Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році.

Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт продажів нового iPhone 7 ми можемо очікувати в більш ранні строки.

Графік випуску нових смартфонів може змінитися вже наступного року. За інформацією, яка взята з авторитетного зарубіжного видання, старт продажів нового iPhone може відбутися значно раніше, ніж очікувалося. Варто нагадати, що до iPhone 4S, всі попередні смартфони «яблучної» компанії випускалися в літні місяці, а саме – в червні або липні. А от вже починаючи з iPhone 4S графік змінився та смартфони почали презентувати восени.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде означати, що «фруктова» корпорація вирішила прискорити вихід iPhone з наступного року. Хоча раніше Тім Кук і заявляв про те, що компанія буде презентувати смартфони не частіше, ніж один раз на рік. За його словами, такий строк є необхідним для того, щоб належним чином розробити програмне та апаратне забезпечення, а також необхідні для належної роботи сервіси.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, то 2016 рік буде багатим на «яблучну» техніку. Так, в 2016 році ми можемо побачити не лише iPhone 7 та 7 Plus, а й також 4-дюймовий iPhone 7C, який може з'явитися у корпусі з металу.

Новинки отримають потужний процесор Apple A10, а також 3 ГБ оперативної пам'яті. Приємною несподіванкою для всіх стане також дизайн нового iPhone 7. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Покупцеві Yahoo доведеться заплатити більше $1 мільярда Mozilla

Покупцям основного бізнесу Yahoo необхідно буде виплатити $1,1 млрд компанії Mozilla до 2019 року. Про це повідомляє видання Recode, посилаючись на угоду про використання пошукової системи Yahoo в якості основної в браузері Firefox. Угода між Mozilla і Yahoo була укладена в 2014 році. За її умовами, пошукова компанія зобов’язана щорічно виплачувати Mozilla по $375 мільйонів за […]

Успешная работа Apple обязана сбору данных о своих пользователях

По мнению аналитиков из Wells Fargo, чем больше будет данных о своих пользователях у компании Apple, тем выше будет предлагаемый уровень использования ее устройств. Из исследовательского отчета предприятия стало понятно, что только объединение большого числа информации обо всех владельцах устройств iPhone, iPad, а также компьютеров Mac обеспечит стабильный рост компании из Купертино в будущем. При […]

Група Carbanak використовує сервіси Google в якості C&C інфраструктури для своєї малварі

Фахівці компанії Forcepoint Security Lab повідомляють, що відоме хакерське угруповання Carbanak (воно ж Anunak) використовує сервіси Google в якості інфраструктури для своїх керуючих серверів. Угруповання Carbanak і її однойменна малваре відомі експертам вже кілька років. Ще навесні 2014 «Лабораторія Касперського» була залучена в криміналістичне розслідування: банкомати одного з банків видавали гроші без фізичної взаємодії одержувача […]