У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів. 

Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в бета-тестуванні додатку. Розмір оновлення становить 160-180 Мб, а завантажити його можуть користувачі смартфонів iPhone та планшетів iPad. 

На жаль, остаточний список змін, які собою нестиме операційна система iOS 9.2 поки що невідомий. Як заявлють представники самої Apple, були усунені старі баги, а також покращена швидкість роботи. Було оновлено програмний компонент, який дозволяє стандартному браузеру безпосередньо взаємодіяти з іншими додатками, які віднині зможуть працювати з менеджерами паролів та іншими компонентами. 

Крім вищезгаданого, у новій версії була виправлена помилка, яка виникала при синхронізації даних між iPhone та Apple Watch. Також слід сказати про те, що у новій версії операційної системи була прискорена швидкість роботи в мережі wi-fi. Тепер можна буде приймати дзвінки не лише з iPhone, а й з будь-якого іншого пристрою Apple. Частково дана функція реалізована вже зараз, однак для прийняття дзвінків необхідно, щоб гаджети знаходились в одній мережі. А от завдяки нововведенню в iOS 9.2 дзвінки можна приймати навіть у тому разі, якщо пристрої не знаходяться в одній мережі. 

На жаль, поки що відсутня інформація про дату релізу фінальної версії операційної системи iOS 9.2. Сподіваємось, що Apple виконає свої обіцянки та нова операційна система буде швидкою, стабільною та фунціональною. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Hiboo. Міні-революція в світі месенджерів

Анонсовано месенджер, який дозволяє бачити текст, що набирається співрозмовником.  Для тих, хто втомився бачити багатокрапку в iMessage або фразу «співрозмовник пише» в інших мобільних месенджерах є гарна новина. 30 січня в App Store відбудеться реліз додатку Hiboo, в якому буде відразу видно що саме пише співрозмовник, навіть якщо він не натиснув кнопку «відправити». За словами програмістів, настільки […]

Apple отримала патент на смартфон з випуклим дисплеєм

Американській компанії Apple вдалося отримати патент на електронні пристрої з випуклими дисплеями. Відповідно до документу, який був виданий Бюро патентів та торгових марок США, передбачається використання випуклих дисплеїв у плеєрах, смартфонах, смарт-годинниках та інших мобільних пристроях. Патент отримав номер 9178970 та назву «Електронні пристрої з випуклими дисплеями». Варто зазначити, що патент був зареєстрований юристами ще […]

Смарт-лампи Philips автоматично змінюють колір відповідно до часу доби, щоб поліпшити сон користувача

Компанія Philips оголосила про розробку чергового продукту, який має поліпшити наше життя. На цей раз фірма приділила особливу увагу підтримці правильного режиму сну. «Розумні» лампи лінійки Hue тепер відмінно знають, як господареві краще поспати і як потрібно прокинутися, щоб відчувати себе зарядженим весь день. Смарт-лампи Philips Hue можуть автоматично управляти освітленням, підбираючи оптимальні умови для […]