Вміст мобільних додатків для операційної системи iOS почав відображатися в пошуковій видачі Google. Така функція нещодавно стала доступною для браузера Safari. Про це офіційно заявила представник компанії Google, Марія Моєва під час відеоконференції.  

Припустимо, що сервіс публікує описи найближчих ресторанів на своєму сайті та в додатку. Тепер, якщо користувач iPhone або iPad виконує пошук на своєму портативному пристрої, він зможе побачити в результатах пошукової видачі додаток, та відкрити його через App Store.

Раніше проіндексовані посилання на додатках з’являлися в результатах пошукової видачі Google лише в тих користувачів, які користувалися браузером Chrome.

Оновлення пошукової системи Google для браузерів Safari робить їх сумісними з стандартами глибоких посилань для iOS 9. Це означає, що ви зможете почати відображати контент своїх додатків в результатах пошуку Google в браузері Safari. Для цього необхідно додати в програму універсальні посилання, а потім інтегрувати їх з SDK.

Вперше про те, що восени користувачі пристроїв на iOS 9 зможуть відривати контент мобільних додатків з пошукової видачі Google в браузері Safari, стало відомо в першій половині минулого місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple почне виробляти iPhone в Індії

Згідно із заявою міністра інформаційних технологій штату Карнатака Пріянка Харжа, незабаром Apple почне збірку iPhone на території країни. Старт робіт намічено на кінець квітня на фабриці біля індійського міста Бангалор. Партнером для розгортання нового виробництва стане тайванська компанія Wistron. Зроблені на території країни iPhone будуть продаватися на місцевому ринку, а в ІТ-міністерстві сподіваються, що така […]

Apple не допустит скачивания музыки в обход iTunes

Яблочная компания Apple не перестает бороться с пиратством. Хотя, ее методы выглядят несколько спорными. К примеру, многие пользователи сайта App Store начали замечать, что из страниц портала один за другим пропадают популярные приложения, позволяющие скачивать музыку с посторонних ресурсов, что называется, обходя iTunes. Судя по всему, данные действия напрямую связывают с желанием Apple продвигать iTunes […]

Доступен новый MS Office для Mac

Давненько бородатые парни в очках из Редмонда не радовали нас новыми версиями Microsoft Office для Mac. В течении нескольких лет выпускались обновления, вышел Office для iPad, но ничего принципиально нового не происходило. Но всё плохое и хорошее когда-то заканчивается, и Microsoft снова решила осчастливить нас своей продукцией. По уверениям всё тех же бородатых разработчиков, официальный […]