Один з головних хижаків джунглів комп'ютерних ігор, Blizzard Entertainment так само розробляє ігри і під систему Mac. Багато найвідоміших дітищ Метелиці працювали на яблучній техніці: StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm. Однак розробники прийняли рішення не випускати одну з новинок під Mac. Так що фанати надкушеною яблучка не зможуть пограти в Overwatch на своїх гаджетах.

А так як вам не вдасться пограти в неї, то ми хоча б розповімо вам про цю іграшку. Даний продукт – багатокористувальницька гра, кооперативний шутер від першої особи. Вперше побачила світ не так давно – на БліззКоні, який проводився на початку листопада минулого року. А ось конкретну дату виходу гри з полиць магазинів поки назвати не вийде. Швидше за все це буде не пізніше червня 2016. Однак не варто забувати, що пограти в неї у вас буде можливість тільки на PC, Xbox One, PS4.

Гейм-директор Overwatch Джефрі Каплан розповів, що навіть враховуючи тривалу співпрацю з комп'ютерами Apple, через одну з технологій, яку використовують в Mac, заметільна компанія прийняла рішення спрямувати свої зусилля у бік Windows.

З твіттера Д.Каплана: «В даний час технології, використовувані в Mac, не дозволяють нам повноцінно підтримувати Overwatch на пристроях Apple. Зараз ми повністю сфокусувалися на PC, Xbox One і PlayStation 4 »

Більш конкретних відповідей отримати так і не вдалося. Дізнатися що ж там за технологія така, яка заважає Blizzard розробити Overwatch для яблучних комп'ютерів судячи з усього так і не вдасться. Є підозри, що каменем спотикання послужив «хвалений» Metal в тандемі з OpenGL. Не так давно від «метала» у своїх продуктах відмовилася компанія Adobe, але ніби як тільки на час. Так само недопрацьована OpanGL стала причиною невдоволення і хвилі критики у бік Apple від різних розробників ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Названо смартфони, що користувалися найбільшим попитом серед покупців у 2016 році

Експерти назвали смартфони, які найбільше купувалися серед смартфонів, що вийшли на ринок в нинішньому році. Особливу увагу при виборі гаджетів було приділено екрану, ємності пам’яті і камері. Поточний рік ознаменувався прем’єрами смартфонів з вигнутими дисплеями, які впроваджують виробники з Південної Кореї. В цьому році багато творців розробляли свої моделі з пластику через зручність і практичність цього матеріалу в застосуванні. […]

Разработка технологии квантовой криптографии для применения в смартфонах

Исследователями Центра квантовой фотоники университета Бристоля, которые проводят работы вместе со специалистами Nokia, была разработана новая сверхзащищенная система. Благодаря использованию нового изобретения, теперь стало возможно применение технологий квантовых коммуникаций, а также квантовой криптографии. Отныне квантовое распределение всех криптографических ключей можно применять, как в мобильных телефонах, смартфонах, так и в портативных компьютерах. Нужно заметить, что сегодня […]

Apple: до кінця 2016 року всі iOS-додатки повинні перейти на використання HTTPS

На конференції для розробників WWDC 2016 компанія Apple попередила розробників про те, що всі додатки, які використовують мережеве підключення, до кінця року повинні перейти на технологію App Transport Security (ATS), яка допомагає зробити передачу даних по мережі більш безпечною. Технологія захищеної передачі даних ATS вперше з'явилася в iOS 9, але раніше вона була опціональною для додатків. […]