Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році.

Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт продажів нового iPhone 7 ми можемо очікувати в більш ранні строки.

Графік випуску нових смартфонів може змінитися вже наступного року. За інформацією, яка взята з авторитетного зарубіжного видання, старт продажів нового iPhone може відбутися значно раніше, ніж очікувалося. Варто нагадати, що до iPhone 4S, всі попередні смартфони «яблучної» компанії випускалися в літні місяці, а саме – в червні або липні. А от вже починаючи з iPhone 4S графік змінився та смартфони почали презентувати восени.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде означати, що «фруктова» корпорація вирішила прискорити вихід iPhone з наступного року. Хоча раніше Тім Кук і заявляв про те, що компанія буде презентувати смартфони не частіше, ніж один раз на рік. За його словами, такий строк є необхідним для того, щоб належним чином розробити програмне та апаратне забезпечення, а також необхідні для належної роботи сервіси.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, то 2016 рік буде багатим на «яблучну» техніку. Так, в 2016 році ми можемо побачити не лише iPhone 7 та 7 Plus, а й також 4-дюймовий iPhone 7C, який може з'явитися у корпусі з металу.

Новинки отримають потужний процесор Apple A10, а також 3 ГБ оперативної пам'яті. Приємною несподіванкою для всіх стане також дизайн нового iPhone 7. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

YouTube включив завантаження і трансляцію панорамних відео

Ще один крок назустріч віртуальній реальності. Популярний відеохостинг YouTube анонсував запуск «живих трансляцій», знятих за допомогою сферичної камери. За допомогою віртуального джойстика, розміщеного в верхньому лівому кутку екрана, користувач зможе як би перенестися в те місце, звідки ведеться трансляція і «обернутися навколо» або «подивитися по сторонах». Можливість знімати такі об'ємні ролики отримає обмежений набір камер, виробники […]

Співробітники Apple готові звільнитися, щоб не ламати телефон терориста

Провідні розробники Apple готові покинути компанію в разі, якщо вона зазнає поразки в судовій суперечці з Федеральним бюро розслідувань, яке вимагає від виробника iPhone зламати смартфон терориста з Каліфорнії. Як пише The New York Times з посиланням на джерела, ряд співробітників Apple, які займаються розробкою мобільних продуктів і питаннями безпеки, мають намір принципово не виконувати […]

Чому Анджела Арендтс носить працівників Apple Store на руках

За підсумками 2015 року, показник утримання працівників роздрібної торгівлі в колективі склав 81%. Це найвища відмітка за всю історію існування компанії, за словами самої Анжели Арендтс. На її думку, вся справа в унікальному почутті єдності колективу, характерному для Apple.  Та й ставлення до працівників магазинів у глави роздробу відповідне. Вони повинні відчувати себе не просто обслуговуючим […]