"Опубліковано рейтинг найпродуктивніших смартфонів"

Щорічно AnTuTu публікує рейтинг найбільш продуктивних смартфонів. Цього разу його очолив iPhone 7 Plus, який набрав 172 644 балів.

"2"

Другу позицію займає iPhone 7. У нього – 170 124 балів. Обидва флагмани працюють на процесорі A10 Fusion.

Третю позицію, на диво, займає китайський смартфон LeEco Le Pro 3 на базі Qualcomm Snapdragon 821 з результатом в 160 856 балів.

Після ТОП-3 слідують:

  • Xiaomi Mi 5s Plus – 153 777 балів
  • Xiaomi Mi 5s – 142 280 балів
  • OnePlus 3 – 140 288 балів
  • Vivo Xplay 5 Elite – 138 706 балів

Корейський же флагман Samsung Galaxy S7 не зміг потрапити навіть в ТОП-7 продуктивних флагманів. Причому, це єдиний гаджет компанії, який опинився в рейтингу.

Замикають десятку лідерів LeEco Le Max 2 і ZTE Nubia Z11.

Нічого дивного, що яблучні флагмани виявилися могутнішими за конкурентів. В екосистемі Apple зв’язка заліза і софту завжди давала найкращі результати.

Дивіться цікавий тест порівняння швидкості роботи iPhone 7 і володара титулу «вбивця флагманів»: OnePlus 3 з 6 ГБ оперативної пам’яті на борту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 6S сохранит 8-мегапиксельную камеру заднего вида

Largan Precision, поставщик камер заднего вида iPhone 6, может столкнуться с уменьшением роста доходов в 2015 году, поскольку новое поколение смартфонов от Apple будет использоваться 8-мегапиксельную камеру. В статье интернет-издания Taipei Times утверждается, что линейка iPhone 6s будет иметь те же технические характеристики камеры, как и предыдущие модели. Впервые 8-мегапиксельная задняя камера появилась в 2011 […]

Рыночная капитализация Apple вышла на очередной максимум

В четверг на биржевом рынке Apple обновила показатели своих акций – их стоимость выросла более чем на 1%. Такое положение вещей позволило компании достичь небывалого уровня капитализации в $659 млрд. Хочется сразу напомнить нашим читателям, что Apple длительное время занимает лидирующее положение по показателю капитализации компании. Для сравнения: в настоящий момент у Microsoft рыночная капитализация […]

GAMES. Судоку на iPhone

Представляем Вам популярную головоломку с числами.В переводе с японского «су:» — «цифра», «доку» — «стоящая отдельно».  Судоку – это пазл с цифрами.  Цель игры – расставить цифры от 1 до 9 в каждую ячейку. Но будьте уверены, что ни одна из цифр не повторяется ни в ряду, ни в колонке, ни в квадрате из 9 […]