До моменту виходу нового 12,9-дюймового планшету iPad Pro в мережі Інтернет ходили чутки, що Apple має намір оснастити новий планшет спеціальною операційною системою, яка буде являти собою суміш iOS та OS X. Однак, після анонсу нового планшета з'ясувалося, що Apple не наважилася на такий відчайдушний крок і в свіжому інтерв'ю Тім Кук розказав, чому компанія не збирається поєднувати настільну та мобільну платформи.

Як заявив керівник «яблучної» корпорації, отриманий внаслідок такого симбіозу гібрид не зміг би задовольнити ні користувачів MacBook, ні iPad. Тому Apple не буде слідувати прикладу компанії Microsoft та випускати гібридний пристрій, який поєднує риси планшета та ноутбука. Тім Кук пояснив, що споживачі не бажають користуватися гібридом Mac та iPad.

Експерти в цій галузі і раніше не особливо вірили в те, що Apple дійсно зможе поєднати iOS і OS X в одну універсальну операційну систему, принаймні найближчим часом. Для реалізації подібного проекту необхідно вирішити цілу купу проблем, які пов'язані з роботою програмного забезпечення, чим займатися в Apple зараз явно ніхто не збирається.

В своєму інтерв’ю Тім Кук підкреслив, що Apple не бачить сенсу поєднувати мобільну платформу iOS з настільною OS X, оскільки це не дає жодних переваг користувачам та негативно впливає на обидві платформи.

Крім цього, Тім Кук також пояснив свої слова про те, що після виходу iPad Pro користувачам більше не потрібні комп'ютери. Він уточнив, що мав на увазі комп'ютери на платформі Windows, а не Mac. Глава Apple впевнений, що світле майбутнє очікує як iPad, так і Mac.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Камера iPhone 7 отримає оптичну стабілізацію

У мережі з’явився знімок модуля основної камери майбутнього «яблучного» смартфону, анонс якого очікується на початку вересня. Фотографію модуля камери iPhone 7 опублікував відомий постачальник різних витоків, французький ресурс Nohereelse. На знімку камера «сімки» представлена в порівнянні з аналогічними модулями iPhone 6, 6 Plus, 6s і 6s Plus. Якщо уважно придивитися до модулів, то можна побачити […]

Шансів на збереження 3,5 мм роз’єму все менше.

Чутки про плани Apple відмовитися від аудіороз’єма в iPhone стають все більш реальними. Азіатський ресурс Macotakara приєднався до колег з інших видань, які переконані в зменшенні товщини iPhone 7 за рахунок відсутнього 3,5 мм роз’єму. Аналогічної думки дотримуються представники компанії Fast Company, де впевнені ще й у тому, що Apple задіє коннектор Lightning для дротових […]

Три способи примусово закрити програму на Mac

Незважаючи на мрії фанатів яблучних пристроїв, техніка Apple не ідеальна. Це ж стосується і софта навіть в надійній OS X іноді попадаються дрібні баги. Або вона може зависнути. Зазвичай в цьому випадку у юзера з’являються два варіанти: почекати, поки програма “розморозиться” або завершити її примусово. Порад, як цікаво провести час, чекаючи відновлення програми, ми давати не […]