Вміст мобільних додатків для операційної системи iOS почав відображатися в пошуковій видачі Google. Така функція нещодавно стала доступною для браузера Safari. Про це офіційно заявила представник компанії Google, Марія Моєва під час відеоконференції.  

Припустимо, що сервіс публікує описи найближчих ресторанів на своєму сайті та в додатку. Тепер, якщо користувач iPhone або iPad виконує пошук на своєму портативному пристрої, він зможе побачити в результатах пошукової видачі додаток, та відкрити його через App Store.

Раніше проіндексовані посилання на додатках з’являлися в результатах пошукової видачі Google лише в тих користувачів, які користувалися браузером Chrome.

Оновлення пошукової системи Google для браузерів Safari робить їх сумісними з стандартами глибоких посилань для iOS 9. Це означає, що ви зможете почати відображати контент своїх додатків в результатах пошуку Google в браузері Safari. Для цього необхідно додати в програму універсальні посилання, а потім інтегрувати їх з SDK.

Вперше про те, що восени користувачі пристроїв на iOS 9 зможуть відривати контент мобільних додатків з пошукової видачі Google в браузері Safari, стало відомо в першій половині минулого місяця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Алюминиевый профиль

Как часто мы сталкиваемся с таким предметом, как алюминиевый профиль? Как показывает практика – чаще всего, затеяв ремонт, или решив обновить мебель, выбрав вариант сборки последней на заказ, в индивидуальном порядке. Но что же скрывается под этим таинственным словосочетанием? Рассмотрим далее. Сам по себе алюминиевый профиль – это разновидность металлических деталей, которая выступает в качестве […]

Як зробити папки в iOS круглими без джейлбрейка

Інтерфейс мобільної операційної системи iOS неабияк набрид багатьом користувачам. Для зміни звичного зовнішнього вигляду можна було б скористатися джейлбрейком, але, на жаль, для нових прошивок його ще немає і невідомо, чи буде взагалі. Проте, спосіб помітно змінити інтерфейс iOS без джейлбрейка є. Як щодо того, щоб зробити папки на робочому столі круглими? При цьому ніяких […]

Apple перенесла свій фінансовий звіт на 26 квітня

З огляду на ситуацію на ринку і очікування падіння продажів iPhone (вперше з моменту релізу), новина про те, що в Купертіно перенесли оголошення фінансових результатів другого кварталу, зацікавила всіх аналітиків. Чому? Навіщо? Щось приховують? Готуються до провалу? Насправді все набагато прозаїчніше і трохи сумно. Apple перенесла подію з 25 на 26 квітня через вшанування пам'яті колишнього члена […]