Для тих, хто звик користуватися виключно флагманським смартфоном, початок осені цього року обіцяв три пристрої: iPhone 7 і iPhone 7 Plus від Apple і Galaxy Note7 від Samsung.

"На тлі проблем Samsung ціни на акції Apple досягли річного максимуму"

Продаж другого розпочався ще в середині серпня, але при проектуванні смартфону південнокорейська компанія допустила фатальну помилку. Самозаймистий гаджет вдарив і по репутації Samsung, і по вартості її акцій. Тільки за вересень Nasdaq відзначає падіння капіталізації кампанії на $22 млрд.

Конкуренція на тлі таких гігантів як Samsung і Apple не прощає помилок. Поки в Південній Кореї розмірковують над стабілізацією ситуації навколо проблемної моделі Note7, акції Apple ростуть рекордними темпами.

"2"

Так, станом на 10 жовтня пікова ціна (о 21:17) за один цінний папір Apple Inc. склала $116,49. І це максимальна позначка за 2016 рік.

Якщо тенденція зростання збережеться, то у американської компанії є всі шанси подолати і свій історичний максимум, подолавши рекорд травня 2015 року. Півтора роки тому ціна за акцію Apple становила $132,54.

Нагадаємо, що з вчорашнього дня власники Galaxy Note7 почали отримувати комплекти для утилізації пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung продемонструвала можливості свого складного смартфона

Вже на початку наступного року Samsung може представити два смартфона зі складними дисплеями. А поки цього не сталося, корейський виробник активно готує грунт для нових гаджетів. На цьому тижні компанія подала заявку на отримання нового патенту, в якому описані можливості гаджетів з гнучкими екранами. Samsung планує використовувати гнучкі екрани в смартфонах, які зможуть складатися в […]

Китай випередив США за кількістю проданих iPhone

Кількість проданих iPhone в Китаї перевищило 131 мільйонів. Про це повідомляє Quartz з посиланням на звіт китайського інформаційного центру (China Internet Network Information Center), філії Міністерства промисловості та інформаційних технологій. Для порівняння, в США користувачів смартфонів Apple трохи більше 100 млн. Таким чином, Китай став найбільшим ринком для iPhone. У доповіді говориться, що 780 млн […]

Електронний браслет Pokemon Go Plus надійде в продаж на наступному тижні

Nintendo і Niantic Labs вирішили підігріти інтерес громадськості до гри з елементами доповненої реальності Pokemon Go, шалена популярність якої в світі починає потихеньку знижуватися. У цій нелегкій справі їм має допомогти пристрій під назвою Pokemon Go Plus, який, як повідомляється в прес-релізі, надійде в продаж 16 вересня за ціною $34,99. Pokemon Go Plus являє собою […]