На жаль, компанія Apple не стала переносити функцію фонового режиму роботи асистента Siri на нещодавно випущений iPad Pro. Слід зазначити, що жодних обмежень апаратного або програмного забезпечення у планшета для професіоналів немає, тому обмеження в роботі Siri на iPad Pro є скоріше частиною політики Apple.  

З виходом смартфону iPhone 6S з'явилась можливість користуватися голосовим асистентом у фоновому режимі. Це означає, що Siri готова сприймати інформацію, що надходить від людини, у будь-який час за умови доступу до мережі Інтернет. 

Особливість смартфону iPhone 6S полягає в тому, що мікрофон є постійно увімкненим, а тому завжди можна поспілкуватися з Siri навіть не торкаючись телефону руками.  

Така функція не витрачає багато енергії, оскільки за її роботу відповідає окремий чіп М9, який входить в склад процесора А9. Незважаючи на те, що в iPad Pro є чіп М9, робота в фоновому режимі залишається недоступною.  

Що стосується попередніх смартфонів Apple, то вони можуть сприймати голосові команди Siri у фоновому режимі лише тоді, коли заряджаються.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple прошла проверку по безопасности

   Сотрудники компании Apple не устают напоминать, насколько хорошо они защищают пользовательские данные. Последние исследования безопасности сайтов ещё раз подтвердили справедливость этих слов.    Специалисты Dashlane, одной из ведущих компаний рынка сетевой безопасности, недавно составили рейтинг коммерческих ресурсов по качеству защиты пользовательских данных. Оценка базировалась на множестве показателей, включавших требования к созданию пароля, защитных характеристик […]

Сайт Apple ID визнано одним з найбільш захищених в світі

Розробники програми для управління паролями Dashlane залучили групу дослідників для оцінки і ранжирування політики паролів і безпеки 37 споживчих і 11 корпоративних веб-сайтів. Apple ID отримав 4 бали з 5 можливих і рейтинг “Добре”. Оцінка сайтів відбувалася за 5 критеріями: пароль складається з 8+ символів потрібні буквенно-символьні паролі є індикатор складності паролю є обмеження на атаки […]

Обзор удобной iPad-подставки FLOTE M2

Стиву Джобсу всегда хотелось, чтобы iPad было удобно держать. И это у него вышло. Однако и этого оказалось недостаточно. Весь согласитесь, что бывают моменты, когда вам также хотеться, чтобы планшет с фильмом кто-то держал перед вами. В этом случае часто подставки не помогают, к примеру, если вы лежите на кровати или сидите на диване. И […]