«ВКонтакте» запустила відразу кілька нових функцій. По-перше, в соціальній мережі з’явилася послуга безготівкових грошових переказів. По-друге, користувачі отримали можливість обмінюватися голосовими повідомленнями. Це нововведення, за словами розробників, дозволить заощадити час, оскільки повідомлення можна відправляти буквально на ходу, і просто сподобається тим, що вважає кращою живу розмову, ніж традиційні для соцмереж тексти.

"«ВКонтакте» тепер дозволяє обмінюватися голосовими повідомленнями"

Сервіс аудіоповідомлень доступний і в веб-версії, і в додатках для Android і Windows Phone. А ось власникам пристроїв на базі iOS доведеться трохи почекати: у них нова функція з’явиться найближчим часом.

Здійснюється запис голосових повідомлень за допомогою натискання на спеціальну іконку у вигляді мікрофону у вікні діалогу. У веб-версії «ВКонтакте» перед відправкою можна прослухати своє повідомлення і перемотати його на потрібний фрагмент. А в мобільних додатках необов’язково постійно торкатися екрану під час запису: після початку можна змахнути вгору, а потім натиснути «Відправити». Так що аудіоповідомлення стануть прекрасним варіантом в ситуаціях, коли, наприклад, потрібно швидко відповісти на питання, а можливості відволіктися на набір тексту немає.

Дивіться також цікаве відео порівняння швидкості всіх існуючих моделей iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 11 beta 4 для розробників

Розробникам стала доступною чергова бета-версія операційної системи. Оновлення не несе в собі яких-небудь серйозних змін, а направлено на підвищення стабільності системи. Оновлення займає 350-400 МБ. Завантажити iOS 11 beta 4 можна «по повітрю», якщо у вас встановлена попередня версія для розробників. Діліться враженнями в коментарях. Пора вже почати виправляти баги і покращувати автономну роботу.

Apple подарувала співробітникам на Різдво навушники Beats

Щороку співробітникам Apple роздають корпоративні подарунки, і в цьому році святкування розпочалося незвично рано – торік святкові подарунки працівникам Тіма Кука вручали тільки в середині грудня. Цього року презенти почали роздавати в самому початку місяця. Нещодавно з'ясувалося, що частина сервісів Apple буде працювати в грудні за спеціальним розкладом через відпустки «яблучних» співробітників. Сьогодні стало відомо, […]

GAMES. GTA: San Andreas – теперь на iOS

   3D-экшену Grand Theft Auto: San Andreas исполнилось уже почти 10 лет. Но он не теряет свой популярности, даже наоборот – приобретает все больше поклонников. Это легко подтверждается выходом игры на новой платформе – iOS. Разумеется, разработкой проекта занималась компания Rockstar Games.    Если говорить о сюжете и игровом мире в целом, он ничуть не […]