Компанія Apple планує вкласти 1 мільйон доларів у проект, в рамках якого планується виробництво електроенергії. Для виробки електроенергії пропонується використовувати енергію морських хвиль.

Компанія з Купертіно має намір вкласти мільйон доларів у проект, який націлений на виробництво електроенергії з морських хвиль. Відповідно до неофіційних даних, в проекті візьме участь Агентство з відтворювальної енергетики Ірландії.

Очікується, що кошти будуть витрачені на проведення досліджень та експериментів з використанням спеціально спроектованих установок, які дають можливість користуватися енергією води в морях, а також перетворювати її на електроенергію.

Зараз керівництво Apple планує створити два нових дата-центри в Європі. На ці цілі необхідно близько 2 мільярдів доларів. Один із об'єктів буде розміщений на території Ірландії. Він почне працювати в 2017 році. Як раз цей об'єкт буде отримувати енергію хвиль з установок, що знаходяться в затокі Голуей.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що в листопаді 2014 року в Росії почала працювати перша електростанція, що бере електроенергію від морських хвиль. А от в Україні, за нашою інформацією, морські хвилі поки що не використовуються для добування електроенергії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Huawei найняла колишнього дизайнера Apple для того, щоб зробити оболонку своїх смартфонів «простіше і душевніше»

На початку місяця виробник електроніки Huawei заявив, що протягом найближчих 5 років має намір обійти Apple і Samsung за обсягами виробництва і стати найбільшим в світі виробником смартфонів з часткою ринку більше 25%. Для цього компанії доведеться в кілька разів збільшити поставки своєї продукції. Само собою, просто так такого результату не досягти, але Huawei йде […]

Швейцарські годинники в корпусі Apple Watch продаються за 25000 доларів

Виробники швейцарських годинників залишилися небайдужими до випуску Apple Watch. Напевно, багато хто з них побоюються того, що з часом розумні годинники від технологічних компаній замінять класику. Однак є й ті, хто вирішив скористатися нагодою і продати кілька механічних годинників в корпусі популярних Apple Watch. Swiss Alp Watch від відомого виробника H. Moser & Cie стоять 24900 […]

GAMES. Evoland – ностальгия по культовым RPG играм

Хорошо, что создатели мобильных платформ позаботились том, чтобы с их помощью можно было бы играть в различные игры. Взять хотя бы популярную, и многими любимую игру Evoland. Некоторые геймеры могут утверждать, что это творение компании  Shiro Games трудно отнести к какому-то конкретному игровому жанру, хотя на самом деле все довольно просто. Вне сомнения Evoland относится […]