На жаль, компанія Apple не стала переносити функцію фонового режиму роботи асистента Siri на нещодавно випущений iPad Pro. Слід зазначити, що жодних обмежень апаратного або програмного забезпечення у планшета для професіоналів немає, тому обмеження в роботі Siri на iPad Pro є скоріше частиною політики Apple.  

З виходом смартфону iPhone 6S з'явилась можливість користуватися голосовим асистентом у фоновому режимі. Це означає, що Siri готова сприймати інформацію, що надходить від людини, у будь-який час за умови доступу до мережі Інтернет. 

Особливість смартфону iPhone 6S полягає в тому, що мікрофон є постійно увімкненим, а тому завжди можна поспілкуватися з Siri навіть не торкаючись телефону руками.  

Така функція не витрачає багато енергії, оскільки за її роботу відповідає окремий чіп М9, який входить в склад процесора А9. Незважаючи на те, що в iPad Pro є чіп М9, робота в фоновому режимі залишається недоступною.  

Що стосується попередніх смартфонів Apple, то вони можуть сприймати голосові команди Siri у фоновому режимі лише тоді, коли заряджаються.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як зробити гарний лонгрід в Facebook

Несподівана тема, але від цього не менш актуальна. Багато наших читачів активно користуються Facebook і якщо ти активно користуєшся соцмережею і багато туди пишеш, то наша порада явно стане в нагоді. Якщо тобі завжди здавалося, що в Facebook бракує можливості робити красиві лонгріди – тоді ми тобі допоможемо. У соцмережі є нотатки – відмінний інструмент, щоб красиво […]

Автори оригінального Petya опублікували майстер-ключ для всіх версій

Оригінальний вимагач Petya, що з’явився в 2016 році, був створений угрупованням або хакером-одинаком, відомим як Janus Cybercrime Solutions – @JanusSecretary в Twitter. Саме цей обліковий запис зловмисники використовували раніше, коли зламали конкурентів, які розробили шифрувальника Chimera, і опублікували у відкритому доступі ключі для дешифрування даних. Після епідемії NotPetya, що почалася 27 червня 2017 року, автори […]

iPhone 7 з новим Digital Crown

«Яблучний» годинник став революційним продуктом не тільки з точки зору функціоналу, але й завдяки тому, що в Apple Watch інженери використовували кілька нових технологій, розроблених та реалізованих вже без Стіва Джобса: наприклад, технологія Force Touch або колесо Digital Crown. Є думка, що всі вони «переселяться» і на інші i-пристрої. Про те, що наступне покоління iPhone […]