Defend the Highlands поєднує в собі жанри Tower Defence, стратегію в реальному часі та Шотландію. Гравцеві доведеться створити лінію оборони, набрати шотландців, розраховувати їх запаси їжі, управляти та дивитися як вони б’ються з англійцями, які вторглися до Шотландії.


Гравцеві належить управляти смугою шотландців на чолі якої знаходиться, волосатий націоналіст, власник пабу – Альфредо. Користуючись традиційною шотландською зброєю, такою як бутилки, катапульти, волинки, гольф ключки та інше. Группа шотландців повинна захищати місця навколо Шотландії, Уельсу та Англії, так як вони захищають свою батьківщину. А вже після цього прийняти бій з головним ворогом.

Геймплей цієї гри дуже затягуючий, веселий та цікавий. Нещадні бої та велика кількість різноманітних можливостей не відпустять вас від екрану монітора, а чудовий гумор залишить приємне враження.

Основні відмінності гри:
   – Кумедні дурні вороги: валлійці, які їздять на вівцях в бою, англійські чайники, ірландські картопляні фермери, і багато іншого.
    – Можливість будувати божевільні оборонні споруди в тому числі з каші, гармати, які стріляють ріпою і сиром, різноманітні башти.
    
– Побудова оборони це тільки половина завдання. На відміну від звичайних тавер діфенс ігор, ви також будете мати людей на ваших баштах та барикадах.
    
– Рекрутуйте нових шотландців до вашої боротьби, зігравши на волинці – але будьте обережні, щоб захистити вашу волинку під час бою.
    – Захоплюйте і утримуйте вівсяні господарства, щоб зберегти ваш запас їжі в повному обсязі.
    
– У грі присутні різноманітні герої Шотландії, від власника скромного пабу Альфредо, до могутнього Вільяма Уоллеса.
    
– Заробляйте очки і оновлюйте шотландців та оборонні споруди.
    
– Воюйте з ворогами за допомогою режиму історії до 20 рівня, або грайте користувальницькі матчі в режимі перестрілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Звёзды киберспорта на фестивале WeGame

10-11 сентября состоится одно из главных интерактивных событий Украины – фестиваль виртуальных развлечений WEGAME. На мероприятии соберутся все, кто имеет отношение к косплею, киберспортивной и geek-культуре. Ты тоже приходи! Рады сообщить, что почетными гостями фестиваля WEGAME станут представители одной из самых известных киберспортивных команд Украины – Natus Vincere. Мы знаем, что ты их очень хочешь […]

Злодій в синій футболці зміг забрати 19 iPhone з Apple Store

Дорогий і популярний iPhone привертає увагу всіх, включаючи злодіїв. Вони не упустять можливості вкрасти смартфон від Apple. Зрозуміло, їм доведеться попрацювати, щоб вкрасти відразу кілька смартфонів на пристойну суму. До того ж iPhone, які знаходяться в користуванні, часто захищені за допомогою паролю і Activation Lock. Де можна вкрасти відразу кілька нових iPhone? В магазині. Наприклад, в […]

7 шорткатів для роботи з текстом на Mac

Шорткати роблять роботу зручніше і швидше – в їх користі сумніватися просто смішно. Тому ми часто публікуємо добірки клавіатурних скорочень, які допомагають виконувати повсякденні завдання всього в пару натискань замість звичних кліків мишкою. Сьогодні покажемо 7 незамінних для креативного письменника шорткатів. 1. Переміщення курсору на початок або кінець рядка: cmd + ← / cmd + → […]