На початку вересня Samsung змушена була відкликати партію з 2,5 млн смартфонів Galaxy Note7. За оцінками аналітиків заміна проблемних моделей обійшлася компанії в $1 млрд.

"1"

Проблема так і не була вирішена. Замінені гаджети, як і раніше, самозаймалися без видимих на те причин. Вчора компанія анонсувала припинення продажу лінійки Galaxy Note7, сповістивши про це ряд авторизованих точок продажу.

Рішення компанії далося нелегко в силу значних фінансових втрат. За попередніми даними припинення виробництва і продажу Galaxy Note7 принесе південнокорейського бренду $17 мільярдів доларів збитків. Ця сума становить приблизно піврічну виручку від продажу флагманів.

"2"

Так, Samsung випускає відразу кілька серій смартфонів: від недорогих бюджетних «трубок» до наворочених і напханих передовими технологіями пристроїв серії Galaxy S і Galaxy Note. Але визначальну частину прибутку приносять саме флагмани.

Прогноз аналітиків на четвертий квартал 2016 року невтішний. Samsung чекає скорочення прибутку від сегменту смартфонів аж до 85%. Для будь-якої іншої компанії, зайнятої в сегменті ринку смартфонів, подібна ситуація означала б остаточне і безповоротне фіаско з повною втратою будь-якого контролю над продажем. Для Samsung порятунком стала саме наявність широкого асортименту пристроїв і виробництво відразу декількох серій мобільних гаджетів, включаючи смартфони.

Скільки часу піде у компанії на відновлення – питання часу. Одне зрозуміло вже зараз: смартфон Galaxy Note7 став чорною сторінкою історії бренду.

Нагадаємо, Samsung оголосила про припинення виробюництва Galaxy Note7.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Австралія створила перший в світі цифровий ринок сонячної енергії

В Австралії розпочала роботу перша децентралізована біржа з ​​торгівлі енергією deX. Власники сонячних панелей можуть продавати надлишки електрики в мережі і об’єднуватися з іншими користувачами для створення віртуальних електростанцій. Такий підхід обіцяє знизити вартість електроенергії в країні, яка вважається одним з лідерів в області сонячної енергетики. Згідно з доповіддю консалтингової компанії SunWiz, в 2016 році […]

Глава Microsoft не визнає Siri як конкурента Cortana

На сьогодні практично у кожній великій технологічній корпорації є власний голосовий помічник: Siri – у Apple, Google Assistant – у Google, Cortana – у Microsoft, Alexa – у Amazon, а з релізом Galaxy S8 в гру повинна вступити і Samsung. Віртуальні асистенти дозволяють об’єднати безліч пристроїв в єдину екосистему, тому компанії приділяють багато уваги їхньому […]

Зовсім скоро: хвилинне відео в Instagram

Компанія заявила про намір збільшити тривалість відеороликів для всіх користувачів. Зараз ми обмежені 15 секундами, а рекламодавці – 30 секундами. Буде хвилина, офіційно. Все тому, що за останні півроку люди стали присвячувати перегляду відео на 40% більше часу. Хвилинні відео будуть з’являтися поступово, починаючи з 29 березня. Через кілька місяців нова фішка стане доступна всім […]