Один із китайських юристів виявився незадоволеним новими функціями смартфону iPhone 6S та подав в суд на «яблучну» корпорацію, звинувативши її в тому, що вона вводить в оману користувачів рекламою свого продукту. Про це повідомили журналісти відомого в Китаї видання Сіньхуа.

Юрист з міста Гуанчжоу придбав собі версію смартфону iPhone 6S на 128 Гб за 1075 доларів США в одному з місцевих магазинів. Як розказав користувач, покупку він здійснив під впливом реклами компанії Apple, в якій мова йшла про наступне: «Єдине, що ми змінили – все».

Після того, як гаджет потрапив до юриста, виявилося, що новий смартфон майже нічим не відрізняється від попереднього. На його думку, iPhone 6 та iPhone 6S є практично ідентичними пристроями зовні та майже не відрізняються за функціоналом.

Крім цього, на думку юриста слова «єдине» та «все», котрі використовувалися у рекламі, порушують вимоги нового законодавчого акту про рекламу, яким було заборонено використовувати такі слова, як «ідеальний», «найкращий» та інші.

У якості компенсації юрист попросив суму в розмірі 3-х тисяч доларів США. На даний час проходить розгляд цієї справи в одному із судів Гуанчжоу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Alpine випустила першу автомобільну мультимедійну систему з підтримкою бездротового CarPlay

Alpine анонсувала цифровий медіаресівер iLX-107, який створений спеціально для роботи з бездротовою версією автомобільної технології Apple CarPlay. 7-дюймовий головний пристрій, як повідомляється, є першим у своєму роді з такою можливістю. На початку 2015 року в бета-версії iOS 8.3 була виявлена нова функція для управління бездротовою версією інтерфейсу CarPlay. Тоді з’ясувалося, що в Купертіно ведуть розробку […]

ДиКаприо нашли замену для роли Стива Джобса

В настоящее время о втором фильме о Стиве Джобсе кипят различные разговоры. На этот раз в основу фильма вошла биография основателя Apple, которую написал Уолтер Айзексон. Но у ленты уже проблем хватает. Компания Sony решила использовать сценарий Аарона Соркина, а вот в режиссерское кресло долго не было кого посадить. И на конец его занял Дэнни […]

Офіційно: BeatsX з’являться в продажу 10 лютого

Вже в п’ятницю, 10 лютого, довгоочікувані BeatsX з’являться в продажу. Про це повідомили представники Dr. Dre на офіційній сторінці Twitter. Крім того, CNET повідомляє, що бездротові навушники з’являться в двох нових кольорах – сірому і синьому. На старті їх не буде, вони доберуться до магазинів трохи пізніше. Дата не уточнюється. Нагадаємо, що BeatsX були анонсовані […]