Сервіс для перегляду відео з торент-мереж PlayBox HD випустив оновлений додаток для операційної системи iOS 9. За допомогою цього додатку можна не лише переглядати фільми, а й також транслювати їх на Apple TV або ж Chromecast.

Однак, вищевказаний додаток не доступний в App Store. Для його завантаження необхідно скористатися сервісом vshare. Цей сервіс дозволяє встановити додатки, які не були допущені в App Store.

Проект PlayBox представляє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технології BitTorrent. Сам клієнт представлений у вигляді веб-додатку. Він одночасно виступає і плеєром, і бібліотекою фільмів. Після початку трансляції контенту він починає роздаватися для інших користувачів сервісу.

Варто нагадати, що в березні цього року додаток PlayBox HD все-таки потрапив до магазину App Store. Тоді розробникам додатку вдалося обманути модераторів, вказавши, що додаток дозволяє переглядати лише трейлери фільмів. Однак, за запитом користувача відкривався доступ до бібліотеки фільмів. Додаток проіснував в App Store лише два тижні, після чого він був закритий.

Додаток збирає найпопулярніші фільми в єдиний каталог та дозволяє їх переглядати прямо з додатку, без необхідності переходу на сайти торент-трекерів.

Також передбачена можливість завантаження фільмів для їх подальшого перегляду без доступу до мережі Інтернет. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як дізнатися інформацію про авіарейс з «Нотаток» на iPhone

Ви знали, що стандартні "Нотатки" в iOS мають вбудовану функцію перегляду інформації про авіарейси? Чесно зізнаюся, ми в редакції про це навіть не чули. Але це працює, і без складних рухів. Замість того, щоб звертатися за допомогою до додатків від сторонніх розробників, користувач може скористатися вбудованою функціональністю iOS 9. Програмісти Apple заховали всередину додатки «Нотатки» […]

Вийшли четверті бета-версії macOS Sierra, tvOS 10 і watchOS 3 для розробників

Для власників смарт-годинників Apple Watch і телевізійних приставок Apple TV 4-го покоління компанія приготувала четверті бета-версії операційних систем. Встановити watchOS 3 beta 4 і tvOS 10 beta 4 зможуть розробники. Серед змін watchOS 3 beta 4: Робота сигналу SOS: тепер при натисканні на клавішу SOS навіть в беззвучному режимі буде лунати сигнал У Xcode додані […]

Як швидко завершити роботу всіх програм на Mac

Однією з особливостей яблучної настільної операційної системи є стандартна утиліта під назвою Automator. Вона дозволяє автоматизувати найрізноманітніші процеси і полегшити взаємодію з OS X. Можливості утиліти досить широкі. З її допомогою можна оптимізувати найрізноманітніші рутинні процеси, наприклад, буквально в один клік закрити всі відкриті в системі програми. Нагадаємо, що для повного закриття відкритих додатків в […]