Незважаючи на те, що восени минулого року ходили чутки про небажання компанії Apple закривати сервіс потокового відтворення музики Beats Music, в компанії знову змінили своє рішення. Тепер в Купертіно офіційно заявили про закриття сервісу Beats Music 30 листопада поточного року.

З 30 листопада всі підписки на сервіс Beats Music будуть анульовані, а користувачам запропонують перейти на Apple Music. Як заявила сама компанія у своєму повідомлені, Apple Music здатен надати більш точні рекомендації користувачам, а також має вбудовану радіостанцію Beats 1, тому всі користувачі безсумнівно будуть задоволені переходом.

Проблема полягає в тому, що Apple, віднявши у користувачів сервіс, до якого вони звикли та який любили, не пропонує нічого іншого взамін.

На нашу думку, це може викликати хвилю невдоволення колишніх користувачів Apple. Apple могла запропонувати хоча би 50% знижку, або ж надати півроку безкоштовного користування сервісом. Натомість, колишні користувачі Beats Music повинні будуть платити повну вартість, як і всі інші користувачі.

Варто зазначити, що це ніяк не відобразиться на українських користувачах, оскільки сервіс Beats Music був недоступний для нас і раніше. А от вартість підписки на новий сервіс Apple Music становитиме 10 доларів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Netflix запустився в 130 країнах. Україна в тому числі

Відбулося те, про що думалося і мріялося багатьом вітчизняним любителям ліцензійного контенту. Netflix розширив власну мережу відразу на 130 країн, у число яких є і Україна. Netflix – це міжнародний онлайн-кінотеатр, який не тільки транслює фільми і серіали, але і займається створенням контенту. Саме Netflix зняв “Картковий будиночок”, “Зірвиголову”, “Джесіку Джонс”, “Коня БоДжека” і ще безліч популярних […]

Пісні гурту The Beatles з’являться в Apple Music 24 грудня

Хіти всесвітньо відомої рок-групи The Beatles з’являться в музичному сервісі від «яблучної» компанії вже через декілька днів, а саме 24 грудня. За деякими відомостями, компанія The Beatles змогла укласти договір із звукозаписуючими компаніями та з Apple. Відповідно до умов цієї угоди, компанії Apple дозволяється транслювати всі пісні популярної групи через власний сервіс для відтворення потокової […]

Появилась бета-версия iOS 8.1.1

Прошло всего несколько недель после выпуска операционной системы iOS 8.1, как известная корпорация Apple выпустила в свет специальное обновление, предназначенное для гаджетов iPhone, iPad и iPod. Основное назначение апдейта заключается в устранении некоторых ошибок, допущенных в версии 8.1, которая увидела свет совсем недавно, а именно 22.10.2014 года. Следует напомнить, что в iOS 8.1 впервые появилась […]