На початку вересня Samsung змушена була відкликати партію з 2,5 млн смартфонів Galaxy Note7. За оцінками аналітиків заміна проблемних моделей обійшлася компанії в $1 млрд.

"1"

Проблема так і не була вирішена. Замінені гаджети, як і раніше, самозаймалися без видимих на те причин. Вчора компанія анонсувала припинення продажу лінійки Galaxy Note7, сповістивши про це ряд авторизованих точок продажу.

Рішення компанії далося нелегко в силу значних фінансових втрат. За попередніми даними припинення виробництва і продажу Galaxy Note7 принесе південнокорейського бренду $17 мільярдів доларів збитків. Ця сума становить приблизно піврічну виручку від продажу флагманів.

"2"

Так, Samsung випускає відразу кілька серій смартфонів: від недорогих бюджетних «трубок» до наворочених і напханих передовими технологіями пристроїв серії Galaxy S і Galaxy Note. Але визначальну частину прибутку приносять саме флагмани.

Прогноз аналітиків на четвертий квартал 2016 року невтішний. Samsung чекає скорочення прибутку від сегменту смартфонів аж до 85%. Для будь-якої іншої компанії, зайнятої в сегменті ринку смартфонів, подібна ситуація означала б остаточне і безповоротне фіаско з повною втратою будь-якого контролю над продажем. Для Samsung порятунком стала саме наявність широкого асортименту пристроїв і виробництво відразу декількох серій мобільних гаджетів, включаючи смартфони.

Скільки часу піде у компанії на відновлення – питання часу. Одне зрозуміло вже зараз: смартфон Galaxy Note7 став чорною сторінкою історії бренду.

Нагадаємо, Samsung оголосила про припинення виробюництва Galaxy Note7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компанії Apple вдалося виграти суд у користувачів iPhone через зникаючі SMS-повідомлення

Судовий розгляд користувачів iPhone через помилку, що пов’язана з доставкою SMS-повідомлень, завершилось перемогою каліфорнійського гіганту. Таке рішення винесла окружний суддя Люсі Кох. Мова йде про позов колишніх користувачів iPhone, котрі подали на Apple в суд через проблеми зі зникненням повідомлень, що відсилались через iMessage замість звичайних SMS-повідомлень. Після переходу на смартфони на Android, деякі користувачі […]

Новый патент Apple затронет работу Siri

Компания Apple получила ещё один патент, который на этот раз непосредственно коснётся работы голосового клиента Siri. Если эта идея специалистов компании будет реализована, то голосовой ассистент станет гораздо умнее, так как в него будет внедрена функция сопоставления разнородной информации. В результате владельцы яблочных гаджетов смогут воспользоваться продвинутой системой напоминаний. Разработка получила название ‘active ontology’ (активная […]

EA вважає нову Apple TV загрозою майбутньому ігрових консолей

Поки гравці продовжують гадати, що буде після PlayStation 4 та Xbox One, крупні гравці на кшталт ЕА вже давно готуються до майбутнього. На конференції USB GB фінансовий директор компанії ЕА Блейк Йоргенсен поділився деякими своїми думками з цього приводу. «Ми в компанії ЕА вважаємо, що в майбутньому серйозні ігри нікуди не дінуться. Казуальні ігри звичайно […]