Один із китайських юристів виявився незадоволеним новими функціями смартфону iPhone 6S та подав в суд на «яблучну» корпорацію, звинувативши її в тому, що вона вводить в оману користувачів рекламою свого продукту. Про це повідомили журналісти відомого в Китаї видання Сіньхуа.

Юрист з міста Гуанчжоу придбав собі версію смартфону iPhone 6S на 128 Гб за 1075 доларів США в одному з місцевих магазинів. Як розказав користувач, покупку він здійснив під впливом реклами компанії Apple, в якій мова йшла про наступне: «Єдине, що ми змінили – все».

Після того, як гаджет потрапив до юриста, виявилося, що новий смартфон майже нічим не відрізняється від попереднього. На його думку, iPhone 6 та iPhone 6S є практично ідентичними пристроями зовні та майже не відрізняються за функціоналом.

Крім цього, на думку юриста слова «єдине» та «все», котрі використовувалися у рекламі, порушують вимоги нового законодавчого акту про рекламу, яким було заборонено використовувати такі слова, як «ідеальний», «найкращий» та інші.

У якості компенсації юрист попросив суму в розмірі 3-х тисяч доларів США. На даний час проходить розгляд цієї справи в одному із судів Гуанчжоу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple відмовилася надати Китаю вихідні коди IOS

Близько двох років тому Apple отримала запит від Китаю з вимогою надати вихідні коди програмного забезпечення, використовуваного в її продукції. Влада хотіла пересвідчитися, що національна безпека не буде порушена. В Apple відповіли відмовою. Про це стало відомо під час слухань в Конгресі США в зв'язку з суперечкою між Apple і ФБР про необхідність надання доступу […]

Як відключити автозапуск Photos при підключенні iPhone до Mac

Підключити iPhone або будь-яке інше пристрій зі сховищем фотографій до комп’ютера і не побачити як вискакує меню імпорту додатку Photos – ось про що мріє більшість користувачів Mac. Вирішили розповісти, як швидко позбутися автоматичного запуску настирливої програми і більше не переживати з цього приводу.  Відключення пристроїв через Photos  Звичайно, в Apple теж постаралися врахувати побажання користувачів, […]

Microsoft додасть в Windows 10 Anniversary Update функцію, яка з’явилася у Apple ще два роки тому

Microsoft працює над новою функцією для пристроїв з Windows 10 під назвою Continue App Experiences. Дана опція є аналогом Apple Continuity – технології, що дозволяє легко і швидко перемикатися між пристроями з iOS і комп'ютером Mac, а також використовувати їх одночасно. Розробники Microsoft не ділилися інформацією про неї, але, за даними Oszone, розробка йде повним ходом. […]