Один з головних хижаків джунглів комп'ютерних ігор, Blizzard Entertainment так само розробляє ігри і під систему Mac. Багато найвідоміших дітищ Метелиці працювали на яблучній техніці: StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm. Однак розробники прийняли рішення не випускати одну з новинок під Mac. Так що фанати надкушеною яблучка не зможуть пограти в Overwatch на своїх гаджетах.

А так як вам не вдасться пограти в неї, то ми хоча б розповімо вам про цю іграшку. Даний продукт – багатокористувальницька гра, кооперативний шутер від першої особи. Вперше побачила світ не так давно – на БліззКоні, який проводився на початку листопада минулого року. А ось конкретну дату виходу гри з полиць магазинів поки назвати не вийде. Швидше за все це буде не пізніше червня 2016. Однак не варто забувати, що пограти в неї у вас буде можливість тільки на PC, Xbox One, PS4.

Гейм-директор Overwatch Джефрі Каплан розповів, що навіть враховуючи тривалу співпрацю з комп'ютерами Apple, через одну з технологій, яку використовують в Mac, заметільна компанія прийняла рішення спрямувати свої зусилля у бік Windows.

З твіттера Д.Каплана: «В даний час технології, використовувані в Mac, не дозволяють нам повноцінно підтримувати Overwatch на пристроях Apple. Зараз ми повністю сфокусувалися на PC, Xbox One і PlayStation 4 »

Більш конкретних відповідей отримати так і не вдалося. Дізнатися що ж там за технологія така, яка заважає Blizzard розробити Overwatch для яблучних комп'ютерів судячи з усього так і не вдасться. Є підозри, що каменем спотикання послужив «хвалений» Metal в тандемі з OpenGL. Не так давно від «метала» у своїх продуктах відмовилася компанія Adobe, але ніби як тільки на час. Так само недопрацьована OpanGL стала причиною невдоволення і хвилі критики у бік Apple від різних розробників ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Названо найпродуктивніші смартфони. iPhone пасе задніх

Мобільна індустрія трохи просіла в кількісному і грошовому вираженні, але виробники не збираються зменшувати темп і випускають безліч цікавих пристроїв. Популярний бенчмарк-тест AnTuTu створив актуальний рейтинг найбільш продуктивних смартфонів. Для початку варто зауважити, що результ бенчмарк-тестів – показник дуже умовний і зі щоденним використанням співвідноситься мало. Більш того, деякі виробники спеціально змушують пристрій реагувати на […]

Пристроїв з iOS 10 вже більше, ніж з iOS 9

Нова мобільна операційна система iOS 10 продовжує поширюватися по гаджетах користувачів. І це поширення рухається високими темпами. Згідно з останніми даними аналітики Mixpanel, «десятка» вже встановлена на 55,29% підтримуваних пристроїв, тоді як iOS 9 залишається на 43,8% гаджетів. На старих версіях iOS працюють 4,71% «яблучних» смартфонів і планшетів. Попередні дані Mixpanel показують, що темпи поширення […]

Телефон вартістю в $ 145 впізнає господаря за відбитками

Друга за величиною китайська компанія з виробництва телекомунікаційного устаткування і мобільних пристроїв нещодавно поповнила асортимент смарт-девайсів, що випускаються ними, своєю новою моделлю В800, яку можна придбати за 145 доларів. Новинка виділяється в своїй ціновій ниші тим, що обладнана сканером відбитків пальців, який присутній аж ніяк не у всіх мобільних телефонах. Апарат має однокристальну платформу MediaTek […]