На початку вересня Samsung змушена була відкликати партію з 2,5 млн смартфонів Galaxy Note7. За оцінками аналітиків заміна проблемних моделей обійшлася компанії в $1 млрд.

"1"

Проблема так і не була вирішена. Замінені гаджети, як і раніше, самозаймалися без видимих на те причин. Вчора компанія анонсувала припинення продажу лінійки Galaxy Note7, сповістивши про це ряд авторизованих точок продажу.

Рішення компанії далося нелегко в силу значних фінансових втрат. За попередніми даними припинення виробництва і продажу Galaxy Note7 принесе південнокорейського бренду $17 мільярдів доларів збитків. Ця сума становить приблизно піврічну виручку від продажу флагманів.

"2"

Так, Samsung випускає відразу кілька серій смартфонів: від недорогих бюджетних «трубок» до наворочених і напханих передовими технологіями пристроїв серії Galaxy S і Galaxy Note. Але визначальну частину прибутку приносять саме флагмани.

Прогноз аналітиків на четвертий квартал 2016 року невтішний. Samsung чекає скорочення прибутку від сегменту смартфонів аж до 85%. Для будь-якої іншої компанії, зайнятої в сегменті ринку смартфонів, подібна ситуація означала б остаточне і безповоротне фіаско з повною втратою будь-якого контролю над продажем. Для Samsung порятунком стала саме наявність широкого асортименту пристроїв і виробництво відразу декількох серій мобільних гаджетів, включаючи смартфони.

Скільки часу піде у компанії на відновлення – питання часу. Одне зрозуміло вже зараз: смартфон Galaxy Note7 став чорною сторінкою історії бренду.

Нагадаємо, Samsung оголосила про припинення виробюництва Galaxy Note7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple против биткоинов

   За последние несколько месяцев в мире все больше шумихи поднимается вокруг электронной валюты bitooin, которая появилась в 2010 году. Ее создал человек, которого никто не знает, но по факту он уже обладает состоянием в $1 млрд. В начале своего пути 1 биткоин стоил $0.3, а уже к концу ноября -более $1000, хотя в декабре […]

Сьогодні «Укрпошта» відправить першу посилку дроном!

  Amazon ще в листопаді минулого року представила світу свій перший безпілотник, основним призначенням якого є доставка товарів покупцям. Вчора, 31 травня, вже «Укрпошта» оголосила про тестування аналогічної системи, яке відбудеться 1-го червня у м Буча Київської області. Як буде проходити подія? Навіщо компанії така система? Відповіді на ці питання чекають вас всередині. Давайте спочатку згадаємо […]

iPhone втопили в розплавленому металі. Двічі

Ми вже звикли, що головними спеціалістами зі знищення «яблучної» техніки є автори YouTube-каналу TechRax. Однак зустрічаються й інші «вмільці», які також  не проти познущатися з  iPhone. В мережі з’явилися відразу два ролики, об’єднані практично одним і тим же сюжетом. Автори роликів вирішили подивитися, що буде з iPhone, якщо його занурити в розплавлений метал. Звісно ж, зрозуміло, що смартфон […]