Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році.

Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт продажів нового iPhone 7 ми можемо очікувати в більш ранні строки.

Графік випуску нових смартфонів може змінитися вже наступного року. За інформацією, яка взята з авторитетного зарубіжного видання, старт продажів нового iPhone може відбутися значно раніше, ніж очікувалося. Варто нагадати, що до iPhone 4S, всі попередні смартфони «яблучної» компанії випускалися в літні місяці, а саме – в червні або липні. А от вже починаючи з iPhone 4S графік змінився та смартфони почали презентувати восени.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде означати, що «фруктова» корпорація вирішила прискорити вихід iPhone з наступного року. Хоча раніше Тім Кук і заявляв про те, що компанія буде презентувати смартфони не частіше, ніж один раз на рік. За його словами, такий строк є необхідним для того, щоб належним чином розробити програмне та апаратне забезпечення, а також необхідні для належної роботи сервіси.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, то 2016 рік буде багатим на «яблучну» техніку. Так, в 2016 році ми можемо побачити не лише iPhone 7 та 7 Plus, а й також 4-дюймовий iPhone 7C, який може з'явитися у корпусі з металу.

Новинки отримають потужний процесор Apple A10, а також 3 ГБ оперативної пам'яті. Приємною несподіванкою для всіх стане також дизайн нового iPhone 7. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вільна. ФБР розблокувало iPhone самостійно

Підійшла до завершення епопея Apple проти уряду США, яка тривала вже 3 місяці. Закінчилося все досить несподівано – ФБР знайшло можливість для злому iPhone без допомоги Купертіно. У виграші опинилися всі – бюро змогло отримати доступ до даних стрілка з Сан-Бернардіно, а Apple вийшла переможцем в справі про особисті дані. Поки невідомо, як саме ФБР […]

У iOS 10 виявлена ​​серйозна проблема безпеки

Недоліків у iOS 10, безумовно, вистачає, але один з них, як виявилося, пов’язаний з безпекою і носить критичний характер. Нова версія мобільної операційної системи Apple використовує новий механізм шифрування паролів резервної копії iTunes, який досить вразливий і може бути легко зламаний, повідомили в компанії Elcomsoft. Зашифровані паролями копії пристроїв в iTunes на Mac або ПК […]

Хакер зламав iPhone 7, встановив джейлбрейк і не хоче ним ділитися

Відомий в хакерських колах розробник з ніком Qwertyoruiopz виклав в мережу фотографії, що підтверджують джейлбрейк iPhone 7, який щойно з’явився в продажу. На знімку можна бачити новий «яблучний» смартфон, що працює на мобільній операційній системі iOS 10.0.1 з встановленим альтернативним інтернет-магазином додатків Cydia. Подробицями джейлбрейка хакер поки не поділився. Раніше інший відомий фахівець в області […]