Defend the Highlands поєднує в собі жанри Tower Defence, стратегію в реальному часі та Шотландію. Гравцеві доведеться створити лінію оборони, набрати шотландців, розраховувати їх запаси їжі, управляти та дивитися як вони б’ються з англійцями, які вторглися до Шотландії.


Гравцеві належить управляти смугою шотландців на чолі якої знаходиться, волосатий націоналіст, власник пабу – Альфредо. Користуючись традиційною шотландською зброєю, такою як бутилки, катапульти, волинки, гольф ключки та інше. Группа шотландців повинна захищати місця навколо Шотландії, Уельсу та Англії, так як вони захищають свою батьківщину. А вже після цього прийняти бій з головним ворогом.

Геймплей цієї гри дуже затягуючий, веселий та цікавий. Нещадні бої та велика кількість різноманітних можливостей не відпустять вас від екрану монітора, а чудовий гумор залишить приємне враження.

Основні відмінності гри:
   – Кумедні дурні вороги: валлійці, які їздять на вівцях в бою, англійські чайники, ірландські картопляні фермери, і багато іншого.
    – Можливість будувати божевільні оборонні споруди в тому числі з каші, гармати, які стріляють ріпою і сиром, різноманітні башти.
    
– Побудова оборони це тільки половина завдання. На відміну від звичайних тавер діфенс ігор, ви також будете мати людей на ваших баштах та барикадах.
    
– Рекрутуйте нових шотландців до вашої боротьби, зігравши на волинці – але будьте обережні, щоб захистити вашу волинку під час бою.
    – Захоплюйте і утримуйте вівсяні господарства, щоб зберегти ваш запас їжі в повному обсязі.
    
– У грі присутні різноманітні герої Шотландії, від власника скромного пабу Альфредо, до могутнього Вільяма Уоллеса.
    
– Заробляйте очки і оновлюйте шотландців та оборонні споруди.
    
– Воюйте з ворогами за допомогою режиму історії до 20 рівня, або грайте користувальницькі матчі в режимі перестрілки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple платить податків більше, ніж будь-яка інша компанія в світі

Нещодавно глава яблучної компанії поспілкувався з журналістами французької газети Figaro. В рамках інтерв’ю Тім Кук зазначив, що на даний момент Apple не тільки платить більше податків, ніж будь-яка інша компанія в світі, але і не приховує доходи від влади. У минулому році Єврокомісія наклала на Apple штраф в розмірі €13 млрд за використання податкових пільг […]

LG і ​​Volkswagen будуть разом працювати над створенням розумного автомобіля

Компанія LG поповнила список технологічних гігантів, що виходять на автомобільний ринок. Сьогодні Volkswagen і LG повідомили про початок розробки спільної платформи. Платформа буде дозволяти користувачу контролювати розважально-інформаційну систему автомобіля, а також деякі інші його модулі. Наприклад, водій зможе отримувати інформацію про статус систем безпеки, управляти освітленням. Автомобіль буде підключений до інтернету, тому користувач зможе за […]

Apple заробляє величезні гроші на своїй роздрібній торгівлі

Днями незалежні експерти повідомили, скільки компанія Apple заробляє з одного квадратного метра своїх фірмових роздрібних магазинів. Виявилося, що за цим показником купертінівці значно обходять всіх найближчих конкурентів. Варто зазначити, що співвідношення одержуваного прибутку до площі торгових мереж є одним з основних показників ефективності окремо взятого магазину, який застосовується на американському ринку. Ці дані враховуються при […]