Незважаючи на те, що восени минулого року ходили чутки про небажання компанії Apple закривати сервіс потокового відтворення музики Beats Music, в компанії знову змінили своє рішення. Тепер в Купертіно офіційно заявили про закриття сервісу Beats Music 30 листопада поточного року.

З 30 листопада всі підписки на сервіс Beats Music будуть анульовані, а користувачам запропонують перейти на Apple Music. Як заявила сама компанія у своєму повідомлені, Apple Music здатен надати більш точні рекомендації користувачам, а також має вбудовану радіостанцію Beats 1, тому всі користувачі безсумнівно будуть задоволені переходом.

Проблема полягає в тому, що Apple, віднявши у користувачів сервіс, до якого вони звикли та який любили, не пропонує нічого іншого взамін.

На нашу думку, це може викликати хвилю невдоволення колишніх користувачів Apple. Apple могла запропонувати хоча би 50% знижку, або ж надати півроку безкоштовного користування сервісом. Натомість, колишні користувачі Beats Music повинні будуть платити повну вартість, як і всі інші користувачі.

Варто зазначити, що це ніяк не відобразиться на українських користувачах, оскільки сервіс Beats Music був недоступний для нас і раніше. А от вартість підписки на новий сервіс Apple Music становитиме 10 доларів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Модельний ряд і терміни анонсу серії відеокарт Radeon RX 500

За інформацією ряду зарубіжних джерел, зокрема німецького ресурсу Heise, ще до прем’єри відеокарти Radeon RX Vega компанія AMD випустить серію адаптерів Radeon RX 500. З огляду на те, що на лаві запасних у «червоних» є тільки чіп Vega і, можливо, Polaris 12, передбачити склад нового сімейства нескладно. Як і минулорічні моделі RX 400, «500-і» Radeon […]

Найдивовижніші машини виставки Top Marques в Монако

Зараз в Монако проходить щорічна виставка Top Marques. Цей захід спрямований на найбагатших людей. У числі експонатів виставки – речі, які не по кишені простим смертним. Це літаки, спортивні автомобілі, шикарні човни, коштовності, нерухомість і навіть рідкісне вино. Загалом, така собі барахолка для нафтових магнатів і шейхів. Оскільки ж технології проникають у всі сфери життя, […]

Apple выпустила iOS 8.2 beta 1

Пару часов назад Apple представила первую бета-версию новой операционной системы iOS 8.2. Билд получил номер 12D436, и доступен для загрузки только разработчикам через iTunes. Инсайдеры пока умалчивают информацию о том, что скрывается в новой операционке. Единственное что было отмечено специалистами, так это появление фичи интеграции гаджетов с Apple Watch. Будем надеяться, что в ближашие часы мы сможем […]