Для тих, хто звик користуватися виключно флагманським смартфоном, початок осені цього року обіцяв три пристрої: iPhone 7 і iPhone 7 Plus від Apple і Galaxy Note7 від Samsung.

"На тлі проблем Samsung ціни на акції Apple досягли річного максимуму"

Продаж другого розпочався ще в середині серпня, але при проектуванні смартфону південнокорейська компанія допустила фатальну помилку. Самозаймистий гаджет вдарив і по репутації Samsung, і по вартості її акцій. Тільки за вересень Nasdaq відзначає падіння капіталізації кампанії на $22 млрд.

Конкуренція на тлі таких гігантів як Samsung і Apple не прощає помилок. Поки в Південній Кореї розмірковують над стабілізацією ситуації навколо проблемної моделі Note7, акції Apple ростуть рекордними темпами.

"2"

Так, станом на 10 жовтня пікова ціна (о 21:17) за один цінний папір Apple Inc. склала $116,49. І це максимальна позначка за 2016 рік.

Якщо тенденція зростання збережеться, то у американської компанії є всі шанси подолати і свій історичний максимум, подолавши рекорд травня 2015 року. Півтора роки тому ціна за акцію Apple становила $132,54.

Нагадаємо, що з вчорашнього дня власники Galaxy Note7 почали отримувати комплекти для утилізації пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Следим за Instagram с Grids

Для миллионов людей сегодня Instagram является очень популярным фотоблогом. Невероятное число поклонников им пользуется с помощью версии для мобильных устройств. Нужно сказать, что все попытки, которые были направлены на создание приложения для Mac и PC оказались не удачными. Однако совсем недавно в Mac App Store появился Grids, который стал идеальным десктопным решением. По большой части […]

Автомобілі Audi інформуватимуть водіїв про переключення сигналів світлофорів

Компанія Audi починає впровадження на своїх автомобілях системи Traffic Light Information, яка допоможе водіям краще планувати рух в міських умовах. Йдеться про демонстрацію на приладовій панелі спеціального таймера, що відображає час до перемикання сигналу світлофору на шляху прямування. Інформація буде передаватися на бортовий комп’ютер машини в режимі реального часу за допомогою мобільного зв’язку LTE. Заздалегідь […]

Технологія швидкої зарядки Pump Express 3.0 від MediaTek дозволяє зарядити смартфон до 70% за 20 хвилин

  Компанія MediaTek представила нове покоління своєї технології швидкої зарядки Pump Express 3.0, яка, як стверджується, є найшвидшим рішенням для зарядки батарей сучасних смартфонів. За допомогою Pump Express 3.0 акумуляторну батарею пристрою можна зарядити від 0 до 70% всього за 20 хвилин. Найближчі конкуренти демонструють результат вдвічі гірше, а при використанні звичайної зарядки користувачеві знадобиться […]