Сервіс для перегляду відео з торент-мереж PlayBox HD випустив оновлений додаток для операційної системи iOS 9. За допомогою цього додатку можна не лише переглядати фільми, а й також транслювати їх на Apple TV або ж Chromecast.

Однак, вищевказаний додаток не доступний в App Store. Для його завантаження необхідно скористатися сервісом vshare. Цей сервіс дозволяє встановити додатки, які не були допущені в App Store.

Проект PlayBox представляє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технології BitTorrent. Сам клієнт представлений у вигляді веб-додатку. Він одночасно виступає і плеєром, і бібліотекою фільмів. Після початку трансляції контенту він починає роздаватися для інших користувачів сервісу.

Варто нагадати, що в березні цього року додаток PlayBox HD все-таки потрапив до магазину App Store. Тоді розробникам додатку вдалося обманути модераторів, вказавши, що додаток дозволяє переглядати лише трейлери фільмів. Однак, за запитом користувача відкривався доступ до бібліотеки фільмів. Додаток проіснував в App Store лише два тижні, після чого він був закритий.

Додаток збирає найпопулярніші фільми в єдиний каталог та дозволяє їх переглядати прямо з додатку, без необхідності переходу на сайти торент-трекерів.

Також передбачена можливість завантаження фільмів для їх подальшого перегляду без доступу до мережі Інтернет. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Форд вмонтує CarPlay в усі автомобілі 2017 року випуску

Обов’язкова умова інтеграції з CarPlay і Android Auto – Sync 3 на борту. Напередодні міжнародної виставки CES +2016 американський виробник автомобілів Ford повідомив, що з 2017 року в усіх її авто з’явиться підтримка CarPlay і Android Auto. Так власники нових Ford (на кшталт кросовера Escape та інших моделей) зможуть максимально використовувати потенціал своїх iPhone або […]

Тім Кук вірить в доповнену реальність

Останнім часом компанія Apple проявляє все більший інтерес до технологій доповненої реальності. Крім своїх напрацювань купертінівці також активно купують стартапи, які працюють в цьому напрямку. За словами Тіма Кука, доповнена реальність є дуже перспективним напрямком. Раніше глава яблучної компанії вже говорив про те, що віртуальна реальність також має свої цікаві особливості, і в перспективі вона […]

Sylvania представила «розумну» лампу Multicolor A19, керовану за допомогою Siri

Влітку, через рік після анонсу платформи Apple HomeKit, для неї представили перші пристрої. Компанії, які зробили це, для багатьох виявилися незнайомими, якщо не брати до уваги Philips. Sylvania, дочірня компанія Osram, анонсувала смарт-лампу Smart Multicolor A19, яка повноцінно підтримує систему «розумного» будинку Apple. Це означає, що власник пристрою з iOS 10 може легко керувати освітленням […]