Незважаючи на те, що восени минулого року ходили чутки про небажання компанії Apple закривати сервіс потокового відтворення музики Beats Music, в компанії знову змінили своє рішення. Тепер в Купертіно офіційно заявили про закриття сервісу Beats Music 30 листопада поточного року.

З 30 листопада всі підписки на сервіс Beats Music будуть анульовані, а користувачам запропонують перейти на Apple Music. Як заявила сама компанія у своєму повідомлені, Apple Music здатен надати більш точні рекомендації користувачам, а також має вбудовану радіостанцію Beats 1, тому всі користувачі безсумнівно будуть задоволені переходом.

Проблема полягає в тому, що Apple, віднявши у користувачів сервіс, до якого вони звикли та який любили, не пропонує нічого іншого взамін.

На нашу думку, це може викликати хвилю невдоволення колишніх користувачів Apple. Apple могла запропонувати хоча би 50% знижку, або ж надати півроку безкоштовного користування сервісом. Натомість, колишні користувачі Beats Music повинні будуть платити повну вартість, як і всі інші користувачі.

Варто зазначити, що це ніяк не відобразиться на українських користувачах, оскільки сервіс Beats Music був недоступний для нас і раніше. А от вартість підписки на новий сервіс Apple Music становитиме 10 доларів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Смартфони зможуть заряджатися від натискань по екрану

Дослідники з Університету штату Пенсільванія розробляють технологію, яка генерує електрику при русі пальця користувача по екрану мобільних пристроїв. Команда сподівається, що до фінальної версії їм вдасться забезпечити до 40% енергії, споживаної смартфонами і планшетами нового покоління. Що цікаво, проект частково фінансується корейським гігантом Samsung. Сьогодні системи перетворення механічної енергії в електричну використовуються в біомедицині, носимій електроніці […]

У iOS знайдений загадковий баг, який кришить систему

Цікавий баг знайшли користувачі в iOS 9.3. Судячи по форуму підтримки Apple, при спробі відкрити  посилання в Safari, Mail або Messenger, додаток або ніяк не реагує, або взагалі кришиться. А тепер щодо цікавості цього бага. Справа в тому, що він проявляється не тільки на iOS 9.3, але і на більш ранніх версіях прошивки. Крім того, […]

Опубліковані знімки iPhone 7 Plus на складальному виробництві

Фотографії, що з’явилися в китайському сервісі мікроблогів Weibo, підтверджують майже всі чутки про новий 5,5-дюймовому iPhone. Крім одного. Служби безпеки складальних партнерів Apple працює абияк: величезна кількість всіляких «шпигунських» знімків майбутніх «яблучних» смартфонів і їх компонентів служать тому підтвердженням. При цьому не полишає відчуття, що всі «витоки» санкціоновані купертінівцями, адже в деяких випадках секрети зберігаються цілком […]