Приємна новина для тих, хто чекає виходу на полиці магазинів iPad Pro. Терпіти залишилося зовсім не довго. Купертиновці заявили, що офіційний реліз гаджета планується на 11 листопада. Саме в цей день можна буде першим подати заявку на онлайн замовлення. У магазинах новинка з'явиться кількома днями пізніше.

iPad Pro почнуть продавати відразу в 40 державах, таких як США, Великобританія, Франція, Німеччина, Росія, Польща, Австрія, Чехія, Італія, Японія, Китай, Тайвань, Канада, Бельгія, Норвегія, Сінгапур і т.д. У нашій країні продажів нового гаджета поки не очікується. Одночасно зі стартом продажів планшета так само почнеться і реалізація різних аксесуарів – Apple Pencil, Smart Keybord.

Забавно, але рітейлери яблучних в штатах стали приймати попередні замовлення на таблет вже тиждень тому. Але доставляти товар до замовників вони будуть довше, ніж офіційні магазини. Стартова ціна iPad Pro буде становити приблизно 799 доларів США, а максимальна ціна досягає 1079 доларів. Олівець затягує на 99 доларів, а розумна клавіатура 169.

Вперше iPad Pro був представлений публіці на кейноуте Apple у вересні. Планшет буде носити дисплей Retina з діагоналлю 12,9 дюймів. Оперативка складе 3 ГБ, а так само буде вбудований новий чіп A9X. Розширення iPad Pro матиме вражаючі 16К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компания «Apple» наносит ответный удар

В последнее время развелось много так называемых псевдо-компаний, которые, мягко говоря, выпускают некачественные гаджеты, мобильные телефоны и прочие девайсы. Впрочем, пускай выпускали бы ее и дальше – а мы, покупатели, сами разберемся, что к чему. Но нет. Мало того, что они придумывают своим изделиям названия, которые созвучны с мировыми и давно зарекомендовавшими себя брендами. Так […]

Apple заблокировала аккаунты разработчиков в Крыму

В связи с санкциями, направленными США против жителей Крыма, все забугорные компании должны прекратить свою деятельность на полуострове. Буквально вчера Steam перестал продавать игры жителям Республики, а сегодня все крымские разработчики, которые пользовались developer.apple.com, заблокированы на этом сайте.

Ліхтарні стовпи Лондона перетворять на зарядні станції для електромобілів

Німецька компанія Ubitricity почала реалізовувати свою програму з модернізації вуличних ліхтарів в Лондоні. У них з’являться вбудовані станції зарядки для електромобілів. У лондонському районі Вестмінстер в старомодні ліхтарі, встановлені ще в 50-х роках минулого століття, будуть вмонтовані мініатюрні зарядні пристрої. Електромобілістам потрібно лише відкрити невеликі дверцята і підключити свій автомобіль за допомогою спеціального кабелю. На відміну від […]