До моменту виходу нового 12,9-дюймового планшету iPad Pro в мережі Інтернет ходили чутки, що Apple має намір оснастити новий планшет спеціальною операційною системою, яка буде являти собою суміш iOS та OS X. Однак, після анонсу нового планшета з'ясувалося, що Apple не наважилася на такий відчайдушний крок і в свіжому інтерв'ю Тім Кук розказав, чому компанія не збирається поєднувати настільну та мобільну платформи.

Як заявив керівник «яблучної» корпорації, отриманий внаслідок такого симбіозу гібрид не зміг би задовольнити ні користувачів MacBook, ні iPad. Тому Apple не буде слідувати прикладу компанії Microsoft та випускати гібридний пристрій, який поєднує риси планшета та ноутбука. Тім Кук пояснив, що споживачі не бажають користуватися гібридом Mac та iPad.

Експерти в цій галузі і раніше не особливо вірили в те, що Apple дійсно зможе поєднати iOS і OS X в одну універсальну операційну систему, принаймні найближчим часом. Для реалізації подібного проекту необхідно вирішити цілу купу проблем, які пов'язані з роботою програмного забезпечення, чим займатися в Apple зараз явно ніхто не збирається.

В своєму інтерв’ю Тім Кук підкреслив, що Apple не бачить сенсу поєднувати мобільну платформу iOS з настільною OS X, оскільки це не дає жодних переваг користувачам та негативно впливає на обидві платформи.

Крім цього, Тім Кук також пояснив свої слова про те, що після виходу iPad Pro користувачам більше не потрібні комп'ютери. Він уточнив, що мав на увазі комп'ютери на платформі Windows, а не Mac. Глава Apple впевнений, що світле майбутнє очікує як iPad, так і Mac.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Cinema 3D: об’ємне відео на великому екрані без окулярів і обмежень

3D-фільми занурюють нас в цікавий і захоплюючий світ об’ємного відео. В кінотеатрах перегляд 3D-фільмів вже давно став звичайною справою. Але є у сучасній стереоскопічній технології один вагомий недолік – необхідність надягати спеціальні окуляри. ВАле вже існують альтернативні технології, які дозволяють створювати об’ємне зображення без застосування окулярів. Є вже і комерційні версії таких технологій. У тій же Nintendo […]

Павло Дуров запропонував створити в Криму «інформаційний офшор»

Засновник соціальної мережі «ВКонтакті» і месенджера Telegram Павло Дуров запропонував зробити Крим «інформаційним офшором» – територією, де не будуть діяти патенти і авторські права західних компаній. На таку ідею його спонукала новина про затримання засновника популярного торрент-трекера Kickass українця Артема Вауліна. «Сьогодні перестав працювати найпопулярніший торрент-трекер в світі. Його творець – 30-річний Артем Ваулін – […]

Hello Again – що означають слова із запрошення на презентацію

Всі ми звикли до того, що, коли Apple розсилає запрошення на свої презентації, на них є певний посил. Цього разу на запрошенні красується напис «Hello Again». Так що ж вона може нам сказати і на що натякнути? А історія за цією фразою є! Не всі користувачі продукції Apple знають історію самої корпорації, але тим не […]