Defend the Highlands поєднує в собі жанри Tower Defence, стратегію в реальному часі та Шотландію. Гравцеві доведеться створити лінію оборони, набрати шотландців, розраховувати їх запаси їжі, управляти та дивитися як вони б’ються з англійцями, які вторглися до Шотландії.


Гравцеві належить управляти смугою шотландців на чолі якої знаходиться, волосатий націоналіст, власник пабу – Альфредо. Користуючись традиційною шотландською зброєю, такою як бутилки, катапульти, волинки, гольф ключки та інше. Группа шотландців повинна захищати місця навколо Шотландії, Уельсу та Англії, так як вони захищають свою батьківщину. А вже після цього прийняти бій з головним ворогом.

Геймплей цієї гри дуже затягуючий, веселий та цікавий. Нещадні бої та велика кількість різноманітних можливостей не відпустять вас від екрану монітора, а чудовий гумор залишить приємне враження.

Основні відмінності гри:
   – Кумедні дурні вороги: валлійці, які їздять на вівцях в бою, англійські чайники, ірландські картопляні фермери, і багато іншого.
    – Можливість будувати божевільні оборонні споруди в тому числі з каші, гармати, які стріляють ріпою і сиром, різноманітні башти.
    
– Побудова оборони це тільки половина завдання. На відміну від звичайних тавер діфенс ігор, ви також будете мати людей на ваших баштах та барикадах.
    
– Рекрутуйте нових шотландців до вашої боротьби, зігравши на волинці – але будьте обережні, щоб захистити вашу волинку під час бою.
    – Захоплюйте і утримуйте вівсяні господарства, щоб зберегти ваш запас їжі в повному обсязі.
    
– У грі присутні різноманітні герої Шотландії, від власника скромного пабу Альфредо, до могутнього Вільяма Уоллеса.
    
– Заробляйте очки і оновлюйте шотландців та оборонні споруди.
    
– Воюйте з ворогами за допомогою режиму історії до 20 рівня, або грайте користувальницькі матчі в режимі перестрілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як створити шорткати для будь-якого елементу меню в OS X

Серед безлічі переваг OS X над Windows одне очевидне – любов системи до шорткатів. Природно, в Microsoft теж сидять не дурні і переваги сполучень клавіш для швидкої роботи прекрасно розуміють. Але в OS X повісити шорткати можна на все, що завгодно. Будь-який додаток на Mac оснащено базовим набором шорткатів, які можна побачити в меню. Але їх може не вистачити. Завжди знайдеться рутинна дія, поєднання клавіш […]

Студенту, який написав кейлоггер Limitless, загрожує до 10 років в’язниці

21-річний Закарі Шеймс був відмінником і ще в школі зумів отримати нагороду «Програміст року», а потім успішно вступив до університету Джеймса Медісона. Однак не всі використовують свої таланти на благо. Шеймса заарештували минулого літа, коли він працював інтерном в компанії Northrop Grumman, яка до того ж була державним підрядником. Як виявилося, успіхи в навчанні і […]

Телефон вартістю в $ 145 впізнає господаря за відбитками

Друга за величиною китайська компанія з виробництва телекомунікаційного устаткування і мобільних пристроїв нещодавно поповнила асортимент смарт-девайсів, що випускаються ними, своєю новою моделлю В800, яку можна придбати за 145 доларів. Новинка виділяється в своїй ціновій ниші тим, що обладнана сканером відбитків пальців, який присутній аж ніяк не у всіх мобільних телефонах. Апарат має однокристальну платформу MediaTek […]