У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів. 

Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в бета-тестуванні додатку. Розмір оновлення становить 160-180 Мб, а завантажити його можуть користувачі смартфонів iPhone та планшетів iPad. 

На жаль, остаточний список змін, які собою нестиме операційна система iOS 9.2 поки що невідомий. Як заявлють представники самої Apple, були усунені старі баги, а також покращена швидкість роботи. Було оновлено програмний компонент, який дозволяє стандартному браузеру безпосередньо взаємодіяти з іншими додатками, які віднині зможуть працювати з менеджерами паролів та іншими компонентами. 

Крім вищезгаданого, у новій версії була виправлена помилка, яка виникала при синхронізації даних між iPhone та Apple Watch. Також слід сказати про те, що у новій версії операційної системи була прискорена швидкість роботи в мережі wi-fi. Тепер можна буде приймати дзвінки не лише з iPhone, а й з будь-якого іншого пристрою Apple. Частково дана функція реалізована вже зараз, однак для прийняття дзвінків необхідно, щоб гаджети знаходились в одній мережі. А от завдяки нововведенню в iOS 9.2 дзвінки можна приймати навіть у тому разі, якщо пристрої не знаходяться в одній мережі. 

На жаль, поки що відсутня інформація про дату релізу фінальної версії операційної системи iOS 9.2. Сподіваємось, що Apple виконає свої обіцянки та нова операційна система буде швидкою, стабільною та фунціональною. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Balloony Land» – пориньте у країну кульок

Герої match3-ігор виступали в різноманітних образах: у вигляді самоцвітів, кристалів, смайликів, льодяників тощо. Не було, здається, тільки кульок – хоча, стоп! – ось же гра «Ballony Land»! Чого-чого, а кульок та куль тут знайдеться вдосталь. Зав'язка гри не є складною: перед гравцем з’являється ігрове поле з кульками  різних кольорів – сині, зелені, жовті, червоні, сині. […]

Компания Sony продает подразделение Vaio

Известная на весь мир компания Sony отказывается от выпуска компьютеров. Легендарные Vaio, которые еще несколько лет тому назад сравнивали с MacBook,а с десяток лет тому назад называли лучшими компьютерами в мире, теперь будут принадлежать инвестиционному фонду Japan Industrial Partners Inc.  Цена сделки на публику не выносилась, но в пресс-релизе Sony указано, что обе компании уже […]

Необходимость очистки в iOS 7 списка запущенных программ

На сегодняшний день о многозадачности iOS (возможности одновременного выполнения нескольких приложений) ходят различные слухи, самым популярным из которых является необходимость очистки «списка всех запущенных приложений». Вроде бы в этом случае система начинает работать намного быстрее, да и батарея дольше держит заряд. В данной статье мы поговорим об особенностях реализации многозадачности в iOS 7. Является ли […]