На жаль, компанія Apple не стала переносити функцію фонового режиму роботи асистента Siri на нещодавно випущений iPad Pro. Слід зазначити, що жодних обмежень апаратного або програмного забезпечення у планшета для професіоналів немає, тому обмеження в роботі Siri на iPad Pro є скоріше частиною політики Apple.  

З виходом смартфону iPhone 6S з'явилась можливість користуватися голосовим асистентом у фоновому режимі. Це означає, що Siri готова сприймати інформацію, що надходить від людини, у будь-який час за умови доступу до мережі Інтернет. 

Особливість смартфону iPhone 6S полягає в тому, що мікрофон є постійно увімкненим, а тому завжди можна поспілкуватися з Siri навіть не торкаючись телефону руками.  

Така функція не витрачає багато енергії, оскільки за її роботу відповідає окремий чіп М9, який входить в склад процесора А9. Незважаючи на те, що в iPad Pro є чіп М9, робота в фоновому режимі залишається недоступною.  

Що стосується попередніх смартфонів Apple, то вони можуть сприймати голосові команди Siri у фоновому режимі лише тоді, коли заряджаються.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розпродає залишки Apple Watch напередодні релізу нової моделі

В інтернет-магазині Apple Online Store спостерігається дефіцит багатьох версій годинників Apple Watch. Цей дефіцит носить не локальний, а глобальний характер, з чого можна зробити висновок, що поставки розумних годинників Apple Watch різко знизилися, якщо не припинилися зовсім. Джерела стверджують, що зниження поставок пов’язано з очікуванням випуску нової моделі «яблучних» годинників. За інформацією тих же джерел, нова […]

Nokia представить конкурента iPad Pro

Перші чутки про мобільний пристрій під назвою Nokia D1C з’явилися вже досить давно. Але, незважаючи на це, новинка й досі не була анонсована офіційно. Замість цього в мережі продовжує з’являтися нова інформація, що стосується ще не анонсованого пристрою. Зокрема, днями в базі популярного бенчмарка GFXBench з’явився планшет Nokia D1C. Раніше передбачалося, що під цим маркуванням вийде 5-дюймовий […]

Впервые обнаружен вирус, заражающий iPhone и iPad без джейлбрейка

Специалисты Palo Alto Networks сообщили об обнаружении вредоносной программы, которая заражает ПК на базе системы OS X. Специалисты уже обнаружили 467 приложений для данной платформы, зараженных новым вирусом. Все они распространяются через неофициальный интернет-каталог Maiyadi App Store. В компании также отметили, что в общей сложности количество загрузок зараженных программ превысило 356 тысяч. Жертвами могли стать […]