Вміст мобільних додатків для операційної системи iOS почав відображатися в пошуковій видачі Google. Така функція нещодавно стала доступною для браузера Safari. Про це офіційно заявила представник компанії Google, Марія Моєва під час відеоконференції.  

Припустимо, що сервіс публікує описи найближчих ресторанів на своєму сайті та в додатку. Тепер, якщо користувач iPhone або iPad виконує пошук на своєму портативному пристрої, він зможе побачити в результатах пошукової видачі додаток, та відкрити його через App Store.

Раніше проіндексовані посилання на додатках з’являлися в результатах пошукової видачі Google лише в тих користувачів, які користувалися браузером Chrome.

Оновлення пошукової системи Google для браузерів Safari робить їх сумісними з стандартами глибоких посилань для iOS 9. Це означає, що ви зможете почати відображати контент своїх додатків в результатах пошуку Google в браузері Safari. Для цього необхідно додати в програму універсальні посилання, а потім інтегрувати їх з SDK.

Вперше про те, що восени користувачі пристроїв на iOS 9 зможуть відривати контент мобільних додатків з пошукової видачі Google в браузері Safari, стало відомо в першій половині минулого місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як дізнатися інформацію про авіарейс з «Нотаток» на iPhone

Ви знали, що стандартні "Нотатки" в iOS мають вбудовану функцію перегляду інформації про авіарейси? Чесно зізнаюся, ми в редакції про це навіть не чули. Але це працює, і без складних рухів. Замість того, щоб звертатися за допомогою до додатків від сторонніх розробників, користувач може скористатися вбудованою функціональністю iOS 9. Програмісти Apple заховали всередину додатки «Нотатки» […]

Гринпис поддерживает Apple

В последнее время руководство компании Apple уделяет большое внимание безопасности внешней среды, и эти усилия не могли остаться не отмеченными. Так, в своем очередном рейтинге Greenpeace, который охватывает IT-сферу, и относится к возобновляемым источникам энергии, «яблочная компания» заняла лидирующую позицию по «экологичности» – набрала наивысшие баллы практически во всех имеющихся категориях. Apple присвоили оценку «А» […]

Виробник чохлів поділився новими рендерами iPhone 8

На думку автора видання Forbes, iPhone 8 можна буде назвати безрамковим досить умовно. На підтвердження своїх слів він наводить рендери майбутнього флагману, отримані від виробника чохлів і аксесуарів Nodus. Згідно з останніми даними, товщина дисплейних рамок в новому флагманському смартфоні від компанії Apple складе близько 4 мм. При цьому діагональ дисплею буде дорівнює 5,8 дюйма. […]