"Названа неофіційна причина вибухів Galaxy Note7"

Дні смартфону Galaxy Note7 полічені. Позавчора компанія офіційно заявила про припинення продажу свого флагману, а користувачі, які вирішили повернути придбані гаджети, отримали спеціальні комплекти для утилізації.

У планах південнокорейського виробника – проведення власної експертизи з метою виявлення причин довільного загоряння пристроїв. Але поки компанія збирає пристрої по всьому світу (а процес цей копіткий і трудомісткий), видання Financial Times висловило власну позицію, назвавши можливі проблеми в архітектурі Note7.

"2"

Ряд відомостей вказує на те, що після перших випадків займання Note7 Samsung оперативно поміняла постачальника акумуляторів для своїх пристроїв. Але проблему це не вирішило. Зараз під прицілом звинувачень компанії власні інженери.

Змінивши частоту роботи чіпів SoC (система на кристалі) з метою зниження часу, який потрібен для зарядки пристрою, інженери не врахували, що встановлений в Note7 акумулятор може просто не впоратися з таким навантаженням.

При спробі зарядити акумулятор за надто короткий час, є ризик його виходу з ладу. Спробуйте сильно навантажити двигун автомобіля – і він може вибухнути. Довелося чимось жертвувати.

На сьогоднішній момент описані виданням Financial Times гіпотези офіційно не підтверджені. Зрозуміло, Samsung знайде причину загоряння серії Galaxy Note7, але продаж смартфону це вже не воскресить.

"3"

Довіра – тонка штука. Щоб її заслужити потрібні роки, але перекреслити її можна одним вибухнувшим пристроєм.

Нагадаємо, що відгук Galaxy Note7 обійдеться Samsung в $17 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Українці розробили додаток для синхронного перекладу розмов

Команда українських розробників створила додаток Chatlas, що дозволяє миттєво організувати переклад живого спілкування або телефонної розмови. Розробка сервісу велася близько року, а днями автори представили його першу версію. Завантажити додаток можна безкоштовно, проте за користування Chatlas стягується плата, так як переклад здійснюють живі люди. Як розповіли розробники, на сьогоднішній день в системі зареєструвалися вже понад […]

Water balance. Пить воду – хорошая привычка

Одна из полезных программ на телефоне для здоровья Вашего организма! С помощью которой Вы легко сможете рассчитать то количество воды, которое необходимо выпивать ежедневно. Таким образом Вы сможете сами себя контролировать. Множество людей утверждают, что с началом использования этой программы заметили на сколько мало жидкости они пили и раньше, и насколько с каждым днем – […]

Мартін Хайек показав концепт чорних AirPods

Бездротові навушники AirPods, представлені на презентації iPhone 7, отримали суперечливі відгуки серед оглядачів і користувачів через відсутність надійних кріплень і небезпеку втратити гарнітуру. Але графічний дизайнер Мартін Хайек знайшов ще одну можливість поліпшити пристрій – і додав чорне забарвлення з глянцевою фактурою, за аналогією з новим забарвленням Jet Black для iPhone. Хайек вже неодноразово експериментував […]