Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році.

Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт продажів нового iPhone 7 ми можемо очікувати в більш ранні строки.

Графік випуску нових смартфонів може змінитися вже наступного року. За інформацією, яка взята з авторитетного зарубіжного видання, старт продажів нового iPhone може відбутися значно раніше, ніж очікувалося. Варто нагадати, що до iPhone 4S, всі попередні смартфони «яблучної» компанії випускалися в літні місяці, а саме – в червні або липні. А от вже починаючи з iPhone 4S графік змінився та смартфони почали презентувати восени.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде означати, що «фруктова» корпорація вирішила прискорити вихід iPhone з наступного року. Хоча раніше Тім Кук і заявляв про те, що компанія буде презентувати смартфони не частіше, ніж один раз на рік. За його словами, такий строк є необхідним для того, щоб належним чином розробити програмне та апаратне забезпечення, а також необхідні для належної роботи сервіси.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, то 2016 рік буде багатим на «яблучну» техніку. Так, в 2016 році ми можемо побачити не лише iPhone 7 та 7 Plus, а й також 4-дюймовий iPhone 7C, який може з'явитися у корпусі з металу.

Новинки отримають потужний процесор Apple A10, а також 3 ГБ оперативної пам'яті. Приємною несподіванкою для всіх стане також дизайн нового iPhone 7. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple найняла колишнього директора каналу WGN America

Раніше в мережі вже не раз з’являлася інформація про те, що компанія Apple хоче запустити окремий сервіс, в якому користувачі зможуть дивитися різні передачі та шоу. Побічно підтверджують ці чутки і кадрові «придбання» компанії. Зокрема, днями стало відомо, що купертінівці найняли на роботу колишнього директора телеканалу WGN America Мета Черніса. За даними видання Variety, новий співробітник […]

Іран став першою країною, що заборонила Pokemon Go

Популярна гра Pokemon Go виявилася під забороною в Ірані. Комітет країни, що контролює віртуальний простір, виніс офіційну заборону на неї. Причиною названо те, що програма небезпечна і несе загрозу для людей. Вища рада віртуального простору Ірану прийняла рішення заборонити додаток повністю. Там відмовилися пояснювати, яка саме загроза для населення виходить від гри. Варто відзначити, що популярний […]

Вийшов джейлбрейк Phœnix для iOS 9.3.5

В останні кілька місяців в мережі не раз з’являлися заяви про «смерть джейлбрейка». Однак члени хакерської команди Phoenix не згодні з цією заявою. Днями вони випустили інструмент для злому 32-бітних смартфонів і планшетів Apple, що працюють на iOS 9.3.5. Відразу варто відзначити, що доступна утиліта дозволяє зробити тільки напівприв’язанний джейлбрейк. Це означає, що він зникає […]