Для тих, хто звик користуватися виключно флагманським смартфоном, початок осені цього року обіцяв три пристрої: iPhone 7 і iPhone 7 Plus від Apple і Galaxy Note7 від Samsung.

"На тлі проблем Samsung ціни на акції Apple досягли річного максимуму"

Продаж другого розпочався ще в середині серпня, але при проектуванні смартфону південнокорейська компанія допустила фатальну помилку. Самозаймистий гаджет вдарив і по репутації Samsung, і по вартості її акцій. Тільки за вересень Nasdaq відзначає падіння капіталізації кампанії на $22 млрд.

Конкуренція на тлі таких гігантів як Samsung і Apple не прощає помилок. Поки в Південній Кореї розмірковують над стабілізацією ситуації навколо проблемної моделі Note7, акції Apple ростуть рекордними темпами.

"2"

Так, станом на 10 жовтня пікова ціна (о 21:17) за один цінний папір Apple Inc. склала $116,49. І це максимальна позначка за 2016 рік.

Якщо тенденція зростання збережеться, то у американської компанії є всі шанси подолати і свій історичний максимум, подолавши рекорд травня 2015 року. Півтора роки тому ціна за акцію Apple становила $132,54.

Нагадаємо, що з вчорашнього дня власники Galaxy Note7 почали отримувати комплекти для утилізації пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nintendo викрили у продажу піратських копій ігор

Nintendo постійно застерігає користувачів від скачування ігор з неофіційних джерел, заявляючи про це, як про піратство. Проте саму компанію недавно викрили в продажу піратських ігор в фірмовому магазині. Про це заявив Френк Сіфалді в ході конференції GDC, порівнявши вміст ROM-файлів копій Super Mario Bros, знайденої на просторах Інтернету і купленої в офіційному магазині Nintendo. Проаналізувавши […]

Шутер Titanfall будет портирован на Mac

   Недавно вышедший шутер Titanfall, на который компания Microsoft возлагает большие надежды, не может, по мнению разработчиков, предназначаться лишь для одной платформы. Поэтому в настоящее время рассматривается возможность создания версии, предназначенной для Mac.    Известно, что разработчик шутера – компания Respawn Entertainment – организовала переговоры со студией Aspyr Media, которая будет заниматься портированием игры на […]

Вчені винайшли «вічну» батарею

Побічним ефектом роботи атомних електростанцій є значні обсяги радіоактивних відходів, які необхідно зберігати або утилізувати, витрачаючи чималі ресурси. Група фізиків і хіміків з Університету Брістоля запропонувала відносно простий спосіб переробки графітових стрижнів, що дозволяє створювати практично вічні алмазні батареї, які можуть знайти найширше застосування. В ході вивчення заглушених реакторів, які працювали близько 50 років, вчені […]