У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів. 

Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в бета-тестуванні додатку. Розмір оновлення становить 160-180 Мб, а завантажити його можуть користувачі смартфонів iPhone та планшетів iPad. 

На жаль, остаточний список змін, які собою нестиме операційна система iOS 9.2 поки що невідомий. Як заявлють представники самої Apple, були усунені старі баги, а також покращена швидкість роботи. Було оновлено програмний компонент, який дозволяє стандартному браузеру безпосередньо взаємодіяти з іншими додатками, які віднині зможуть працювати з менеджерами паролів та іншими компонентами. 

Крім вищезгаданого, у новій версії була виправлена помилка, яка виникала при синхронізації даних між iPhone та Apple Watch. Також слід сказати про те, що у новій версії операційної системи була прискорена швидкість роботи в мережі wi-fi. Тепер можна буде приймати дзвінки не лише з iPhone, а й з будь-якого іншого пристрою Apple. Частково дана функція реалізована вже зараз, однак для прийняття дзвінків необхідно, щоб гаджети знаходились в одній мережі. А от завдяки нововведенню в iOS 9.2 дзвінки можна приймати навіть у тому разі, якщо пристрої не знаходяться в одній мережі. 

На жаль, поки що відсутня інформація про дату релізу фінальної версії операційної системи iOS 9.2. Сподіваємось, що Apple виконає свої обіцянки та нова операційна система буде швидкою, стабільною та фунціональною. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Інтернет-сторінка зробить ваги з вашого iPhone

Не минуло й дня після анонсування iPhone 6s, як розробники взялися за створення додатків, в яких новинці Apple відводилася роль … ваг. Яблучним така ідея не сподобалася і всі подібні програми були заблоковані. Але в мережі все одно можна знайти софт, який допомагатиме вам зважувати предмети за допомогою смартфона. В Інтернеті є один цікавий сайт […]

Наочне порівняння продуктивності iPhone 7 і iPhone 7 Plus

В першій бета-версії iOS 10.1 для iPhone 7 Plus змінений алгоритм роботи зі згорнутими додатками, за рахунок чого швидкість роботи «сім-плюс» з 3 ГБ оперативної пам’яті збільшується. Однак і на нинішній офіційній версії iOS 10 iPhone 7 Plus працює швидше свого 4,7-дюймового побратима. Наочне порівняння швидкості роботи iPhone 7 (2 ГБ оперативної пам’яті) і iPhone 7 Plus […]

Адаптер iLdock дозволить одночасно слухати музику і заряджати iPhone 7

Не всі користувачі залишилися задоволені всіма нововведеннями, які компанія Apple зробила в iPhone 7. Зокрема, багато хто вважає помилкою відмову від 3,5-мм роз’єму для навушників. Однак завдяки аксесуарам користувачі зможуть використовувати з новим iPhone не тільки звичайні навушники, але і в процесі заряджати пристрій від мережі. Одним з подібних аксесуарів є адаптер iLdock. Він виконаний […]