Вміст мобільних додатків для операційної системи iOS почав відображатися в пошуковій видачі Google. Така функція нещодавно стала доступною для браузера Safari. Про це офіційно заявила представник компанії Google, Марія Моєва під час відеоконференції.  

Припустимо, що сервіс публікує описи найближчих ресторанів на своєму сайті та в додатку. Тепер, якщо користувач iPhone або iPad виконує пошук на своєму портативному пристрої, він зможе побачити в результатах пошукової видачі додаток, та відкрити його через App Store.

Раніше проіндексовані посилання на додатках з’являлися в результатах пошукової видачі Google лише в тих користувачів, які користувалися браузером Chrome.

Оновлення пошукової системи Google для браузерів Safari робить їх сумісними з стандартами глибоких посилань для iOS 9. Це означає, що ви зможете почати відображати контент своїх додатків в результатах пошуку Google в браузері Safari. Для цього необхідно додати в програму універсальні посилання, а потім інтегрувати їх з SDK.

Вперше про те, що восени користувачі пристроїв на iOS 9 зможуть відривати контент мобільних додатків з пошукової видачі Google в браузері Safari, стало відомо в першій половині минулого місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайська копія бездротових навушників AirPods з’явилася в продажу раніше оригіналу

Незважаючи на те, що компанія Apple анонсувала свої бездротові навушники AirPods ще на початку осені, вони все ще не з’явилися в продажу. Передбачається, що на полицях магазинів вони стануть доступні не раніше кінця листопада – середини грудня поточного року. Однак, поки Apple тільки збирається почати продаж своїх бездротових навушників, китайські виробники вже випустили клон AirPods. Новинка від […]

Facebook почала тестувати кнопку «дизлайк» в Messenger

У додатку Facebook Messenger тепер можна по-різному реагувати на повідомлення. Популярна соцмережа вирішила дати можливість своїм користувачам ставити дизлайки. Правда, поки це доступно тільки обмеженому колу користувачів в рамках тестової програми. Нововведення соціальної мережі дає можливість відреагувати на повідомлення за допомогою 7 варіантів емодзі, в тому числі, у вигляді лайка і дизлайка. Так же, як в […]

Ердоган розповів, як iPhone допоміг йому врятувати Туреччину

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в інтерв’ю Cnet розповів, що в ніч заколоту зробив звернення за допомогою iPhone. За його словами, громадяни Туреччини не могли дивитися трансляцію по національному телебаченню, тому президент вийшов з положення таким способом. У ніч на 16 липня, коли була здійснена спроба державного перевороту в Туреччині, Ердоган виявився в скрутному становищі – […]