Сервіс для перегляду відео з торент-мереж PlayBox HD випустив оновлений додаток для операційної системи iOS 9. За допомогою цього додатку можна не лише переглядати фільми, а й також транслювати їх на Apple TV або ж Chromecast.

Однак, вищевказаний додаток не доступний в App Store. Для його завантаження необхідно скористатися сервісом vshare. Цей сервіс дозволяє встановити додатки, які не були допущені в App Store.

Проект PlayBox представляє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технології BitTorrent. Сам клієнт представлений у вигляді веб-додатку. Він одночасно виступає і плеєром, і бібліотекою фільмів. Після початку трансляції контенту він починає роздаватися для інших користувачів сервісу.

Варто нагадати, що в березні цього року додаток PlayBox HD все-таки потрапив до магазину App Store. Тоді розробникам додатку вдалося обманути модераторів, вказавши, що додаток дозволяє переглядати лише трейлери фільмів. Однак, за запитом користувача відкривався доступ до бібліотеки фільмів. Додаток проіснував в App Store лише два тижні, після чого він був закритий.

Додаток збирає найпопулярніші фільми в єдиний каталог та дозволяє їх переглядати прямо з додатку, без необхідності переходу на сайти торент-трекерів.

Також передбачена можливість завантаження фільмів для їх подальшого перегляду без доступу до мережі Інтернет. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скидки в App Store на 6 марта 2014 года

Laminar Pro – Image Editor  Laminar Pro – Image Editor — достаточно популярный графический редактор, который обзавелся специальной версией для iPhone. Программа на данный момент является одним из лучших графических редакторов, созданных для iOS гаджетов. Простой интерфейс и продуманная программная реализация позволяет просто и быстро редактировать материал даже тем, кто не обладает особыми навыками. Интерфейс […]

Samsung Galaxy S7 виявився дорожчим у виробництві, ніж iPhone 6s і iPhone 6s Plus

Аналітики IHS підрахували вартість комплектуючих нового флагманського смартфона Samsung Galaxy S7. За оцінками аналітиків, сукупна вартість комплектуючих Galaxy S7 з 32 ГБ пам’яті для зберігання даних складає $ 255. Це майже на 15% дорожче, ніж у iPhone 6s. Якщо вірити даним, представленим IHS, вартість всіх компонентів аналогічної моделі топового комунікатора Apple становить $ 211,50, а […]

Rutracker більш не співпрацює з правовласниками

З учорашнього вечора російські провайдери почали блокувати доступ до сайту Rutracker.org. У цей же день за рішенням Мосміськсуду про «вічну блокуванню» Роскомнадзор вніс даний торрент-трекер в реєстр заборонених ресурсів. Як заявив керівник федеральної служби Олександр Жаров, блокуванню також підлягають всі дзеркала ресурсу.  Rutracker ж, у свою чергу, розірвав будь-які відносини з правовласниками. Відтепер вимоги власників […]