Один із китайських юристів виявився незадоволеним новими функціями смартфону iPhone 6S та подав в суд на «яблучну» корпорацію, звинувативши її в тому, що вона вводить в оману користувачів рекламою свого продукту. Про це повідомили журналісти відомого в Китаї видання Сіньхуа.

Юрист з міста Гуанчжоу придбав собі версію смартфону iPhone 6S на 128 Гб за 1075 доларів США в одному з місцевих магазинів. Як розказав користувач, покупку він здійснив під впливом реклами компанії Apple, в якій мова йшла про наступне: «Єдине, що ми змінили – все».

Після того, як гаджет потрапив до юриста, виявилося, що новий смартфон майже нічим не відрізняється від попереднього. На його думку, iPhone 6 та iPhone 6S є практично ідентичними пристроями зовні та майже не відрізняються за функціоналом.

Крім цього, на думку юриста слова «єдине» та «все», котрі використовувалися у рекламі, порушують вимоги нового законодавчого акту про рекламу, яким було заборонено використовувати такі слова, як «ідеальний», «найкращий» та інші.

У якості компенсації юрист попросив суму в розмірі 3-х тисяч доларів США. На даний час проходить розгляд цієї справи в одному із судів Гуанчжоу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple инвестирует $ 2 млрд в обанкротившийся GT Advanced Technologies, чтобы создать собственный командный центр

После октябрьского банкротства GT Advanced Technologies, который является ключевым поставщиком сапфирового стекла для iPhone, компания Apple объявила о планах инвестировать в него $ 2 млрд в течение ближайших 30 лет. Завод, находящийся в Месе, штат Аризона, станет главным командным центром для всех дата-центров Apple по всему миру. "Мы гордимся тем, что продолжаем инвестировать в экономику […]

Представлений замок, що закриває двері при переході браузера в прихований режим

З проблемами приватності за комп’ютером стикалося багато користувачів інтернету. Щоб не залишати слідів в браузері, деякі люди користуються режимом інкогніто, вбудованим в багато сучасних браузерів. Однак вони не застраховані від раптового вторгнення в реальності, коли в незачинені двері вривається дружина і бачить вкладку магазину, на якому їй замовляють черговий подарунок. Ентузіасти з Useless Duck Company, […]

Як може виглядати нова Nokia 3310. Всі варіанти

Багато хто з ентузіазмом сприйняв новину про перезапуск серії легендартних телефонів Nokia з індексом «3310». На ринку кнопкових пристроїв повний штиль, нові технології сюди не заглядають, а ті, що існували раніше, розчиняються в повітрі. Що й казати, якщо кілька разів на рік кожен з гравців на ринку випускає телефони з 0.3-мегапіксельною камерою, з 50 Мб пам’яті […]