Defend the Highlands поєднує в собі жанри Tower Defence, стратегію в реальному часі та Шотландію. Гравцеві доведеться створити лінію оборони, набрати шотландців, розраховувати їх запаси їжі, управляти та дивитися як вони б’ються з англійцями, які вторглися до Шотландії.


Гравцеві належить управляти смугою шотландців на чолі якої знаходиться, волосатий націоналіст, власник пабу – Альфредо. Користуючись традиційною шотландською зброєю, такою як бутилки, катапульти, волинки, гольф ключки та інше. Группа шотландців повинна захищати місця навколо Шотландії, Уельсу та Англії, так як вони захищають свою батьківщину. А вже після цього прийняти бій з головним ворогом.

Геймплей цієї гри дуже затягуючий, веселий та цікавий. Нещадні бої та велика кількість різноманітних можливостей не відпустять вас від екрану монітора, а чудовий гумор залишить приємне враження.

Основні відмінності гри:
   – Кумедні дурні вороги: валлійці, які їздять на вівцях в бою, англійські чайники, ірландські картопляні фермери, і багато іншого.
    – Можливість будувати божевільні оборонні споруди в тому числі з каші, гармати, які стріляють ріпою і сиром, різноманітні башти.
    
– Побудова оборони це тільки половина завдання. На відміну від звичайних тавер діфенс ігор, ви також будете мати людей на ваших баштах та барикадах.
    
– Рекрутуйте нових шотландців до вашої боротьби, зігравши на волинці – але будьте обережні, щоб захистити вашу волинку під час бою.
    – Захоплюйте і утримуйте вівсяні господарства, щоб зберегти ваш запас їжі в повному обсязі.
    
– У грі присутні різноманітні герої Шотландії, від власника скромного пабу Альфредо, до могутнього Вільяма Уоллеса.
    
– Заробляйте очки і оновлюйте шотландців та оборонні споруди.
    
– Воюйте з ворогами за допомогою режиму історії до 20 рівня, або грайте користувальницькі матчі в режимі перестрілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pokemon GO вийде на Apple Watch зовсім скоро

На початку вересня на презентації iPhone 7 і iPhone 7 Plus генеральний директор компанії Niantic Labs Джон Ханке оголосив, що популярна мобільна гра Pokemon GO з’явиться на смарт-годинниках Apple Watch. Через кілька днів розробники розповіли про те, що версія для Android Wear також може побачити світло. З тих пір пройшло три місяці, Pokemon GO так […]

Зовсім скоро: хвилинне відео в Instagram

Компанія заявила про намір збільшити тривалість відеороликів для всіх користувачів. Зараз ми обмежені 15 секундами, а рекламодавці – 30 секундами. Буде хвилина, офіційно. Все тому, що за останні півроку люди стали присвячувати перегляду відео на 40% більше часу. Хвилинні відео будуть з’являтися поступово, починаючи з 29 березня. Через кілька місяців нова фішка стане доступна всім […]

Rutube випустила офіційний додаток для Apple TV

Знаменитий російський відеохостинг Rutube запустив свій додаток для нової версії Apple TV. Офіційний клієнт доступний в магазині tvOS з вчорашнього дня. В компанії Rutube заявили, що вони раді стати одною з перших російських компаній, яка випустила свій власний додаток для tvOS. Також в компанії відмітили, що успішний досвід ключових гравців ринку відеоконтенту дозволяє зробити висновок, […]