Один з головних хижаків джунглів комп'ютерних ігор, Blizzard Entertainment так само розробляє ігри і під систему Mac. Багато найвідоміших дітищ Метелиці працювали на яблучній техніці: StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm. Однак розробники прийняли рішення не випускати одну з новинок під Mac. Так що фанати надкушеною яблучка не зможуть пограти в Overwatch на своїх гаджетах.

А так як вам не вдасться пограти в неї, то ми хоча б розповімо вам про цю іграшку. Даний продукт – багатокористувальницька гра, кооперативний шутер від першої особи. Вперше побачила світ не так давно – на БліззКоні, який проводився на початку листопада минулого року. А ось конкретну дату виходу гри з полиць магазинів поки назвати не вийде. Швидше за все це буде не пізніше червня 2016. Однак не варто забувати, що пограти в неї у вас буде можливість тільки на PC, Xbox One, PS4.

Гейм-директор Overwatch Джефрі Каплан розповів, що навіть враховуючи тривалу співпрацю з комп'ютерами Apple, через одну з технологій, яку використовують в Mac, заметільна компанія прийняла рішення спрямувати свої зусилля у бік Windows.

З твіттера Д.Каплана: «В даний час технології, використовувані в Mac, не дозволяють нам повноцінно підтримувати Overwatch на пристроях Apple. Зараз ми повністю сфокусувалися на PC, Xbox One і PlayStation 4 »

Більш конкретних відповідей отримати так і не вдалося. Дізнатися що ж там за технологія така, яка заважає Blizzard розробити Overwatch для яблучних комп'ютерів судячи з усього так і не вдасться. Є підозри, що каменем спотикання послужив «хвалений» Metal в тандемі з OpenGL. Не так давно від «метала» у своїх продуктах відмовилася компанія Adobe, але ніби як тільки на час. Так само недопрацьована OpanGL стала причиною невдоволення і хвилі критики у бік Apple від різних розробників ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft непомітно планує і виконує оновлення до Windows 10 на комп’ютерах користувачів

Вже багато сказано і написано з приводу агресивної тактики Microsoft щодо просування Windows 10. Але звертає на себе увагу новий, ще більш витончений хід компанії – тепер вона сама вирішує, коли користувачеві встановлювати десятку. Як повідомляє Cnet, багато користувачів Windows зіткнулися з новими методами автоматичного оновлення до «десятки». Якщо раніше їх запитували про бажання встановити […]

Темний режим інтерфейсу в iOS 10.3 виявився функцією «Кінотеатр» для Apple Watch

Деякі джерела, і, зокрема, відомий блогер Сонні Діксон, стверджували, що в новій версії «яблучної» мобільної операційної системи з’явиться довгоочікуваний темний режим інтерфейсу. Джерела помилилися, але не зовсім. Сонні Діксон повідомляв, що темний режим в iOS 10.3 отримає назву Theater mode (Кінотеатр) і при його включенні інтерфейс системи зміниться зі світлого на темний. Насправді нічого подібного […]

«У Apple закінчилися інновації»: HP обіцяє представити «вбивцю» MacBook

На тлі падіння світової комп'ютерної галузі компанія HP вибрала дорогі ноутбуки в якості одного з пріоритетних сегментів своєї присутності. Компанія готова кинути виклик Apple, про що заявив виданню Wall Street Journal старший віце-президент HP Ран Колін. «Довгі роки Apple вважалася головним інноватором і двигуном інновацій, – заявив топ-менеджер HP. – Тепер HP бере на себе […]