Кожного разу, коли випускається чергове оновлення iOS Apple, яблучні заявляють про збільшення продуктивності та більш стабільну роботу системи і в більшості випадків це підтверджують різні тести. Так само вчинили і з останнім адейтом iOS 9.2, який знаходиться в стадії відкритого тестування.

Ці оптимізації дуже допомагають власникам старших поколінь моделей смартфонів, які, можна припустити, не зможуть співпрацювати з новим поколінням мобільних платформ. До цього вже не раз ми спостерігали проведення експериментів, які показували досить велику перевагу 9 версії iOS над 8. Сьогодні один відеоблогер вирішив провести своє дослідження по швидкодії останніх двох оновлень, а саме iOS9 та iOS 9.2 beta 2.

Нічого нового ми не побачили. Все було цілком передбачувано. iPhone 5s, який працює з 64-бітовим процесором майже однаково відреагував на зміни і продуктивність смартфона залишилася незмінною. Однак iPhone 4s і iPhone 5s, які базуються на 32-розрядної системі дали невеликі відмінності. Оновлення допомогло працездатності справлятися з поставленими завданнями трішечки швидше.

Для освіження пам'яті скажемо, що відкритий бета тест iOS 9.2 стартував в перших числах жовтня. Його основними фішками були розширені можливості фреймворку Safari View Controller і нова здатність здійснювати дзвінки з віддаленого iPhone, використовуючи технологію NumberSync. Коли ж з'явиться остаточна версія iOS 9.2 поки нам не відомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iWorm вітає всіх читачів з Новим Роком!

Редакція нашого інформаційного порталу вітає всіх читачів. Бажаємо у новому році виконання всіх ваших яблучних і не яблучних бажань. Нехай кожна розмова по вашому смартфону приносить вам тільки добрі новини, а на моніторах ваших комп'ютерів були тільки корисні і якісні додатки. З новим роком!

Дослідження: 4,7 дюйма – найпопулярніший розмір екрану у смартфонів

Свіжий звіт дослідницької компанії DeviceAtlas, що вивчає мобільні пристрої з інтернет-доступом, повинен розвіяти всі сумніви в перевазі Apple навіть у самих переконаних скептиків. Дослідження охоплює безліч різних напрямків, але напевно багатьом найцікавіше буде дізнатися, екрани якого розміру зараз є найбільш популярними серед користувачів по всьому світу. Дані для аналізу фахівці беруть зі звітів по споживанню трафіку, […]

Розроблений спеціально для iPhone сканер визначить шкідливі складники продуктів

Мільйони людей, які змушені жити із таким діагнозом як целіакія, або непереносимість глютену, завжди змушені переживати про те, чи не містять страви в ресторанах підвищеної кількості білкових залишків. Завдяки сенсору Nima життя таких користувачів суттєво поліпшиться, адже за допомогою смартфона відтепер можна буде перевірити будь-яку страву або напій на наявність глютену або інших алергенів. Зразок […]