Компанія Apple планує вкласти 1 мільйон доларів у проект, в рамках якого планується виробництво електроенергії. Для виробки електроенергії пропонується використовувати енергію морських хвиль.

Компанія з Купертіно має намір вкласти мільйон доларів у проект, який націлений на виробництво електроенергії з морських хвиль. Відповідно до неофіційних даних, в проекті візьме участь Агентство з відтворювальної енергетики Ірландії.

Очікується, що кошти будуть витрачені на проведення досліджень та експериментів з використанням спеціально спроектованих установок, які дають можливість користуватися енергією води в морях, а також перетворювати її на електроенергію.

Зараз керівництво Apple планує створити два нових дата-центри в Європі. На ці цілі необхідно близько 2 мільярдів доларів. Один із об'єктів буде розміщений на території Ірландії. Він почне працювати в 2017 році. Як раз цей об'єкт буде отримувати енергію хвиль з установок, що знаходяться в затокі Голуей.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що в листопаді 2014 року в Росії почала працювати перша електростанція, що бере електроенергію від морських хвиль. А от в Україні, за нашою інформацією, морські хвилі поки що не використовуються для добування електроенергії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Технологическое будущее. Часть 4. Искусственная Google-кожа

В этом выпуске Технологического будущего мы поговорим о том, что Google разрабатывает искусственную кожу для диагностирования рака. Прочитав предыдущую фразу, естественным будет вопрос: «Зачем такой компании лезть в биологическую сферу?». Дело в том, что этот ИТ-гигант занимается любыми проектами, связанными с портативной электроникой, в том числе и такой, которую можно использовать для диагностирования рака на […]

Apple переведе всі нові iPhone на OLED-дисплеї

Авторитетне японське ділове видання Nikkei з посиланням на галузеві джерела повідомило про те, що в найближчому майбутньому компанія Apple повністю переведе всі свої смартфони на OLED-екрани. Уже на початку осені купертінівці повинні представити свій перший iPhone з екраном на органічних світлодіодах. За даними джерел видання Nikkei, дисплей новинки займе майже всю фронтальну поверхню, а кнопка […]

Переконайтеся, що ваш Mac отримує оновлення бази шкідливих програм

Наші Mac дбають про безпеку. В OS X вбудовані різні інструменти такі, як File Quarantine. Цей інструмент перевіряє всі завантажені з Інтернету файли і поштові вкладення, звіряючи їх з базою відомих шкідливих програм. Він також блокує використання веб-плагінів, в яких були знайдені вразливості. Для того, щоб File Quarantine завжди був готовий захистити вас, йому потрібно отримувати […]