Для тих, хто звик користуватися виключно флагманським смартфоном, початок осені цього року обіцяв три пристрої: iPhone 7 і iPhone 7 Plus від Apple і Galaxy Note7 від Samsung.

"На тлі проблем Samsung ціни на акції Apple досягли річного максимуму"

Продаж другого розпочався ще в середині серпня, але при проектуванні смартфону південнокорейська компанія допустила фатальну помилку. Самозаймистий гаджет вдарив і по репутації Samsung, і по вартості її акцій. Тільки за вересень Nasdaq відзначає падіння капіталізації кампанії на $22 млрд.

Конкуренція на тлі таких гігантів як Samsung і Apple не прощає помилок. Поки в Південній Кореї розмірковують над стабілізацією ситуації навколо проблемної моделі Note7, акції Apple ростуть рекордними темпами.

"2"

Так, станом на 10 жовтня пікова ціна (о 21:17) за один цінний папір Apple Inc. склала $116,49. І це максимальна позначка за 2016 рік.

Якщо тенденція зростання збережеться, то у американської компанії є всі шанси подолати і свій історичний максимум, подолавши рекорд травня 2015 року. Півтора роки тому ціна за акцію Apple становила $132,54.

Нагадаємо, що з вчорашнього дня власники Galaxy Note7 почали отримувати комплекти для утилізації пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Форд вмонтує CarPlay в усі автомобілі 2017 року випуску

Обов’язкова умова інтеграції з CarPlay і Android Auto – Sync 3 на борту. Напередодні міжнародної виставки CES +2016 американський виробник автомобілів Ford повідомив, що з 2017 року в усіх її авто з’явиться підтримка CarPlay і Android Auto. Так власники нових Ford (на кшталт кросовера Escape та інших моделей) зможуть максимально використовувати потенціал своїх iPhone або […]

Скидки в App Store на 23 марта 2014 года

Fastr Pro  Fastr — приложение, которое совмещает все преимущества удобной читалки и режим тренировки скорочтения по принципу Rapid Serial Visual Presentation. Fastr позволяет читать книги в двух режимах — в режиме обычного чтения и в режиме скорочтения. Так пользователь может читать книги частично в режиме скорочтения и частично в режиме обычного чтения, в зависимости от […]

Steam. GAMES. Букет жанрів в одній Hand of Fate

Карткові ігри виходять все частіше і частіше, і ми вже за звичкою чекаємо від них стандартної програми розваг. Однак Hand of Fate рве шаблон: тут немає онлайну і вбудованого магазину, зате є коктейль з текстового квесту, RPG, «настолки», власне, карткової гри і слешер. І коктейль цей вийшов дуже смачним. Кожна партія в Hand of Fate […]