Компанія Facebook 11 листопада запустила додаток, який призначений для американських користувачів iPhone. Про це повідомили журналісти видання Reuters з посиланням на офіційний прес-реліз компанії.

Новий додаток отримав назву Notify та буде містити в собі контент з таких популярних джерел новин, як Fox News, CBS Sport та інших. Користувачі з легкістю зможуть ділитися новинами з друзями та рідними.

Notify дозволяє підписатися на різні повідомлення від «станцій», які повідомляють найбільш цікаву для користувача інформацію. Це можуть бути повідомлення про погоду, про результати та хід спортивних матчів, фото дня, інформація про вихід трейлерів до фільмів, новини погоди, ігор та інше.

На даний момент контент постачається з 70 різних джерел. При бажанні оповіщеннями можна ділитися прямо з екрану блокування, навіть не відкриваючи їх. Також доступна функція відкладеного перегляду — якщо читати або переглядати запропонований контент не хочеться або не виходить, то можна зберегти оповіщення «на потім», і після цього переглядати їх у зручний час.

Також можна налаштувати, новини про які компанії або спортивні команди ви б хотіли отримувати. В такому разі всі інші новини не будуть відображатися на вашому екрані блокування, а також в центрі оповіщень. На жаль, додаток поки що працює на території США, однак, ми сподіваємось, що невдовзі він стане доступним і в інших країнах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Хто стане покупцем мільярдного iPhone?

У січні Apple опублікувала фінансовий звіт за минулий квартал, підкресливши, що він виявився рекордним для неї в плані доходів і чистого прибутку. Тоді в компанії розповіли про різке зростання кількості активованих пристроїв по всьому світу. Згідно з офіційною інформацією, на всій планеті працює вже понад 1 млрд гаджетів з логотипом Apple на корпусі. Як сказано […]

У мережу потрапив схематичний дизайн iPhone 7 Plus

Японський журнал MacFan опублікував фото схематичного дизайну нового 5,5 дюймового iPhone 7 Plus. Пристрій втратив аудіовихід для навушників, придбав подвійну iSight камеру, приховану антену і, можливо – Smart Connector. Дотримуючись інформації, зовні iPhone 7 буде схожий на iPhone 6 – розміри нового смартфона ідентичні минулу поколінню. У мережі не вщухають суперечки про можливий дизайн і технічні характеристики майбутнього пристрою. Масла у вогонь підливають регулярні фото концептів […]

Stacked – модель «горбатого» чохла для iPhone 6s з бездротовою батареєю

На початку грудня Apple представила чохол Smart Battery Case, який містить вбудований акумулятор. «Горбатий» аксесуар викликав хвилю критики з боку користувачів. Хоча в деякому плані подібне конструкторське рішення має сенс, проте естетичний аспект аксесуара залишає бажати кращого.  Компанія Stacked представила альтернативне рішення розробці каліфорнійського гіганта – унікальний однойменний чохол для iPhone 6 / 6s і iPhone […]