3 от Apple будет исправлена работа iMessage

    Компания Apple работает над новым обновлением своей операционной системы: в скором времени появится iOS 7.0.3.     Основная задача разработчиков Apple – исправить неполадки, обнаруженные в предыдущей версии iOS 7.0.2. В частности, у многих владельцев гаджетов возникли проблемы с использованием мессенджера iMessage: после отправки сообщений пользователи раз за разом получают информация о неудавшейся […]

Хакери викрали автомобіль Tesla за допомогою смартфона

Дослідники з компанії Promon знайшли слабкі місця в Android-додатку Tesla, які дозволяють отримати повний контроль над автомобілем. Як стверджують хакери, за допомогою цієї «дірки» зловмисники можуть віддалено викрасти автомобіль і направити його в потрібне місце призначення. Атака на електроніку електромобілів – улюблена тема сучасних хакерів. Згідно з даними TrendMicro, близько 90% користувачів Android-пристроїв знаходяться під […]

Snowboard Party 2 – створена для тих, хто сумує за шаленим драйвом

Якщо ви коли-небудь в житті запускали SSX, то зараз, мабуть, дуже сумуєте за такими спогадами, як сніг, хуртовина, дошка над головою і захоплені крики глядачів. Якщо ви коли-небудь запускали Tony Hawk's Pro Skater, то зараз, мабуть, дуже сумуєте за спогадами про шалені трюки, швидкість і лихий рок з колонок. Дивна річ, але обидва цих забутих […]