"Названа неофіційна причина вибухів Galaxy Note7"

Дні смартфону Galaxy Note7 полічені. Позавчора компанія офіційно заявила про припинення продажу свого флагману, а користувачі, які вирішили повернути придбані гаджети, отримали спеціальні комплекти для утилізації.

У планах південнокорейського виробника – проведення власної експертизи з метою виявлення причин довільного загоряння пристроїв. Але поки компанія збирає пристрої по всьому світу (а процес цей копіткий і трудомісткий), видання Financial Times висловило власну позицію, назвавши можливі проблеми в архітектурі Note7.

"2"

Ряд відомостей вказує на те, що після перших випадків займання Note7 Samsung оперативно поміняла постачальника акумуляторів для своїх пристроїв. Але проблему це не вирішило. Зараз під прицілом звинувачень компанії власні інженери.

Змінивши частоту роботи чіпів SoC (система на кристалі) з метою зниження часу, який потрібен для зарядки пристрою, інженери не врахували, що встановлений в Note7 акумулятор може просто не впоратися з таким навантаженням.

При спробі зарядити акумулятор за надто короткий час, є ризик його виходу з ладу. Спробуйте сильно навантажити двигун автомобіля – і він може вибухнути. Довелося чимось жертвувати.

На сьогоднішній момент описані виданням Financial Times гіпотези офіційно не підтверджені. Зрозуміло, Samsung знайде причину загоряння серії Galaxy Note7, але продаж смартфону це вже не воскресить.

"3"

Довіра – тонка штука. Щоб її заслужити потрібні роки, але перекреслити її можна одним вибухнувшим пристроєм.

Нагадаємо, що відгук Galaxy Note7 обійдеться Samsung в $17 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Enemy Strike 2 – ностальжи за стрільбою в тирі

  Кажуть, що сама по собі ностальгія – річ хороша. Тільки пам'ятаючи, що було раніше, можна будувати усвідомлене майбутнє. Головне – не зациклюватися на цій ностальгії, не будувати навколо неї все своє існування. Це стосується в першу чергу ігор: галузь, яка найбільш схильна до старіння. Ностальгія в ігровій культурі є і має право на існування […]

Cortana 2.0 принесе новий інтерфейс голосового помічника на iPhone

Microsoft раніше згадала, що не вважає Siri конкурентом Cortana і зосередилася на розвитку спеціальної версії фірмового голосового асистента для “яблучної” платформи. Тепер компанія випустила оновлення Cortana 2.0 для iPhone, яке приносить новий користувальницький інтерфейс, перероблену функцію здійснення дзвінків і відправлення повідомлень, зміни в роботі заміток та інші поліпшення. Список змін в Cortana 2.0: повністю перероблений призначений […]

Тім Кук: Apple бракує досвіду для побудови мобільної мережі

Схоже компанія з Купертіно придивляється до нових горизонтів. Мобільний зв'язок – місце, де нога Apple ще не ступала, але, швидше за все і не ступить. Про це повідав Тім Кук в Амстердамі, на івент Startup Fest Europe. У Купертіно вже випробували на собі досвід MVNO (Mobile Virtual Network Operator). У цьому випадку компанія користується мережами […]