Сервіс для перегляду відео з торент-мереж PlayBox HD випустив оновлений додаток для операційної системи iOS 9. За допомогою цього додатку можна не лише переглядати фільми, а й також транслювати їх на Apple TV або ж Chromecast.

Однак, вищевказаний додаток не доступний в App Store. Для його завантаження необхідно скористатися сервісом vshare. Цей сервіс дозволяє встановити додатки, які не були допущені в App Store.

Проект PlayBox представляє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технології BitTorrent. Сам клієнт представлений у вигляді веб-додатку. Він одночасно виступає і плеєром, і бібліотекою фільмів. Після початку трансляції контенту він починає роздаватися для інших користувачів сервісу.

Варто нагадати, що в березні цього року додаток PlayBox HD все-таки потрапив до магазину App Store. Тоді розробникам додатку вдалося обманути модераторів, вказавши, що додаток дозволяє переглядати лише трейлери фільмів. Однак, за запитом користувача відкривався доступ до бібліотеки фільмів. Додаток проіснував в App Store лише два тижні, після чого він був закритий.

Додаток збирає найпопулярніші фільми в єдиний каталог та дозволяє їх переглядати прямо з додатку, без необхідності переходу на сайти торент-трекерів.

Також передбачена можливість завантаження фільмів для їх подальшого перегляду без доступу до мережі Інтернет. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple більше не найдорожча компанія в світі

У 2011 році Apple стала найдорожчою компанією в світі за ринковою капіталізацією. З того моменту корпорація з Купертіно більш не здавала позицій, за винятком невеликого періоду, коли на початку 2013 року акції компанії впали майже на 40%. Однак з недавнього часу найдорожчою компанією в світі на основі ринкової вартості став холдинг Alphabet, частиною якого є Google. На даний момент ринкова вартість Alphabet становить $ 420 млрд, тоді як Apple оцінюється в $ 393 […]

Як упорядкувати іконки в алфавітному порядку

Кожен по-своєму організовує свій робочий стіл – комусь подобається акуратність папок, хтось не заморочується і завалює весь екран додатками. Якщо ж тобі раптово набрид свій порядок іконок, ми розповімо, як швидко повернути робочий стіл до «заводського» вигляду. Ця маленька хитрість не тільки розставить стандартні програми так, як було задумано програмістами Apple, але і впорядкує всі інші […]

Поїзд Hyperloop від Tesla і PayPal здатний розвивати швидкість в 1200 км/год

Космічні швидкості на Землі. Елон Маск продовжує працювати над черговою революцією в світі транспорту. Від персонального автомобіля генеральний директор Tesla Motors перейшов до суспільного. Спільно з компанією SpaceX і Paypal була розроблена нова транспортна система Hyperloop, випробування якої позавчора відбулися в Неваді. Громіздкий візок, що віддалено нагадує автомобіль, встановлений на рейки, рухається за рахунок електромагнітної […]