Один з головних хижаків джунглів комп'ютерних ігор, Blizzard Entertainment так само розробляє ігри і під систему Mac. Багато найвідоміших дітищ Метелиці працювали на яблучній техніці: StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm. Однак розробники прийняли рішення не випускати одну з новинок під Mac. Так що фанати надкушеною яблучка не зможуть пограти в Overwatch на своїх гаджетах.

А так як вам не вдасться пограти в неї, то ми хоча б розповімо вам про цю іграшку. Даний продукт – багатокористувальницька гра, кооперативний шутер від першої особи. Вперше побачила світ не так давно – на БліззКоні, який проводився на початку листопада минулого року. А ось конкретну дату виходу гри з полиць магазинів поки назвати не вийде. Швидше за все це буде не пізніше червня 2016. Однак не варто забувати, що пограти в неї у вас буде можливість тільки на PC, Xbox One, PS4.

Гейм-директор Overwatch Джефрі Каплан розповів, що навіть враховуючи тривалу співпрацю з комп'ютерами Apple, через одну з технологій, яку використовують в Mac, заметільна компанія прийняла рішення спрямувати свої зусилля у бік Windows.

З твіттера Д.Каплана: «В даний час технології, використовувані в Mac, не дозволяють нам повноцінно підтримувати Overwatch на пристроях Apple. Зараз ми повністю сфокусувалися на PC, Xbox One і PlayStation 4 »

Більш конкретних відповідей отримати так і не вдалося. Дізнатися що ж там за технологія така, яка заважає Blizzard розробити Overwatch для яблучних комп'ютерів судячи з усього так і не вдасться. Є підозри, що каменем спотикання послужив «хвалений» Metal в тандемі з OpenGL. Не так давно від «метала» у своїх продуктах відмовилася компанія Adobe, але ніби як тільки на час. Так само недопрацьована OpanGL стала причиною невдоволення і хвилі критики у бік Apple від різних розробників ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Конфлікт розробників і майнерів розбив Bitcoin на дві валюти

Кілька місяців тому Інтернет заполонили новини про майнінг, в результаті чого про криптовалюту дізналися практично всі. Весь цей час лідируючі позиції на ринку займав Bitcoin – автори проекту хотіли зробити з нього єдину цифрову валюту. Проте план розробників провалився, і Bitcoin розділився на дві «монети»: Bitcoin і Bitcoin Cash (BCH). Подія викликала запитання користувачів про […]

Apple буде продавати місця в топі App Store

Поки сотні компаній по просуванню додатків у віртуальному магазині App Store вивчають нюанси оптимізації, пріоритети ринку і запити користувачів, Apple вирішила піти банальним і прибутковим (для самої себе) шляхом. Перші рядки в App Store можна буде купити. За повідомленням видання Bloomberg компанія зайнялася питанням впровадження платформи платного просування додатків в App Store. Скористатися такою послугою зможуть розробники, […]

Facebook Messenger стане безпечніше

Газета Guardian, посилаючись на наближених до розробки Messenger людей, розповіла про плани компанії ввести кінцеве шифрування в додаток. Однак опція не буде активована за замовчуванням, оскільки це зашкодить навчанню розумних ботів. Зашифровані повідомлення недоступні третім особам, їх не зможе прочитати ні держава, ні хакери, ні Facebook. У своєму рішенні компанія повинна лавірувати між інтересами громадськості, зацікавленої […]