Один з головних хижаків джунглів комп'ютерних ігор, Blizzard Entertainment так само розробляє ігри і під систему Mac. Багато найвідоміших дітищ Метелиці працювали на яблучній техніці: StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm. Однак розробники прийняли рішення не випускати одну з новинок під Mac. Так що фанати надкушеною яблучка не зможуть пограти в Overwatch на своїх гаджетах.

А так як вам не вдасться пограти в неї, то ми хоча б розповімо вам про цю іграшку. Даний продукт – багатокористувальницька гра, кооперативний шутер від першої особи. Вперше побачила світ не так давно – на БліззКоні, який проводився на початку листопада минулого року. А ось конкретну дату виходу гри з полиць магазинів поки назвати не вийде. Швидше за все це буде не пізніше червня 2016. Однак не варто забувати, що пограти в неї у вас буде можливість тільки на PC, Xbox One, PS4.

Гейм-директор Overwatch Джефрі Каплан розповів, що навіть враховуючи тривалу співпрацю з комп'ютерами Apple, через одну з технологій, яку використовують в Mac, заметільна компанія прийняла рішення спрямувати свої зусилля у бік Windows.

З твіттера Д.Каплана: «В даний час технології, використовувані в Mac, не дозволяють нам повноцінно підтримувати Overwatch на пристроях Apple. Зараз ми повністю сфокусувалися на PC, Xbox One і PlayStation 4 »

Більш конкретних відповідей отримати так і не вдалося. Дізнатися що ж там за технологія така, яка заважає Blizzard розробити Overwatch для яблучних комп'ютерів судячи з усього так і не вдасться. Є підозри, що каменем спотикання послужив «хвалений» Metal в тандемі з OpenGL. Не так давно від «метала» у своїх продуктах відмовилася компанія Adobe, але ніби як тільки на час. Так само недопрацьована OpanGL стала причиною невдоволення і хвилі критики у бік Apple від різних розробників ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Творець «Сімпсонів» зніме серіал для Netflix

Відеопотоковий гігант веде переговори з автором двох популярних анімаційних серіалів Меттом Грейнінгом про роботу над новим ексклюзивним ТБ-шоу.  Як повідомляє Variety, ідеологу і головній творчій силі «Сімпсонів» і «Футурами» пропонують зняти два сезони нового мультсеріалу, кожен з яких довжиною в десять епізодів.  Детальна інформація про проект зберігається в таємниці. Відомо, що Гроунінг задіяний на всіх […]

Суперкомп’ютер IBM Watson назвав смарт-годинник Apple Watch найбажанішим подарунком на Новий рік

Подарунки на Новий рік – дуже метушливе і не завжди приємне заняття, адже перед тим як піти до магазину, необхідно ще придумати варіанти подарунків, кількість яких прямо пропорційна кількості родичів та друзів. Визначитися з вибором вам допоможе суперкомп’ютер IBM Watson. Додаток IBM Watson Trend, що може бути запущений лише на вищезгаданому суперкомп'ютері, використовує набір спеціальних […]

7 найочікуваніших функцій, які ми навряд чи побачимо в iPhone 7

Останнім часом вся увага громадськості прикута до смартфону «iPhone SE», який повинен стати ковтком свіжого повітря для любителів компактних моделей. Але набагато більший інтерес з технічної точки зору представляють флагманські смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus, до виходу яких залишається близько півроку. Користувачі чекають від новинок різного роду інновацій, але вже зараз можна скласти […]