Компанія Apple планує вкласти 1 мільйон доларів у проект, в рамках якого планується виробництво електроенергії. Для виробки електроенергії пропонується використовувати енергію морських хвиль.

Компанія з Купертіно має намір вкласти мільйон доларів у проект, який націлений на виробництво електроенергії з морських хвиль. Відповідно до неофіційних даних, в проекті візьме участь Агентство з відтворювальної енергетики Ірландії.

Очікується, що кошти будуть витрачені на проведення досліджень та експериментів з використанням спеціально спроектованих установок, які дають можливість користуватися енергією води в морях, а також перетворювати її на електроенергію.

Зараз керівництво Apple планує створити два нових дата-центри в Європі. На ці цілі необхідно близько 2 мільярдів доларів. Один із об'єктів буде розміщений на території Ірландії. Він почне працювати в 2017 році. Як раз цей об'єкт буде отримувати енергію хвиль з установок, що знаходяться в затокі Голуей.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що в листопаді 2014 року в Росії почала працювати перша електростанція, що бере електроенергію від морських хвиль. А от в Україні, за нашою інформацією, морські хвилі поки що не використовуються для добування електроенергії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла фінальна macOS Sierra 10.12.1

Протягом 41 дня Apple тестувала операційну систему macOS Sierra 10.12.1, по черзі випускаючи бета-версії для розробників і учасників публічного бета-тестування. Декілька годин тому, разом з релізом iOS 10.1 компанія представила і фінальну версію macOS Sierra 10.12.1. Оновлення складно назвати глобальним, але список змін все ж є: У додатку Фото створюється смарт-альбом для фотографій з ефектом […]

Такий інтернет речей нам не потрібен! Страшна історія злому

Інтернет речей вже стоїть на порозі нашого повсякденного життя. Це лише здається, що всякі розумні термостати, холодильники з Wi-Fi і підключені до мережі пральні машинки – доля технологічних ентузіастів і гіків. Звикнувши до смартфонів, планшетів і переносної електроніки ми будемо пускати в наше життя все більше нових гаджетів з можливістю бездротового підключення мобільних додатків для […]

Мартовские новинки от Тима Кука. Опус 4. Обновления MacBook Air и MacBook Pro с 13,3-дюймовым Retina-дисплеем

Безусловно, главными темами презентации Apple стали релизы Apple Watch и MacBook, но и кроме них хватало приятных новостей. Одной из таких приятных «ожидаемостей» стал апгрейд MacBook Air и 13,3-дюймового MacBook Pro.  MacBook Air не претерпел сильных изменений. В связи с выходом нового поколения процессоров Intel, компании Apple прямо таки пришлось выкинуть на рынок ноутбук с […]