Відповідно до інформації, яка була надана журналістами видання MacRumors, наступні смартфони компанії Apple будуть оснащені роз'ємами Lightning, що підтримують USB 3.0. Першим «яблучним» пристроєм, який дозволяє передавати дані на високій швидкості став 12,9-дюймовий планшет iPad Pro.

В ході недавнього розбору професійного планшету ентузіастами було з’ясовано, що в ньому використовується хост-контролер, який дозволяє гаджету підтримувати швидкість передачі даних рівня USB 3.0.

Стандарт 3.0 прийшов на зміну 2.0, максимальна швидкість якого не перевищувала 25-30 МБ/с. Нова технологія дозволяє передавати дані зі швидкістю до 640 Мб/с.

Поява Lightning-інтерфейсу зі швидкістю USB 3.0 в нових смартфонах iPhone стане очікуваною подією для багатьох користувачів смартфонів Apple. Нововведення зможуть оцінити як професіонали, що займаються монтажем фото та відео, так і любителі.

Варто зазначити, що поки що компанія Apple не заявляла про випуск кабелю нового зразка або ж адаптера, які б дозволили використовувати можливості роз’єму нового планшета компанії. Анонс такого аксесуару ми очікуємо вже найближчим часом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новорічна гірлянда проти Wi-Fi

Працівники англійської телекомунікаційної мережі Ofcom заявили, що під час новорічних свят значно збільшується кількість звернень клієнтів в службу підтримки. Найбільш поширеною причиною для звернення є послаблення роботи Wi-Fi вдома або в офісі. У результаті проведеного дослідження знайшлося головне джерело всіх неполадок. У більшості випадків їм стає новорічна гірлянда. Створювати перешкоди для бездротового сигналу здатна будь […]

Глава Apple Тім Кук привітав американців з Днем незалежності

4 липня відзначається національне свято США – День незалежності. Глава Apple Тім Кук в своєму мікроблозі привітав передплатників з цією датою, побажавши «щасливого і безпечного свята». Декларація, що проголошувала незалежність США від Великобританії, була прийнята конгресом в 1776 році в місті Філадельфії. 4 липня 1776 року представники 13-ти штатів в будівлі міських зборів підписали документ, […]

Представлений «протиугінний» замок Ledge для MacBook Air і MacBook Pro

Ноутбуки Apple міцно увійшли в наше життя, проте в нашій країні вони як і раніше вважаються «предметом розкоші», а отже, і об’єктом пильної уваги злодіїв. Крім того, останні моделі MacBook коштують вельми немало, що підсилюють ажіотаж навколо техніки Apple. Крадіжки «яблучних» гаджетів стали одним з найпоширеніших видів злочинів. Можливість використання замку типу «Кенсінгтон», як засобу […]