Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році.

Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт продажів нового iPhone 7 ми можемо очікувати в більш ранні строки.

Графік випуску нових смартфонів може змінитися вже наступного року. За інформацією, яка взята з авторитетного зарубіжного видання, старт продажів нового iPhone може відбутися значно раніше, ніж очікувалося. Варто нагадати, що до iPhone 4S, всі попередні смартфони «яблучної» компанії випускалися в літні місяці, а саме – в червні або липні. А от вже починаючи з iPhone 4S графік змінився та смартфони почали презентувати восени.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде означати, що «фруктова» корпорація вирішила прискорити вихід iPhone з наступного року. Хоча раніше Тім Кук і заявляв про те, що компанія буде презентувати смартфони не частіше, ніж один раз на рік. За його словами, такий строк є необхідним для того, щоб належним чином розробити програмне та апаратне забезпечення, а також необхідні для належної роботи сервіси.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, то 2016 рік буде багатим на «яблучну» техніку. Так, в 2016 році ми можемо побачити не лише iPhone 7 та 7 Plus, а й також 4-дюймовий iPhone 7C, який може з'явитися у корпусі з металу.

Новинки отримають потужний процесор Apple A10, а також 3 ГБ оперативної пам'яті. Приємною несподіванкою для всіх стане також дизайн нового iPhone 7. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Молодший» iPad Pro офіційно представлений

Родина iPad поповнилася довгоочікуваним новим членом. iPad Pro «міні» отримав новий дисплей, створений за технологією Oxide TFT, діагоналлю 9,7 дюйма, підтримку Night Shift і оновлену «начинку». Це найяскравіший iPad – його дисплей вимірює колір температури і підлаштовує екран для точної передачі кольору. Чотири динаміка, True Tone Display і процесор A9X – в комплекті, як і […]

Vodafone запустив програму лояльності «Vodafone Бонус»

Вчора Vodafone запустив програму лояльності, за умовами якої за кошти, витрачені на зв’язок, абонентам нараховуватимуться бонусні бали. Їх можна обміняти на приємні подарунки від партнерів компанії або безпосередньо на послуги зв’язку оператора. Програма поширюється як на абонентів тарифів з передоплати, так і на контрактників. У разі передплачених тарифів бонусну програму потрібно активувати самостійно, тоді як у […]

Американський користувач iPhone витратив у 2015 році на додатки в середньому $ 35

Згідно з дослідженням Sensor Tower, американський користувач iPhone витратив у 2015 році на додатки в середньому $ 35. 71% від цієї суми було витрачено на ігри. Дослідження засноване на даних зі 110 мільйонів iPhone, якими активно користувалися в США в минулому році. В середньому американський користувач витратив $ 25 на ігри, а витрати на музику […]