Незважаючи на те, що восени минулого року ходили чутки про небажання компанії Apple закривати сервіс потокового відтворення музики Beats Music, в компанії знову змінили своє рішення. Тепер в Купертіно офіційно заявили про закриття сервісу Beats Music 30 листопада поточного року.

З 30 листопада всі підписки на сервіс Beats Music будуть анульовані, а користувачам запропонують перейти на Apple Music. Як заявила сама компанія у своєму повідомлені, Apple Music здатен надати більш точні рекомендації користувачам, а також має вбудовану радіостанцію Beats 1, тому всі користувачі безсумнівно будуть задоволені переходом.

Проблема полягає в тому, що Apple, віднявши у користувачів сервіс, до якого вони звикли та який любили, не пропонує нічого іншого взамін.

На нашу думку, це може викликати хвилю невдоволення колишніх користувачів Apple. Apple могла запропонувати хоча би 50% знижку, або ж надати півроку безкоштовного користування сервісом. Натомість, колишні користувачі Beats Music повинні будуть платити повну вартість, як і всі інші користувачі.

Варто зазначити, що це ніяк не відобразиться на українських користувачах, оскільки сервіс Beats Music був недоступний для нас і раніше. А от вартість підписки на новий сервіс Apple Music становитиме 10 доларів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Pay – будущее платежных сервисов

Не удивительно, что три крупнейших «карточных» компании Visa, MasterCard и American Express пользуются тем, что одними из первых начали своё сотрудничество с Apple Pay, и теперь большинство их рекламных роликов крутятся вокруг нового платежного сервиса. В одном из последних видео роликов от American Express делается акцент на Apple Pay, как новый этап эволюции платежных сервисов. […]

Apple випустила macOS Sierra beta 5 для розробників

За традицією, разом з новою бета-версією iOS Apple випустила і чергову тестову збірку своєї настільної операційної системи. Нова настільна операційна система macOS 10.12 Sierra була представлена на початку червня на конференції розробників WWDC’16. До сьогоднішнього дня Apple випустила чотири бета-версії цієї ОС, ну а декілька годин тому зареєстрованим розробникам стала доступна і п’ята тестова збірка. Про […]

Захищений смартфон від відомого виробника інструментів

У ньому є все, що ми хочемо бачити в iPhone. Американська компанія Dewalt, яка славиться виробництвом відмінних електро-інструментів і промислового устаткування, представила свій перший смартфон MD501. Пристрій складно назвати топовим, він не складе конкуренцію гаджетам 2015-2016 року випуску. Однак, виробник орієнтувався на окрему нішу споживачів, яким потрібен міцний і захищений пристрій. Любителі екстремальних видів спорту, […]