Вміст мобільних додатків для операційної системи iOS почав відображатися в пошуковій видачі Google. Така функція нещодавно стала доступною для браузера Safari. Про це офіційно заявила представник компанії Google, Марія Моєва під час відеоконференції.  

Припустимо, що сервіс публікує описи найближчих ресторанів на своєму сайті та в додатку. Тепер, якщо користувач iPhone або iPad виконує пошук на своєму портативному пристрої, він зможе побачити в результатах пошукової видачі додаток, та відкрити його через App Store.

Раніше проіндексовані посилання на додатках з’являлися в результатах пошукової видачі Google лише в тих користувачів, які користувалися браузером Chrome.

Оновлення пошукової системи Google для браузерів Safari робить їх сумісними з стандартами глибоких посилань для iOS 9. Це означає, що ви зможете почати відображати контент своїх додатків в результатах пошуку Google в браузері Safari. Для цього необхідно додати в програму універсальні посилання, а потім інтегрувати їх з SDK.

Вперше про те, що восени користувачі пристроїв на iOS 9 зможуть відривати контент мобільних додатків з пошукової видачі Google в браузері Safari, стало відомо в першій половині минулого місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розроблено спосіб збільшення ємкості оптичних дисків у мільйон разів

Три спільно працюючі групи вчених з різних кінців світу розробили новітню технологію запису і зберігання інформації, яка дозволить збільшити показник щільності зберігання на оптичних дисках в мільйон разів. За розробкою стоять фахівці з Казанського федерального університету, Імперського коледжу Лондона і Гарвардського університету. Як кажуть фахівці, зараз основною причиною обмежень показника щільності запису і максимальної місткості […]

Apple знизила ціни на iPad Pro, iPad Mini і iPad Air 2

Після завершення презентації та повторного відкриття онлайн-магазину користувачі виявили нові цінники на iPad Air 2, iPad mini 4 і iPad mini 2. Цінова політика компанії змінилася в кращий бік – планшети подешевшали. Крім того, деякі моделі тепер продаються в нових конфігураціях пам’яті. Apple радикально пройшлася по модулях пам’яті для всієї лінійки своїх пристроїв і прибрала […]

Доступні треті бета-версії iOS 10, tvOS 10 і watchOS

Багато користувачів iPhone і iPad чекають осені, для того щоб оновитися на iOS 10. Ті, хто не може дочекатися з різних причин, вже використовують бета-версії для розробників і тестерів. Вчора стала доступна третя бета-версія iOS 10 для розробників, і вони вже можуть її встановити і знайти щось нове, наприклад, нові функції або нові баги. Разом з […]