На жаль, компанія Apple не стала переносити функцію фонового режиму роботи асистента Siri на нещодавно випущений iPad Pro. Слід зазначити, що жодних обмежень апаратного або програмного забезпечення у планшета для професіоналів немає, тому обмеження в роботі Siri на iPad Pro є скоріше частиною політики Apple.  

З виходом смартфону iPhone 6S з'явилась можливість користуватися голосовим асистентом у фоновому режимі. Це означає, що Siri готова сприймати інформацію, що надходить від людини, у будь-який час за умови доступу до мережі Інтернет. 

Особливість смартфону iPhone 6S полягає в тому, що мікрофон є постійно увімкненим, а тому завжди можна поспілкуватися з Siri навіть не торкаючись телефону руками.  

Така функція не витрачає багато енергії, оскільки за її роботу відповідає окремий чіп М9, який входить в склад процесора А9. Незважаючи на те, що в iPad Pro є чіп М9, робота в фоновому режимі залишається недоступною.  

Що стосується попередніх смартфонів Apple, то вони можуть сприймати голосові команди Siri у фоновому режимі лише тоді, коли заряджаються.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Відбувся реліз Windows Server 2016

Компанія Microsoft офіційно представила корпоративній аудиторії нову версію операційної системи Windows Server. Новинка отримала безліч функціональних і технологічних удосконалень і, як запевняють розробники, стала значним кроком у еволюції серверної платформи софтверного гіганта. Microsoft оголосила про доступність операційної системи Windows Server 2016. У компанії проаналізували тенденції ринку і виважено підійшли до створення серверної платформи, ключовими особливостями […]

Apple запатентувала паперовий пакет

Це, напевно, єдиний «яблучний» гаджет, який не потрібно заряджати, оновлювати прошивку і до чогось підключати. Це просто пакет. Патентне Бюро США опублікувало заявку, подану компанією Apple в березні цього року. У заявці детально описаний звичайний паперовий пакет з ручками, всередині якого може знаходитися додатковий контейнер з твердого паперу. Більше ніяких особливостей у «яблучного» пакета немає. […]

Британці починають віртуально кататися на велосипеді

Ресурс The Verge повідомляє про те, що в Британії велофанат Аароні П’юзо знайшов спосіб кататися по Великобританії на велосипеді, не покидаючи кімнати свого будинку. Для цього він встановив на домашній велотренажер гарнітуру віртуальної реальності Samsung Gear VR, звісно, зі смартфоном всередині. Використовуючи дані сервісу Google Street View, він проклав собі маршрут через всю Великобританію – […]